ویدیویی از عبور دو عضو گارد سلطنتی بریتانیا از روی یک کودک!کلیپی از دو عضو گارد سلطنتی بریتانیا که از روی یک کودک عبور می کنند جنجال به پا کرده است.
 
به گزارش فرارو، در ویدئوی منتشر شده دو گارد سلطنتی در حال قدم زدن در نزدیکی برج لندن دیده می‌شوند که توسط گردشگران تماشا می‌شوند. اما کودک به سرعت در مسیر یکی از آنان قرار گرفت و پس از برخورد منجر به افتادن او روی زمین شد. آن‌ها بدون توجه به کودک روی زمین به راه رفتن ادامه دادند.
 
 کودک بلافاصله پا‌های خود ایستاد و ظاهراً آسیبی ندید.
 
سخنگوی ارتش گفت: ما از حادثه‌ای که اوایل امروز در برج لندن در حین گشت زنی معمول رخ داد مطلع هستیم. وی خاطرنشان کرد: گارد‌ها به مردم هشدار دادند که یک گشت در حال نزدیک شدن است، اما متأسفانه کودک در مسیر آنان حرکت کرد. سرباز سعی کرد از کنار کودک بگذرد و به انجام وظیفه خود ادامه داد. پس از این حادثه، سرباز کودک را معاینه کرد و به او اطمینان داد که همه چیز خوب است.
+22
رأی دهید
-74

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  دقیقا این فرهنگ انگلیسی است .فکر می‌کنند که هر کاری می‌کنند درست است چون سفید انگلیسی هستند و بهترین مردم دنیا و هیچ وقت نباید متوقف بشوند. الان در این جهنم انگلیس بخاطر احمق بودنشان روزی نزدیک ۱۹۰ هزار کیس کووید است . در ایران اگر یک مادر مرده ای ماسک نزند بی بی سی و منوتو رسوایش می‌کنند آنوقت اینجا اصلا ماسک اجباری نیست و انگلیسی‌ها مانند کرم‌در هم می لولند و اصلا همه خفه شدند . بوریس بدون‌ماسک همه جا می‌رود و مهمانی شراب و پنیر می دهد با پول مالیات ما . ایرانیان یوکی آیا به شما هم گفته اند چیزی نگویید که خدایی نکرده پاپ ها بسته نشود و فرهنگ غنی انگلیسی تعطیل بشود ؟
  108
  115
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  خانم سیاه پوست متوجه هست که دو گارد سلطنتی در حال عبور است ولی شعورش رو نداره که بچه شو کنار بکشه. به این رنگین پوستها اصلا نمیشه چیزی گفت،چون همه چیز رو به نژاد پرستی میبینن.
  60
  139
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  تو ایران مأمور گارد عُضما با وانت از روی مردم رد میشه بعدش هم یه دنده عقب میگیره . که مطمعن شه عُضما راضی باشه
  23
  159
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Stone44 - سوئیس، سوییس
  هیچ وقت از این گاردهای مسخره خوشم نمی آمد فکر می‌کنند که دارن از چه خری محافظت می کنند؟؟. یک اشغالی بدتر از خودشون. یک مشت وحشی که حالا برای ما شدن مدعی حقوق انسانی
  65
  79
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  freedom of the press - تهران، ایران

  گارد سلطنتی همینطور هستند به مسیر خود ادامه می دهند و اگر کسی سر راهشان قرار بگیرد با فریاد بلند که به منزله هشدار و آگاه کردن طرف است بهش هشدار می دهند. فیلم‌هایشان در یوتیوب موجود است.
  13
  78
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  freedom of the press - تهران، ایران

  حالا شانس آوردند که خود سرباز گارد سیاه پوست است و گرنه با سیاه ها سر و صدا راه می انداختند که حرکت نژادپرستی بوده و جان سیاه ها با ارزش است.
  19
  89
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  طوری نوشته از روی کودک سیاه پوست رد شده اند مثل اینکه او را له و یا مجروح کرده اند! یک کودک تخس و بی تربیت (رنگ پوستش مهم نیست) رفته لای دست و پای ان ها و سربازان هم خیلی عادی تقریبا بدون هرگونه تماسی از روی ان ها پریده اند
  18
  82
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  سعی کرد از «کنار کودک» بگذرد و به «انجام وظیفه» خود ادامه داد!! انگار این دو سرباز در حال «انجام وظیفه» در وسط صحنه آتش و خون بودند که دو ثانیه توقف و یک قدم آنطرف تر باعث می شد ناپلئون انگلیس را به تصرف خود در اورد ! و این مزخرفات اظهارات رسمی شخصی است که بر منصب «سخنگوی ارتش انگلیس» تکیه زده است !
  28
  36
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Dermis - لندن، انگلستان

  این سربازهای گارد با اون یونیفرم قرمز و کلاه مسخره بزرگشون همینطور هستن رژه میرن مثل ربات و فقط جلو نگاه میکنن هیچ واکنش و حرفی نشون‌نمیدن و فقط گاهی عربده میزنن که از سر راه‌کنار برید.بعضی توریستها فکر میکنن اینها جنبه فان و توریستیه و میرن کنارشون عکس میگیرن و حتی بهشون دست میزنن چون اینها هیچ عکس العملی نشون‌نمیدن اما یک چیز سنتی بیخود و ناکارآمد برای دوران امروز هست.وظیفه اینها مثلا حفاظت از ملکه هست،و بزودی با مردن اون این مسخره بازی هم تموم میشه.
  26
  53
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان

  ۷۰میلیون بریتانیایی سخت چسبیدن به چندتا ایرانی که در این سایت هستند و نمیذارند اینها برن مدینه فاضله ای که در تخیل خودشون دارند.اخه اگه اینه برن ضعفهای فرهنگی و اخلاقی و اقتصادی و…را کی بهشون یاداور بشه. اینا که یه مشت گردن قرمز بی مغز بیشتر نیستند. دوستان یه نگاه به خودمون بندازیم ببینیم ما کجای کاریم. سنتهای ناکارامد و بدردنخور اصلا نداریم از یلدا و سیزده بدر و عاشورا و مراسم های مختلف ما همینطوری غنا و ارزش فوران میکنه. ولی سنتهای دیگران ابلهانه و دور از منطق امروزیه. عجب ملت پیشرفته ای هستیم و نمیدونستیم.
  58
  20
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  این یابویی که اینجوری یورتمه وار از رو بچه بیچاره رد میشه قطعا بهش شلیک هم میکنه!..؛من نمیدونم تو آموزش‌های اینا چی تو مغز خالی اینا میکنن که اینجوری دنیا رو کلا سیاه و سفید میبینن؟!!..
  23
  21
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Dermis - لندن، انگلستان

  [::Dozakhi - شفیلد، انگلستان::]. یلدا و نوروز و سیزده بدر رو با سنتهای بیگانه عربی همرده میکنی؟ یلدا و‌نوروز ناکارآمد و بدرد نخوره؟ جو گیر شدن و تازه بدوران رسیدگی در حد اعلا! کمی اطلاعاتت رو بالا ببر،همین کریسمس که میبینی سانتا و کلاهش،ریشه اش در جشنهای ایران باستان و آئین میترا هست و به استناد به برخی شواهد کریسمس و بلدا بک ریشه دارند که توسط یونانیان و بعد رومیان به اروپا منتقل شد و بتدریج با رواج مسیحیت در اروپا توسط رومیان،با برخی سنتهای پگان وایکینگهای شمال اروپا ادغام و بعنوان جشن کریسمس دراومد.تاریخ تولد مسیح اصلا مشخص نیست و هیچ ربطی به گوزن و درخت کاج و سانتا نداره.اینها ترکیبی از آئینهای ایران باستان و آئین پگان قبل مسبح پر سمال اروپاست.
  3
  38
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  vg2000 - اسلو، نروژ
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. خیلی ناراحتی برگرد کشور ت
  18
  20
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::vg2000 - اسلو، نروژ::]. اگر امثال من‌بروند‌آنوقت چه‌ کسی بنفیت امثال مثل ترا اینجا بدهد ؟ خانه مفتی با‌پول مالیات امثال ما‌.. با هزار دوز و کلک‌معلوم‌است که‌باید نوکر اینها باشید‌و‌مجیز بخوانید .
  2
  9
  جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  خب ننه بچه میبینه که کارد داره نزدیگ میشه بچه اشو کناربکشه البته این خانواده سیاه پوست صحنه سازی کردند پولی از دولت بگیرند شما هنوز این سیاهپوست های مفتخور موادفروش را نمی شناسید
  3
  11
  شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. باسواد،دکتر،همه چی دون،یه عمره چسبیدین به این حرفها نتیجه اش شد اینی که هستیم. حالا تا صبح بگید ج.ا ما رو اینجوری کرد. ولی واقعیت اینه که”شباهت مردم به حکومتشون از شباهتی که به پدرانشون دارن بیشتره”. برید هندونه شب یلدا نیش بکشید تا ستونهای تمدن ایرانی به لرزه نیافته.
  5
  2
  شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.