اذعان به فساد شدید رئیسی و گماشته‌اش سعیدمحمد

نماینده  مجلس خطاب به رئیسی:
حمد مولوی: « سر صحبتی دارم با جناب آقای رییس جمهور، انتظار دارم به وزیر راه دستور دهید از اتاق خود خارج شود و جاده‌های مرگبار خوزستان را نگاهی بکند. این همه تولید و ثروت، خوزستان که گدا نیست، خوزستان پولساز است. آقای بی‌برنامه در بودجه، شما کافی است بجای دو دستتان که در جیب خوزستان باشد، یک دستتان را بیرون آورید، ببینید وضع خوزستان چه خواهد شد.
 
آقای سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد بداند و بفهمد اینجا پادگان نیست، فکر کرده است منطقه آزاد اروند مردم آبادان و خرمشهر را بدبخت کرد و رفتار تو دو برابر به خوزستان و آبادان صدمه می‌زند. مطمئن باش اینجا مردانی هستند که اجازه به شما و امثال شما نخواهند داد، بیا فساد منطقه آزاد را جمع کن، چرا آدم می‌فرستی با ما لابی کنی و از ما پست بگیری.
 
اگر نه من مصداقش را دارم، مرد است همینجا شهادت بدهد. با انقلابی‌گری و این رفتار آمده‌ای تا آبادان و خرمشهر را نابود کنی. مطمئن باش آه مردم خوزستان و آبادان گریبانگیرت خواهد شد.
+84
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  فساد افسار گسیخته در این سیستم تمام قد فاسد اپیدمی شده فقط با یک زلزله یا یه شخم اساسی از بین میره در همه جا نهادینه شده . نمونه اش در وزارت کار اساسا وزیر در مجلس موقعی رای اعتماد میگیره که مثلا بگه میخواهم با فساد فوق مافوق تصور در شستا و تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی قاطعانه برخورد کنم ولی خوب رای اعتماد از مجلس گرفت روز همان و روزی همان آب از آب تکان نمیخوره . گند و کثافت فساد اخلاقی رانت سوء استفاده حقوق های نجومی چند پست ها مزایای ساختگی مافوق تصور در هلدینگ های شستا در آمده بخصوص در بحث فساد اخلاقی ولی خب کی به کیه حراست که باید بازوی اجرایی مبارزه با فساد باشه میشه متولی ماست مالی و لاپوشانی فساد علنی مشخص طرف داره ترتیب فلان طرف را میده تایید شده تابلو مشخص بعد تو فکر ماست مالی و لاپوشانی موضوع هستند. کثیف ترین محیط را در شستا و هلدینگهای زیر مجموعه اش درست کردن کثیف با حقوق های نجومی ضد و بند های حسابی و بی حساب و کتاب یه طویله به تمام معنی.
  9
  30
  ‌چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.