چطور مایک پمپئو در ۶ ماه ۴۵ کیلوگرم وزن کم کرد؟

به گفته پمپئو، افزایش وزن او از سال ۲۰۱۰ شروع شد؛ زمانی که برای اولین بار به نمایندگی از ایالت کانزاس در انتخابات کنگره پیروز شدایندیپندنت فارسی :این روزها شاید مایک پمپئو، وزیر خارجه سابق آمریکا، برای خیلی‌ها قابل شناسایی نباشد، زیرا نزدیک به ۴۵ کیلو وزن کم کرده است.

پمپئو به نشریه نیویورک‌پست گفت که تصمیم خود برای به کاهش وزن را روز چهاردهم ژوئن سال ۲۰۲۱ گرفته است؛ روزی که روی ترازو رفته و دیده که برای اولین بار در عمرش چیزی نمانده است که وزنش به ۱۵۰ کیلو برسد.

او می‌گوید که روز بعد که از خواب بیدار شده، به همسرش سوزان گفته است: «امروز، روزش است.»

«ورزش را شروع کردم؛ البته نه هر روز ولی تقریبا هر روز. تغذیه‌ام را هم مناسب کردم و کاهش وزنم بلافاصله شروع شد.»

پمپئو ۵۸ ساله می‌گوید که در زیرزمین خانه‌اش یک سالن بدنسازی با دمبل و ماشین‌های حرکت بیضوی راه انداخته است: «سعی کردم هفته‌ای پنج شش بار بروم پایین و حدود نیم ساعت آنجا بمانم. روش علمی نداشتم؛ مربی هم نداشتم؛ مشاور تغذیه هم نداشتم؛ فقط خودم بودم و خودم.»
به گفته پمپئو، افزایش وزن او از سال ۲۰۱۰ شروع شد؛ زمانی که برای اولین بار به نمایندگی از ایالت کانزاس در انتخابات کنگره پیروز شد.

او می‌گوید که هرچه در مسئولیت‌های سیاسی خود انضباط داشته، در خوردن بی‌مبالات بوده است؛ اما حالا دیگر از چیزبرگر و خرچنگ و تنقلات شیرینی که همیشه کنار کامپیوترش یا هنگام پرواز در هواپیمایش بودند، خبری نیست.
با این حال،‌ تغییر رژیم غذایی سنت خانوادگی رستوران‌روی او را عوض نکرده است. رستوران «آیهاپ» هنوز محبوب پمپئو است؛ اما حالا به جای پنکیک کدو حلوایی و شیره مربا، خوراک‌های سالم‌تری سفارش می‌دهد.

«هنوز خانوادگی آنجا می‌رویم؛ مهم است که سنت‌ها را حفظ کنیم؛ ولی حالا سفیده تخم‌مرغ و بیکن بوقلمون سفارش می‌دهم.»

آخرین نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می‌دهد که حدود ۴۱ درصد از مردم آمریکا اضافه‌وزن‌ دارند.
+66
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  romano - تهران، ایران

  طفل معصوم تو سیا نون حروم کشتن بچه دهاتیهای افغانستان رو با پهپاد میخورد بهش حسابی میساخت. حالا هم میخواد رئیس جمهور بشه برای همین برای انتخابات باید وزن کم کنه بعد هم کاسه لیسی بانکدارها و لابی ها و کازینوی دارهای شلدون و جیکوب نام بکنه بعد هم مثل همه رییس جمهور های آمریکا یک جنگ راه بیاندازه آخرش هم ادای مسیحیهای دو آتیشه علاقمند به یهودیت رو دربیاره بعد هم جایزه نوبل مثل جیمی کارتر و اوباما بگیره بره ته قبرش بتمرگه.
  104
  65
  شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۴
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  زمان وزارتش رفته بودم ایران و زمان فشار حداکثریش و برخلاف انتظارم با مردم کوچه و خیابون و حتی اقوام صبحت میشد میدیدم خیلی مردم پمپو رو دوست دارن و از حرفهاش و بخصوص جوابهای دندان شکنش به رژیم که مشخص بود کاملا اطلاعات کاملی از حکومت و فساد و پرونده های اختلاس وابسته های رژیم داره. یادمه رفته بودیم شهرستان سبزوار و به زبان محلی اونجا پمپو رو میگفتند پمپ او ( مثل پمپ آب) و خیلی با هبجان ازش تعریف میکردند که چطور جواب های دندان شکن میده و حس قدرت و زور آمریکا تو نحوه حرف زدنش هستش.
  13
  42
  شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۶
  ۴۲
  kiarsh88 - تورنتو، کانادا
  وقتی خبر وزن کم کردن مایک پمپئو رسانه ای شد گفتم صد در صد برادران عن قلابی سپا هبهره برداری سیاسی از این موضوع میکنند که امروز رسانه های ایران شاهد این موضوع هست تیتر زدن که پمپئو بخاطر ترس از انتقام سخت ۴۵ کیلو وزن کم کرده !!! خیلیها به تنظز زیر این موضوع نوشتند وقتی پمپئو خوش شانس بوده که آضافه وزن داشته ترس از انتقام سخت به این شکل لاغر شده پس تکلیف ترامپ چیه که اضافه وزن نداشته حتما ترس از انتقام سخت محو شده !!!
  8
  22
  شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۹
  ۴۲
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد

  [::romano - تهران، ایران::] شما خودشو ناراحت نکن، اگه دنبالِ فاسد، جنایت کار، دزد و غیره میگردی تویله رهبری خیلی بهت نزدیکتره، اشارتو به اون ور برگردون.
  17
  41
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۶
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  آدم خاکی و ساده زیستی است ، آشپزی میکنه و با همسایه ها ابجو میخوره ، به نظر من هدفش کاندیدای رییس جمهور شدن برای جمهوری خواهان است . قیافه و هیکل در انتخابات امریکا نقش مهمی دارد . اما معیار اصلی باید سیاست او باشد ، در تاریخ کل امریکا هیچکس به اندازه ترامپ به ایرانیان به جرم ایرانی بودن توهین نکرد ، از استاد دانشگاه ، محقق پزشک از المان ، نماینده مجلس سوعد ، تا پدر و‌ مادر ۸۰-۹۰ ساله به جرم ایرانی تبار بودن برای ویزا تحقیر شدند ، در صورتیکه برای شهروند عربستان فرش قرمز میاندازند ، در حالی که ۹۰ درصد تروریست های ۱۱ سپتامبر عربستانی بودند ،
  15
  15
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۴
  ۸۲
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::paksan - ایران، ایران::]. ترسیده مقع ترورش نتونه بدو فرار کنه، وزن کم کرده.... اگر دم مرز ایران می‌دونستن طرفدار جنایتکارها هستی ...... میکردن.. آخه یه جنایتکارو کی طرفداره غیر از جنایتکار ها و خائنین. ترامپ و پومپ ... فقط کثافت زدن به آبروی آمریکا. اونوقت تو سبزوار طرفدارش بودن؟ داستان ننویس بیخودی. و دیگه ایران نرو...
  22
  11
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۱
  ۲۳
  romano - تهران، ایران
  من عادت ندارم خیلی جواب افراد رو مستقیم بدم اول از همه این همه کلمه تویله (درستش طویله هست) برای چی و به چه حقی گفتی از کجا میدونی من طرفدار رهبریم حداقل یکم به ادای چیزی که ادعا میکنید نزدیک باشید. دوم از همه چرا امثال شما هی در حال پرخاش و فحاشی برای محق نشون دادن خودتونید. سوم اینکه این شخص آدم کشه من چرا باید چیز مثبتی بدونمش و چشمم رو روی حقایق ببندم آدم کش آدم کشه حالا چه خامنه‌ای باشه چه پمپیو. من قرار نیست سر نفرتم از خامنه‌ای چشمم رو حقایق دنیا ببندم کاشکی طبق جهان بینی امثال شما همه مشکلات دنیا بخاطر ایران بود یک بمب اتم می انداختن رو ایران و مشکل دنیا حل میشد ولی میدونیم که ایران یکی از مشکلات دنیاست کسی به این جانی آمریکایی از ایران دستور نداد بمب تو سر زن و بچه مردم تو افغانستان بریزه. از دید من فرقی بین این خامنه‌ای و استالین و پل پوت نیست همه این افراد حل مشکلاتشون رو برای منافع شخصی کشتن آدمهای بیگناه میدونند همانطور که شما برای مشکلات خودتون در زندگی بدنبال توهین پرخاش مجازی هستید.
  11
  5
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::paksan - ایران، ایران::]. خب که چی ؟ تو سال 57 هم یاسر عرفات فوق العاده محبوب بود و بعد از پیروزی انقلاب یک پوستر بزرگ از یاسر عرفات نصب کرده بودند و مردم می رفتند کنار آن پوستر و عکس می انداختند ایرانیان همیشه باور داشتند دشمن دشمن من دوست من است این حرفها که مردم فلان کس ر ادوست دارند پوپولیست بازی است
  5
  3
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
  ۴۲
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد
  [::romano - تهران، ایران::]اولا عزیز، فارسی نویسی که من استفاده می‌کنم کلمهِ تویله رو با ` ت ` مینویسه کاریش نمی‌شه کرد!. دوما من هیچ توهینی به شما نکردم! جانِ کلام من این بود که وقتی مردمی به وسیله جنایتکاران اسیر شدن نمیرن اون سرِ دنیا دنبال کسی بگردن که متهم به جنایتش کنن، . و سومن پمپیو نزدِ اکثر ایرانیها بسیار محبوبِ به خاطر هشتب لکو کردنِ تویله اسلامی در حالی که وزیران خارجه آمریکا هرگز این کارو نکردن در گذشته، در ضمن دوستِ عزیزمون پوتین بسیار جنایت کار تر، مافیا تر، غارت گرتر و خطر ناکتر هستش مخصوصا برای ایران و ایرانی، شاد باشید.
  1
  8
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد::]. گرامی ، وقتی انسان یک فیلم را میبیند بطور ناخودآگاه جذب بعضی شخصیت های فیلم میشه و یا برعکس متنفر میشه ، اما در زندگی واقعی داستان دوست داشتن و یا نداشتن شخصیت های سیاسی باید بر اساس تفکر و شناخت باشه ، و اگه مردم ایران به این درجه از بلوغ فکری رسیده بودند هرگز به دنبال خمینی نمی افتادند ، حتی دختران بی حجاب کشور در لحظه پیاده شدن اون هندی زاده از هواپیما برایش اشک می ریختند ، برای سنجش دولتمردان مثلا امریکا ملاک نباید خوش صحبتی و خوش تیپی ، با حال بودن فرد باشد بلکه باید به عواقب سیاست او در راستای منافع ملی توجه کرد ، امریکا نشان داده که در نابودی زیر ساخت ها و‌حتی منابع طبیعی یک کشور رحم ندارند ، فراموش نکن ایران متعلق به مردم حتی بعد از سرنگونی رژیم هم هست ، پالایشگاه آبادان ، سد ها ، پل ها متعلق به اخوند نیست . رژیم باید بره ، اما آیا باید الزاما کل زیر ساخت های هسته ای که صد ها میلیارد دلار خرج شده باید کاملا ویران بشه ، اگه یک دولت دمکراتیک برقرار بشه ، میشه استفاده مفید از این مجموعه کرد .
  0
  0
  یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.