خاطراتی از هواپیما سوار شدن محسن رضایی

خبرگزاری مهر با انتشار خاطراتی از امیر سرتیپ محمود ضرابی دبیر کانون خلبانان نیروی هوایی ارتش، به ترس سردار دکتر! محسن رضایی مشهور به سردار عملیات فریب از هواپیما اشاره کرده است.

وی می‌گوید: پس از شکست حصر آبادان، محسن رضایی با یک هواپیمای اف پنج به تهران منتقل شد، اما در هواپیما به اندازه‌ای ترسیده بود که او را با آمبولانس و برانکارد به خانه خمینی بردند.
+178
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  حظ کردم واقعاً از خاطره ای که این سه خلبان غیور به جا مانده از دوران باشکوه ارتش شاهنشاهی راجع به پاسدار ترسوی دوریالی و بی ارزش حکومت خمینی که هزاران جوان را به کشتن داده نقل کردند و او را به تمسخر گرفتند و کامل قهوه ای کردند .با آرزوی بازگشت کشور و ارتش غیور ایران به دوران باشکوه پهلوی و نابودی حکومت تبهکار ملایان بیشرف
  5
  164
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران

  شاید خودش را به موش مردگی زده بود که توبیخ نشود
  5
  91
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - استانبول، ترکیه

  ترس یعنی دلشوره و اضطراب از چیزی نامعلوم که بیشترین خطر آن مرگ است . اما کسیکه در جنگ بوده و در عملیات شرکت کرده حتما باید فردی دلیر و نترس بوده باشد. ایشان در دوران جنگ چه کاری انجام داد را نمیدانم ، ولی با گفته های این شخص که مسلما واقعیت دارد تطبیق نمیکند مگر اینکه او در جنگ فقط اسم رزمنده و سردار را یدک میکشید. یک آدم بزدل و ترسو نه در جنگ شرکت میکند و نه میتواند درهیچ نقطه ای در جنگ باشد ، چه برسد به خط مقدم جبهه. افرادی زیادی هستند که از هواپیما میترسند ولی هیچکدامشان به اینحالت که با آمبولانس و برانکارد به منزل نرفت.
  16
  66
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سر کسانی که عنقلاب کردند و کشور را بدست اینها سپردند.
  7
  131
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  لذت میبرم از نوع حرف زدن این دلاور مردانی که تعلیم دیده ارتش شاهنشاهی ایران هستند . داشتم مدارک تایید باند جنوبی فرودگاه امام خمینی تهران را می خواندم . تمامش کار نیروی هوایی ارتش شاهنشاهی ایران بود که حدودا ۴۵ سال پیش تهیه شده بود . بقدری مرتب و گویا این مدارک برای تایید تهیه شده بود که باورش سخت بود این کارها را ایرانی‌ها انجام داده اند. محال است الان بتوانند آنقدر قشنگ و مرتب یک همچنین مدارکی تهیه کنند در ارتش ایران .
  3
  65
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  از همون موقع بود که اسمش شد مسهل رضایی
  4
  61
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  علی چلاق - دوسلدورف، آلمان

  من خودم زمان جنگ در. منطقه ای کوشک به سهمیه ای در. سپاه خدمت کردم و اینو خدا شاهد که بدون غرض وواقعی می گم تنها کسانی از همه بیشتر با شلیک چند. گلوله خودشونو فوراً خراب می کردن ورو به موت می شدن همین سپاهیها و بسیجیهای بو گندو بودن. بشرفم لعنت اگر که دروغ بگم.
  10
  71
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::علی چلاق - دوسلدورف، آلمان::]. البته فرمایش شما درست است در خصوص سپاهی ها اما شما وقتی جنگ‌تمام شد سنتان بوده نهایتا ۹ سال . ۹ سال سن داشتین خدمت می کردین ؟ چه خدمتی در ۹ سالگی انجام می دادین ؟
  33
  15
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  علی چلاق - دوسلدورف، آلمان
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. همین دیگه معلومه از کدوم قشر. ایرانیا هستی دیگه از اونای دهنشونو مثل گاراژ همینجوری باز می کنن ، بدون اینکه فرق الف رو از پاچه ای فیل تشخیص بدن ، اخه پرفسور تو از کجا از سن من انقدر مطمًنی که همینجوری می یای از. خودتت تظر میدی. دست از این خاله زنک بازیاتو بردارین بسه دیگه.
  16
  33
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::علی چلاق - دوسلدورف، آلمان::]. خوب بگو‌فیک هستم . اشکال ندارد .
  17
  15
  ‌پنجشنبه ۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.