تهدید اسیدپاشی خانم فوتبالی توسط طرفداران کنعانی زادگان

رکنا ورزشی: ملی‌پوش سابق تیم‌ملی فوتبال بانوان گفت: برای منتشر کردن استوری با عکس اتوبوس تهدید به اسیدپاشی شدم.

اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران در روزهای اخیر به یکی از کلمات پرجستجوی گوگل تبدیل شده است. انتشار فایل صوتی محمدحسین کنعانی زادگان در رابطه با اتوبوس تیم ملی، جنجالی شد.
به گزارش رکنا ورزشی، «هستی سهرابی‌فر» ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتبال بانوان در واکنش به انتشار استوری مربوط به حواشی اخیر اتوبوس تیم ملی فوتبال آقایان به خبرنگار رکنا اظهار داشت: همیشه زمانی که برای شخصی در فضای مجازی حاشیه‌ای پیش می‌آید، خیلی ناراحت می‌شوم که چرا باید اشتباه یک فرد آنقدر در فضای مجازی دست به دست شود. حقیقتا از انتشار استوری با عکس اتوبوس تیم‌ملی منظور خاصی نداشتم. ولی آنقدر سر این آقا فحش خوردم که خودم هم شوکه شدم. آقای کنعانی‌زادگان بچه نیستند، این کارشان هم اصلا یک اشتباه ساده نیست، بلکه یک فاجعه است.  واقعا خیلی از چنین موضوعی ناراحت شدم.

وی ادامه داد: آنقدر شدت حملات به من در فضای مجازی بعد از انتشار این استوری شدید بود که حتی از طرف افرادی تهدید به اسیدپاشی شدم. مدام برایم در دایرکت می‌نویسند که روی صورتت اسید می‌ریزیم و بلاسرت می‌آوریم. واقعا نمی‌دانم چه حرفی باید به آن‌ها بزنم. درست است که هر انسانی جایزالخطاست و حق اشتباه کردن دارد، ولی واقعا موضوع آقای کنعانی‌زادگان یک اشتباه ساده نیست. واقعا این چه طرز حرف زدن و برخورد کردن با یک خانم است.
+54
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران

  من مکالمه تلفنی را شنیدم ، دو طرف تمایل به برقراری روابط داشتند ، حالا این خانم قصد اخاذی مادی و معنوی از ان مکالمه تلفی را دارد ، من این خانم را یک باجگیر میدانم .
  26
  71
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  این لجن از تیم ملی بندازین بیرون . اینجا با اینکه فرهنگ باز تر و روابط ازاد تر هست در این موارد به کسی رحم نمی کنن اونم تیم ملی امریکا
  6
  14
  ‌پنجشنبه ۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.