خواستگاری مربی شیرجه از مربی اسکی ایران در مراسم اهدای مدال

رقابت های اسکی آلپاین بین المللی ترکیه به پایان رسید و قهرمانی عاطفه احمدی و خواستگاری از سمیرا زرگری پای سکوی اهدای مدال از اتفاقات جالب این رقابت‌ها بود.
 
اتفاق جالب و احساسی در حاشیه مراسم اهدای مدال عاطفه احمدی، برای سمیرا زرگری مربی شاخص اسکی ایران و مربی عاطفه احمدی رخ داد. سمیرا زرگری برای اهدای مدال به سمت سکو فراخوانده شد، مدال قهرمانان را بر گردن آنها آویخت و سپس به درخواست عاطفه احمدی کنار او روی سکوی نخست قرار گرفت. در این زمان، فیاض میرابیان عضو تیم ملی شیرجه ایران به سمت سکو رفت و با زانو زدن و اهدای حلقه از او خواستگاری کرد و سمیرا زرگری نیز این درخواست و حلقه خواستگارش را پذیرفت.
 
سمیرا زرگری مربی اسکی آلپاین قبلا یک بار ازدواج کرده و بعد از درگیری و دعوای مفصل بر سر ممنوع الخروحی در مسابقات اسکی از همسر اولش جدا شد و حالا به تازگی با این ورزشکار نامزد کرده است.
+81
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران

  با توجه باینکه زن و مرد مساوی هستند ، من با زانو زدن(چه از طرف مرد و چه از طرف زن) و در خواست ازدواج کردن را عملی نا شایست میدانم ،باید در حالتی کاملا برابر درخواست خودشان را مطرح کنند ، بنظر من ابراز زاری و خواری در ابتدای زندگی عوارض و عواقب نا خوشایند خواهد داشت
  24
  45
  دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  ما در ایران از این ادا اصول‌ها نداشتیم ! زانو زدن و زن گریه کردن دیگر از کجا آمد ؟ این که دیگه ولنتاین نیست ! سنت ما چیز دیگری است ! بهتر است آن سنت حفظ بشود . خواستکاری ایرانی بسیار زیباتر است .
  19
  39
  دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  kakolzari - لندن، انگلستان
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. اینها تازه بدوران رسیده های عصر اخوندی هستند جانم. کدام ایرانی وسعش به ورزش پرهزینه ای مثل اسکی میرسد آنهم در حد قهرمانی؟!
  12
  18
  دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::kakolzari - لندن، انگلستان::]. فرمایشتان متین‌است .
  7
  12
  دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.