ویدیی بسیار غمناک از داخل هواپیمای اوکراینی چند دقیقه قبل از سقوط

+262
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  لعنت به روح کثیف ... تو خامنه ای.
  37
  345
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  قد و قامت حامیان رژیم آخوندی در این سایت را .....بگیرند.
  33
  294
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۴
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  کدام بیشرفی را در بین ما پیدا میکنی که این کلیپ را مشاهده کند و به خشم نیاید؟
  36
  315
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۵
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  مگه میشه این فیلم و دید و به یاد این عزیزان قلب و روحمون جریحه دار نشه خدا مملکتمون را از دست اجنبی های خونخوار نجات بده
  23
  298
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۹
  ۳۲
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  ۱۷۶ سردار سپاه باید اعدام بشن . قصاص حکم اسلام اس
  30
  286
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۱
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  روحتون شاد. لعنت و هزار لعنت به باعث و بانیش.
  18
  265
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۴
  ۸۲
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  ویدئو دروغیه. موقع تیکاف هواپیمارو زدن. که همه تو صندلیهاشون فرو رفتن و کسی بلند نمیشه از اینو اون فیلم بگیره.. ساده لوح های اینجا باور کنن..
  326
  53
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۵
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  اتحاد جماهیر شوروی را هیچ کشوری نابود نکرد ، این خود کمونیست های حزبی بودند که بعد از دهها سال جنایت و بی عدالتی علیه مردم ، مشروعیت خودشان را از دست دادند ، رژیمی که انسان‌های بیگناه و فرزندان ایرانزمین را بخاطر بازی سیاسی با موشک میزنه ، محکوم به نابودی و متلاشی شدن است
  17
  179
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۶
  ۳۳
  mosyiran - والیس، جزایر والیس و فورتانا

  حادثه تلخی بود . ولی زندگی در جهان سوم به خصوص کشورهای داغون مثل ایران یعنی مرگ زودرس. روزی چهار برابر پرواز اوکراینی فقط روزانه امار کشته های کرونا در ایران بود البته امار جعلی اخوند ها. سالی چند صد برابر پرواز اوکراینی کشته در تصادفات جاده ای داریم به خاطر سودجویی حکومت و . همه ی جان ها عزیز هست ولی به نظرم به علت سیاسی این حادثه این قدر بزرگ شده وگرنه حادثه های بزرگ تر تو کشور ما فراوان هست و مردم اصلا توجهی نمی کنند.
  24
  100
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۶
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. تو فرض کن دروغیه به قول خودت. 176 نفر بیگناه کشته شدند اینم دروغه؟ حتما میخوای بگی اونم دروغیه و همچین پروازی وجود نداشت جمحوری اسحالی از این . غلطها نمیکنه
  17
  198
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۴
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  مایه تاسفانه . روحشان شاد ولی حداقل امروز دنیا از آنها حمایت می کند بیچاره بازماندگان هواپیمای ایرباس که نه حکومت تحویلشون گرفت نه اپوزیسیون نه دنیا انگار نه انگار که اونها هم ایرانی بودند
  9
  73
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
  ۵۰
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. دروغ تویی که جز رهبری بی وجودت کسی رو نمیبینی ،
  20
  123
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  من موندم ، آیا عوامل شلیک و سرنگونی این هواپیما شبها راحت سر بر بالین میذارن ، خصوصاً باجی زاده یا بهتر ه بگم ( مکانکِش زاده ) فرمانده هوا فضای سپاه خبیث و جنایتکار !!؟
  16
  105
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۴
  ۴۶
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  چه ربطی داره؛این تیک آف نیست که؛قبله تیک آف وقتی هواپیما هنوز زمینه بیشتر مسافرا معمولا اینجوری چت میکنن و فیلم و عکس از هواپیما و اطرافش میفرستن!..؛بعدش هم به فرض ساختگیه؛شما اصل مساله که کشته شدن ظالمانه این آدماست رو اصلا در نظر ندارین!..
  7
  99
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
  ۵۶
  Geelongcats - سیدنی، استرالیا

  لعنت خداوند بر عاملان این جنایت.
  6
  93
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::Geelongcats - سیدنی، استرالیا::]. فقط لعنت دوست نازانیین ؛ باید انهای که در این جنایت وحشتناک دست داشتن را به تمام مردم جهان نشان داد و تک تک انها را رسوا کرد و بعد انها را در کشتی کهنه ای انداخت و در دریا رها کرد تا هم شاهد سقوط کشتی در دریا شوند و هم شاهد تلف شدن خود شوند!
  7
  60
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
  ۴۷
  Parsina - بروکسل، بلژیک

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. تو و امثال تو زمانی بیدار میشید که میینید صبح پاکه . برو تا وقت داری بیشتر مطالعه کن .از تاریخ گرفته تا شرح وقایع روزانه که بفهمی چطوری افاضات کنی
  10
  75
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
  ۵۲
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  ادم بیشعورخوت میگی موقع تیک اف زدن ،خوب نگاه کن بعدش چرند بگو، از پنچره معلومه که هواپیما رو باند هستش وهنوز پرواز نکرده.
  3
  31
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
  ۳۸
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی

  باور نمیکنم همون پرواز بوده باشه چون گوشی موبایل ها یا کامل سوخته بودند یا اگه سالم پیداشدن به هیچکدوم از بازمانده گان تحویل ندادن. این ویدیو از کجا اومده؟خدا میدونه
  35
  10
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
  ۸۲
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. متاسفانه به چه دلیلی این اتفاق افتاد واقعا تاسف برانگیز هست و با هیچ عذری این گناه پاک نمیشه و لعنت بر باعث و بانیش. روحشان شاد و خداوند صبر به باز ماندگامشان بده ...ولی کسانی که فیلمهای دروغین بسازن و پخش کنن ...فکر کنم از اون جنایت گناهکار تر هستن.....و باعث و بانی این جنایت در وحله اول آمریکا و اسراییل جانی بودن که کشور را با ترور سردار سلیمانی بحرانی کردن اگرنه این اتفاق نمی‌افتاد.....هر انسانی از کشته شدن انسانهای بیگناه بخصوص هموطن خود.. متاثر میشه. متاسفانه در این سایت تا چشم کار می‌کنه خاینین به ایران منافقین، اسراییلی های جنایت پیشه پر هستن و تبلیغ سو میکنم که یکیش همین فیلم می‌تونه باشه تا احساسات ده نفر که اینحگجا هستن بیشتر جریحه دار بشه...
  10
  15
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خاک بر سر اون ملت زبونی که اینا رو می بینن و هنوز نشستن!
  4
  26
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
  ۶۵
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. خواستم بگم حیوان اما حیوان حتی درنده خوترین آنها شرف دارد به تو و اظهارات مزخرفی که قبلاً هم از امثال تو.. شاهد بوده ایم ، تو اگر حتی یکبار سوار هواپیما شده باشی باید بدانی که قبل از تیک آف و زمان پرواز دقایقی را اکثر مسافرین به مکالمه با دوستان و یا فرستادن کلیپ ویدیو میگذرانند و بعد تلفتها را اکثراً هنگام پرواز خاموش میکنند ، توضیح کافیست یا لازم است که بیشتر استخوان ارسالیت را بلیسی تا عقلت بالا تر بیاید؟!
  24
  38
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
  ۳۶
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. چه بد که آدمها همیشه منفی باشند مثل فاطی . کجا خواندی که این ویدیود هنگام تک آف است؟ اگرنگاه کنی خواهی فهمید که هواپیما هنوز حرکت نکرده و تاخیر هم داشته . از پنجره چراغهای فرودگاه ساکن است .در ضمن وقتیکه خبرهای واقعی میرسد دوستانت صداشون در نمیاد و چیزی عنوان نمیکنند . شما چرا خودت را ثابت کردی؟
  16
  17
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۷
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  اینکه ۲۰۰ساله جنگ دعوا ، مشروطه بد،رضاشاه بد،مصدق بد، محمدرضاشاه بد، خمینی بد،البته اول همه ایناخوب بودن رای بخوبیشون هم دادیم ۹۹درصد آری، اما بعد بد شدن،
  6
  0
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۶
  ۶۵
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. تا چه حد آدم باید احمق باشه که این چرندیات را اینجا در موردهموطنان مظلوم و به قتل رسیده اش توسط ملاها بزنه! آخه آدم مثلاً عاقل، تلفن اون بیچاره ها توی هواپیما سوخته یا مفقود یا توسط اطلاعاتیهای شبیه تو ضبط و ربوده شده اما تلفن افرادی که گیرنده کلیپهای فوق بودند که طوریش نشده ! ضمناً تصویر عزیزان فوق جزو افراد کشته شده در هواپیماست! باز هم توضیح بدم یا فهمیدی ..آخه صد رحمت به....!
  13
  13
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۴
  ۵۲
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. به احتمال زیاد این ویدئو قبل از پرواز زمانیکه که هنوز هواپیما رو زمین بوده تو فیس بوک یا اینستا یا حتی برایه یه دوست تو واتساپ اپلود شده باشه.
  1
  12
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۷
  ۳۶
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::]. اشکان خان ، خانم نگین که خودش میگه دکتر هست شاید اصلا منطق نمی فهمد . ایشان مثل فاطی است و شاید هم همکار ایشان . مدتی بود قهر کرده بود دوباره ظاهر شد و شاید هم با اسمهای دیگه میاد برای جاسوسی . مثلا میگه الان ساعت شیگاگو ۴ و نیم صبح است و چون بیداری یعنی شما در شیکاگو نیستی ، یا سن شما ۳۰ نیست و ۵۰ هست.
  4
  4
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
  ۳۴
  رند مدرن - آستین، ایالات متحده امریکا
  فاجعه انسانی! بعدا معلوم میشه زوایای پنهان قضیه و اینکه چطور سپر انسانی کردن هواپیماهای مسافربری رو و اینکه چطور قرعه به نام این پرواز افتاد. ولی این فیلم احتمالا برای یه پرواز دیگه و شاید پروازشون به ایران بوده، چون وسایلشون از جمله موبایلها رو به خونواده ها پس ندادن، که اینم دلیلی دیگریه بر عمدی بودن. این دو عزیز برای عروسی رفته بودن ایران. مظلوم رفتند!!!
  1
  5
  دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.