شرم نمی کنید از ساخت این ویدیو؟ فیلمی ساخته شده توسط یکی از رسانه‌های پوششی سپاه

شرم نمی‌کنید؟

بماند که رادار به راحتی موشک را از هواپیمای مسافربری به آن‌ بزرگی تمیز می‌دهد، بجز این، موشک دشمن‌تان که نمی‌شود از تهران بلند شود و به سوی مرز برود! موشک دشمن‌تان باید از مرزهای ایران به سوی بیت رهبری در تهران بیاید! و روشن‌تر از همه آنچه دست شما را کاملا در بحث شلیک عمدی رو می‌کند اینکه مگر موشک دشمن وقتی بار اول توسط  پاسدار اوپراتور مورد اصابت پدافند تور روسی قرار گرفت، بر می‌گردد به سوی فرودگاه؟؟! وقتی هواپیما بعد از اصابت اول کاملا برگشته بود به سوی فرودگاه تا نجات یابد، چرا دومی را شلیک کردید؟؟! چرا باقیمانده گوشی‌های موبایل مسافران را هیچکدام به خانواده‌هایشان پس ندادید؟ مبادا از صحنه اصابت فیلم گرفته باشند و حافظه‌ی آن‌گوشی‌ها سالم مانده باشد! اصلا چرا صدای ضبط شده خلبان‌ها داخل کابین را هرگز منتشر نکردید؟؟!

عمدا زدید، ۱۷۶ بی‌گناه را کشتید، دیگر چرا بر زخم مردم نمک می‌پاشید؟؟!
+126
رأی دهید
-72

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  این سبک فیلم ها دیگه بازار خرید نداره ، خود اون فیلم ساز هم به این نظام اعتقادی نداره ،
  7
  185
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  انشا الله وقتی به دستبوس گدا علی رفتید، موشک بعدی دشمن به بیت رهبری بخوره، بهتر از اینه که وسط تهران پایین بیاد و هزاران نفر تلف باشند.
  8
  158
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۷
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران

  باور نکنید. به چند خودفروش ساندیس دادند که زر بزنند
  100
  161
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۸
  ۴۶
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  کثافتهای اشغال چطور تونستید همچین فیلمی رو بیرون بدید، لعنت به نسل خبیثتون، بزرگترین و اولین و کثیف کار تروریستی شما سینما رکس آبادان بود، که مردم رو زنده زنده سوزاند و جزغاله کردید، که در این قرن بی سابقه بود، و حالا کشتن مردم بی پناه در هواپیما، فقط از ترس تلافی آمریکا و به عنوان سپر انسانی، تف به شرف نداشته شما، شما ایرانی نیستید، بزودی سرنگون خواهید شد.
  6
  164
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۶
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  من اول متقاعد نمیشدم که سپاه زده ولی وقتی نکه های پازل رو کنار هم میذارید متوجه میشید که این حرکت قبلا در خلیج پارس هم انجام شده بود وقتیکه بیم آن میرفت آمریکا بصورت جدی درحال برنامه ریزی برای از بین بردن نیروی دریایی ایران بود و داشت کار به جای باریک میکشید اونجا هم درحالیکه وضعیت منطقه صددرصد قرمز و جنگی بود هواپیمای مسافری بری رو فرستادن به قتلگاه تا زده شدن اون هواپیما بتونه وضعیت جنگ رو تغییر بده و همونطور هم شد و آمریکایی ها تو تله سپاه افتادن و درحالی که حالت تهاجمی گرفته بودند بعد از زدن اشتباهی هواپیما تحت فشار افکار عمومی قرار گرفتند که جنگ رو متوقف کنند.در قضیه هواپیمای اگراینی هم به نظر من برنامه ریزی همون بود و چون احتمال بسیار زیاد میدادن که ترامپ دست به حمله متقابل بزنه پس بعد از شلیک موشکها و در زمانی که احتمال حمله آمریکا داده میشد اجازه پرواز به هواپیمای مسافربری دادند و درحالیکه مطمن بودن آمریکا حمله خواهد کرد هواپیمای مسافربری رو زدند تا بشه گردن آمریکا انداخت و آمریکا حمله گسترده نکنه ولی ترامپ حمله نکرد برای همین سه روز سردرگم بودن که چیکار کنند و…
  24
  101
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۵
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  کشتار ملت ایران توسط جمهوری نکبت اسلامی(ج.ن.ا) در طی ۴۳ سال از کشتار کرونا در جهان بیشتر است
  50
  134
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۲
  ۵۰
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  ننگ بر تو ای گزارشگر و تهیه کننده ، لعنت بر پاچه خواران
  2
  150
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۵
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  واقعا شرم بر شما باد .
  2
  143
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۹
  ۴۷
  armin13 - تهران، ایران

  اگر رهبر وقیح و کثیف انقلاب ومزدورانش در هواپیما بودند من حتما میزدم.
  50
  136
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۰
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران

  نکته خنده دار اینه حاجی زاده سه روز بعد از زدن هواپیما اومد گفت تو بیسیم گفتن کروز اومد بعد دو سال هنوز معلوم نشد کی گفت کروز اومد و آیا واقعا کو روز اومد یا کو شب اومد. 😂😂😂😂😂😂😂 بابا بگید گفتیم زده شما هم بگید زدن . یاد بهمن مفید خدا بیامرز بخیر. ۱۷۶ نفر را فرستادید الکی الکی اون دنیا بعد ۲ سال معلوم نیست کی گفته کروز اومد کروز داره میاد کروز میخواد بیاد کروز رفته شام بخوره بخوابه بعد بیاد. کروز گفته امشب نمیام کار دارم فردا بعد صبحانه کله پاچه میام.
  51
  71
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۸
  ۵۲
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  بخدا قسم که سازندگان دروغگو و اشغال هایی که تو این مصاحبه شرکت کردن از انسانیت وشرافت هیچ بوئی نبوردن. یعنی سیستم رادار شما فرق یه موشک چند متری رو با یه هواپیما تشخیص نمیده؟ واقعا شرم به اینهایی که تو این مصاحبه نظری رو دادن که بهشون دیکته شده.
  3
  111
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۲
  ۳۳
  mosyiran - والیس، جزایر والیس و فورتانا

  میدونی غم انگیز ترین جای ماجرا چیه؟ ما مردم ایران به خودمون هم رحم نمی کنیم خودمون رو جای دیگران قرار نمیدیم . این قدر تو این 40 سال سختی کشیدیم از دست این حکومت که سنگ دل و بی معرفت و پوست کلفت شدیم. اتفاقاتی که در ایران میوفته (اختلاف طبقاتی. فقر اقتصادی. فساد دولتی و حکومتی. تبعیض. عدم ازادی و .. ) اگر یک دهمش در هر کشور دنیا اتفاق افتاده بود تا الان انقلاب شده بود.
  1
  98
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۹
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا

  شرم در حکومت اسلامی معنی ندارد اصلا در این نظام مردم بشمار نمی آیند اما هم اکنون میبینیم که مردم دردشان را انتقال میدهند به آخوندها در خیابانها و طلبه ها جرات نمیکنند با لباس روحانیشان در خیابان بروند برای همین علی چلاق ..... به خودش وحالا حرف از نرمش قهرمانانه میزند این آخوندا تا زور بالای سرشان نباشد آدم نمیشوند .
  4
  59
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
  ۴۲
  علی چلاق - دوسلدورف، آلمان

  فقط ببینید اینا چقدر بی شرفن، با این هزینه های بیخودی که چیزی جز نفرت بیشتر هم نتیجه آش نیست، میشه بطور مثال بچیند تا کودک کار کمک کرد که توی این سرمای زمستون سر چهارراه ها واینسن.
  10
  58
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
  ۴۲
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  سوال نامفهوم و جواب ها هم نامفهوم. تیکه هایی از حرفها را ادیت و سرهم کردند و نتیجه دلخواه رو نمایش داده اند. کاملا بیشرفی حاکم هست بر این حکومت اسلامی.
  3
  46
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
  ۴۶
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  خجالت بکشین کثافتاااااااااا!!....بسه دیگه ببندین اون دهن کثیفتون رو؛خفه شین!..
  2
  39
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
  ۵۰
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان

  اگر سران نظام میدونستند که با موشک زدن به پایگاه امریکا جنگ خواهد شد به قبر باباشون خندیدن که پایگاه خالی رو زدن که بعد برای جلوگیری از کشته شدن ۵۰۰۰نفر ۱۷۸نفر روقربونی کنند. این از اون سفسطه های اخوندیست.
  1
  34
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲
  ۵۰
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان

  درضمن اینها که مصاحبه دادن حتمی فک و فامیل دارند. حداقل یکی یه تف بندازه تو صورتشون که اینجوری بازیچه میشن. سپاه با ساخت این مصاحبه قبول کرده که عمدی زده. حالا سعی دارن توجیه کنند.
  1
  34
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
  ۴۲
  kiarsh88 - تورنتو، کانادا
  بدون شک افراد که باهاشون مصاحبه شده همه برنامه ریزی شده هست و از قبل دیکته شده که چه .. نشخوار بکنند و اینجور مصاحبه ها نه اولین بار هست نه آخرین بار . نمونه جوان مشهدی( مسعود سپهری ) که توسط پلیس شکنجه و کشته شد و بعد مصاحبه صدا و سیما . دختر آبادانی که توسط حراست منازل سازمانی نفت و بازم مصاحبه سیما . مجروح کردن مادر ستار بهشتی که که خانم بازیگر بجای گوهر عشقی نقش اییفا نمود و هزاران نمونه دیگر . اینجور افراد که باهاشون مصاحبه شده حتما مبالغی بهشون پرداخت شده و ناموس نداشته خودشونودر معرض تعویض با پول قرار دادند. سیمای میلی آغای خاه منی مرحمی بر زخم دیدگان نیستید حداقل نمک هم نباش
  2
  17
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۳
  ۵۶
  gholi.irani11 - تهران، ایران
  اگر به این افراد مصاحبه شده اون مزدور کثیف فیلم بردار ومیکروفن دار میگفتند شما فاسد خراب هستید جواب میدادند بله ما خانوادگی فاسدیم خانوادگی آشغالیم یک دلسوز تو خانواده اینها پیدا میشد فاجعه تلخ جزغاله شدن 176 نفر را کمی درک میکرد همین دختر پسر ها میزدن تو دهن فیلم بردار و میکروفن دار در اصل خانوادشون فاسد و کثیفند
  4
  3
  ‌سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  همه جیره خوار اخوند شدن، انکه فحش هم میده به آخوند، وقتی میادکشور تعظیم میکنه تا پاسش رو بگیره. ما یه ملت شدیم که چسبیدیم به دولت، و گدای دولتیم، اون قدیما پدران بیسوادمون از ما بهتر می فهمیدن، زمین داشتن و از زمین گدایی می کردن نه دولت،اما فرزندان روی ان زمین دانشگاه ساختیم مدرک ساختیم تا استخدام دولت بشیم گدایی دولت
  1
  3
  ‌سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.