مادر سنگدل نوزادش را در سطل زباله انداخت - ویدیو


یک مادر ۱۸ ساله در نیومکزیکو آمریکا که در ویدئویی در حال پرتاب کردن فرزندش در سطل زباله دیده شده بود، به پلیس گفت که تا یک روز قبل از زایمان نوزادش در حمام از باردار بودنش خبر نداشت.
 
به گزارش فرارو، الکسیس آویلا پس از اینکه نوزادش جمعه شب در هوای ۳۰ درجه، پس از انداختن در سطل زباله پیدا شد، دستگیر و به اتهام اقدام به قتل و کودک آزاری متهم شد.
 
این زن با قرار دادن وثیقه ۱۰۰۰۰ دلاری از زندان آزاد شد. او باید در دادگاه منطقه لیا حضور پیدا کند.
 
آگوست فونز، سرپرست اداره پلیس هابز، گفت که قبلاً هرگز به چنین موردی برخورد نکرده بود. او گفت: اگر در نگهداری نوزاد مشکل دارید، بهترین راه این است که کسی را پیدا کنید که بتواند در این زمینه به شما کمک کند. با ما تماس بگیرید، و اجازه دهید به شما در گذر از این وضعیت کمک کنیم.
 
ویدئوی نظارتی نشان داد که زنی با یک فولکس واگن جتا سفید رنگ پس از توقف مقابل سطل‌های زباله درب عقب خودرو را باز کرده و نوزاد پیچیده در یک کیسه زباله را در سطل زباله می‌اندازد. این اتفاق حدود ساعت ۲ بعد از ظهر روز ۷ ژانویه رخ داده است.
 
شش ساعت بعد، فیلم سه نفر را نشان داد که نوزاد را در داخل سطل زباله پیدا کردند. به طرز باورنکردنی، نوزاد تازه متولد شده با بند ناف هنوز زنده بود.
 
فونز گفت که اقدام سریع آن‌ها در نجات جان نوزاد پسر تحسین برانگیز بود.
 
آویلا به دور انداختن فرزندش اعتراف کرد. این مادر ۱۸ ساله به پلیس گفت که از باردار بودنش اطلاعی نداشت تا اینکه روز پنجشنبه برای معده درد به پزشک مراجعه کرد. روز بعد، او پسرش را در حمام خانه والدینش به دنیا آورد. آویلا گفت که او در آگوست ۲۰۲۱ از پدر ادعایی کودک جدا شده است. او گفت که بعد از زایمان دچار وحشت شده است.
 
این زن پسرش را در حوله‌ای پیچید، او را در یک کیسه پلاستیکی سفید حاوی مقداری زباله در یک کیسه زباله سیاه رنگ بزرگتر گذاشت و سپس در حوالی ساعت ۲ بعد از ظهر کودک را در سطل زباله انداخت.
 
نزدیک به ساعت ۸ شب بود که مایکل گرین، هکتور جسو و اپریل میدو، نوزاد را پس از شنیدن گریه‌های او نجات دادند. آن‌ها به پلیس گفتند که در ابتدا فکر می‌کردند یک بچه گربه یا یک سگ است. میدو با نگه داشتن نوزاد در آغوشش تا رسیدن کمک گرم نگهش داشت.
 
پلیس اعلام کرد این نوزاد روز دوشنبه در بیمارستان در وضعیت پایداری قرار دارد.
+28
رأی دهید
-58

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  kakolzari - لندن، انگلستان

  قحبه دوزاری مگه میشه زنی یک روز قبل زایمان بفهمه بارداره. اینو باید بدن علم الهدی بعنوان منشی مخصوص قوادخانه مرکزی مشهد
  11
  122
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  توی توالت مدارس تا دلتون بخواد هر سال هزاران جنین سقط پیدا میکنند
  54
  24
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  این حیوان وحشی، برای انتقام از دوست پسرش اینکار را کرده است، پس زدن بچه در برخی حیوانات هم بندرت یافت می شود، در نوع انسان هم گاهی برخی »مادران« هم اینکار را می کنند، از منظر بیولوژیک »پدران« اینجوری انتقام از مادر بچه نمی گیرند. این امر مربوط به »حیوان خفته« در ژن های برخی آدم ها ست، دوستان اگر کسی آگاهی دارد لطف کند بنویسد ببینیم علت چیست
  7
  47
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳
  ۵۱
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  اگر این اتفاق تو ایران افتاده بود الان همه جا هشتک بارون شده بود تو اینترنت، کل دنیا رو خبر میکردیم این اتفاق تو ایران افتاده مردم پول ندارن و تقصیر ملا ها هستش. بی بی سی فارسی، سعودی نشنال تا یه ماه کارشناس می یووردن که چرا این اتفاق تو ایران افتاده.
  100
  82
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
  ۳۵
  hosseinnadjari - سیدنی، استرالیا

  نام این موجود رو نباید آدم یا انسان گذاشت، حیوان هم لایق این موجود نیست، با شنیدن این خبر مو به تن که هیچ، تمام اعضای بدن سیخ می شه. آخه چگونه می شه که اینطوری میشه؟ لیاقت همچین موجوداتی زندان هم نیست، نمی دونم چه جایگاهی رو براشون باس در نظر گرفت، فقط باس از وسط جر داد این موجود رو. کسایی که پدر و مادر هستن می فهمن من چی می گم.
  4
  58
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
  ۴۰
  Ashkan_Toronto - تورنتو، کانادا

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز شبکه دوزاری بازداشتگاه من و تو رو فراموش کردی.
  13
  35
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. بشین سر جات هپروتی. فعلا که از بی بی سی گرفته تا سایر شبکه ها ارباب آخوندت را محکم چسبیدن که نلرزه! ماشالا رو که نیست شما استخوان لیس ها دارید. تو گور عمام امت!
  30
  52
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. گرامی ، گمان می کنم خیلی خوب است که جامعه ی ایران بیدار و هشیار است و واکنش نشان می دهد، این نشان از انسانیت ماست، تردیدی نیست که هر آنچه در ایران اتفاق می افتد، به همه ی ما بعنوان هموند آن جامعه مربوط باشد، ولی مسئولیت اول آن به عهده ی حکومت است، مگر نه این است که خود حکومت در ایران به همه چیز مردم کار دارد؟ پس به همان اندازه هم باید مسئولیت پذیر باشد( باشیم)!
  8
  24
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
  ۴۲
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. باز این بزم جو زر مفت زد ! آخه تو افاضه فضولات نکنی بخدا نمیگن لالی ،مثل بقیه برو بچ مفتخور وزارت بشین ماستتو بخور صفحه را هم سیاه نکن.
  26
  30
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹
  ۶۵
  Zebelemahal - تهران، ایران
  حیوانات معمولا ضعیفترین بچه خودشون رو از خودشون راننده وحتی ممکنه به نوعی از بین بیرند وگرنه در بقیه موارد از حس مادریه بسیار بالایی برخوردارتد. این فرزند بخت برگشته قطعا بزرگ که شد وتوانست این ویدیو رو ببیند جز نفرت از زنها چیزی درقلبش نخواهد ماند و اگر قاتلی مثل خفاش شب شد نباید تعجب کرد . اینجاست که باید گفت خدابه خودت پناه می بریم از شر شیاطین
  10
  9
  ‌چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۸
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  من مشکلی از خودخواهی آدمیان دارم. برای یک نوزاد که مادرش او را در سطل زباله انداخته همه سینه میدرند و اصلا فکر نمی کنند که انسان میلیون ها جاندار را پرورش و ذبح میکند تا خودش لذت ببرد. اگر جان تا این حد عزیز است آیا جان یک گوسفند مهم نیست!؟ من از شعار دادن خوشم نمی اید. هرکس تاکنون یک سیخ کباب را تناول کرده است در این جنایت بشری علیه حیوانات شریک است.
  3
  8
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹
  ۴۳
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. گرامی، با حیوانات خوب بودند ، خیلی پسندیده است ولی هیچ وقت جان یک انسان را نمی توان با جان حیوان مقایسه کرد. مگرنه حتی برای حشرات، گیاهان و آغازیان و حتی میکروبها هم بایست مرتبه ای از حیات قایل بشیم و با جان و مهمتر از جان انسان، با روان بلندمرتبه انسان که از بدو خلقت تا لحظه مرگ سراسر احساس و عظمت است، - بگذریم با روح جاویدانی که احتمالا اعتقاد ندارید بهش- مقایسه کرد.، که در این صورت قیاسی بسیار ضعیف و ناممکن است.
  3
  2
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
  ۴۳
  Liberte - ارومیه، ایران
  باورش بی نهایت سخته ولی سراسر دنیا رذل هایی پیدا می شن که موجودی که جزء خودشون سرپناهی نداره ، بخوان از بین ببرن. در کنار این تصویر تاریک ، تصویر روشن و بی نهایت دل انگیز اون سه نفر هست که جزء فرشته نجات نمیشه نامیدشون.
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. عزیزم بینش من با شما فرقی ندارد. شما بشر را موجودی برتر میشناسید که باید از جانداران و تماتم موجودات به نفع خودش استفاده کند. من با شما همراه هستم چون میدانم که در هستی جبر مطلق وجود دارد و لامحاله ضعیف توسط قوی از بین برده میشود. اما نام این عدالت نیست. نام این تفوق اصل قدرت است. در فیلمی با شرکت چارلتون هستون ایشان اسیر جامعه ای میشود که میمون ها از ادمیان تواناتر و عاقلتر هستند و همان رفتار ما را میمون ها نسبت به انسان و سایر جانوران انجام میدهند. همین مشکل را چپول ها دارند. بدنبال جامعه ای یکسان میگردند و چون این در نظام طبیعت وجود ندارد با جنایات فراوان هم عدالت کتابی ان ها برقرار نمیشود و لامحاله کاخ باورهای انان سرنگون میشود چون مشت طبیعت بسیار قویتر از امیال انسانی است. هر کس بستگی به منافع شخصی خودش بدنبال عدالت میگردد در صورتیکه در هستی جز قدرت و جبر مطلق عدالتی بر اساس تعبیرات انسانی وجود ندارد.
  1
  10
  جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.