درگیری و چاقو کشی در پردیس سینمایی کوروش

خبر آنلاین می نویسد : جمعیت محدودی که دو شب پیش (سه شنبه ۷ دی) به تماشای فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» به کارگردانی سعید سهیلی نشسته‌ بودند با اتفاق عجیبی مواجه شدند. بوی سیگار، صدای اعتراض مخاطبان، صدای فریاد، روشن شدن چراغ‌های سینما، توقف پخش فیلم و چاقوکشی در سالن سینما.

 مدیر پردیس سینمایی کورش در توضیح درگیری پیش آمده در پردیس سینمایی کورش بیان کرد: خاطیان حالت طبیعی نداشتند و پس از دستگیری به کلانتری منتقل شدند تا به وضعیت آن‌ها رسیدگی شود.

علی سرتیپی در این باره گفت: متاسفانه سه‌شنبه، حوالی ساعت ۲۳ در سالن سینما کورش، دو تماشاگر که در حالت عادی نبودند و چاقو هم داشتند، هنگام تماشای فیلم شروع به سیگار کشیدن می‌کنند، چند نفر از تماشاگران به آن‌ها اعتراض می‌کنند و بین آن‌ها درگیری پیش می‌آید و خاطیان با کمک حراست به بیرون برده می‌شوند و بعد نیروی انتظامی آن‌ها را دستگیر کرد، امروز هم به دادسرا اعزام شدند تا هم بخاطر حمل سلاح سرد و هم شرایط غیر طبیعی محاکمه شوند.

او ادامه داد: ما از لحاظ موقعیت، امکانات و حتی از لحاظ قانونی، توانایی این را نداریم که تک تک افرادی که وارد سالن سینما می‌شوند را چک کنیم تا چیزی همراهشان نباشد و این موضوع هم اتفاقی نیست که در اختیار سینما بوده باشد. خود مجتمع هم شکایتی تنظیم کرده و امیدواریم این دوستان به نتیجه کارشان برسند.

سرتیپی درباره علت رسانه‌ای نکردن این موضوع گفت: قمه کشی در سینما اتفاقی عادی نیست اما وقتی خدا را شکر کوچک‌ترین آسیبی به کسی وارد نشده، دلیلی نداشت که مردم را نگران کنیم.
+26
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  چاقوو قمه! چرا خاورمیانه ایها اینجورین؟ برعکس غربیها که دعواشونو مرد مردونه با مشت جلو میرن!. فکر کنم مرثیه اسلام و عمر و علی باشه؍ یا من زیاد تو غرب بودم
  11
  43
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  حالا باز این یه چیزی، باز یه دو تا مشت رد و بدل شد. بعد دیروز تو این خبر #درگیری شدید در مجمع سهامداران شرکت توسعه عمران استان کرمان# یه چار تا آدم آبگوشت خور داشتن همدیگه رو هول میدادن. تیتر زدید: درگیری شدید!!!
  39
  7
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.