دوقلوهای بهم چسبیده با دو حقوق مشغول به کار شدند

دوقلوهای بهم چسبیده هندی موفق شدند نخستین شغل خود را بدست آورده و دو حقوق دریافت کنند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از یاهو، دوقلوهای هندی با نام های "سوهنا و موهنا"‌موفق شدند نخستین شغل خود ر در اداره برق  بدست آورند.


این دوقلوکه از ناحیه کمر به هم چسبیده هستند هنگامیکه کوچک بودند توسط والدینشان در ایالت پنجاب رها شده  و به تنهایی زندگی می کردند.

 دوقلوهای۱۹ ساله به عنوان برقکار در اداره دولتی مشغول به کار شده و شغل رویایی خود را خواهند داشت.


آنها می گویند از کودکی رها شده و طی سالهای گذشته در پناهگاه دولتی که برای کودکان فقیر راه اندازی شده بود زندگی می کردند.
شرکت برق ایالتی پنجاب (PSPCL) به آنها شغلی را پیشنهاد داد که در آن هر یک از آنها حدود ۱۰۰۰۰ روپیه (۱۰۰ پوند) در ماه حقوق دریافت می کنند.

دوقلوها  از دولت پنجاب به خاطر شناخت استعدادشان سپاسگزاری کردند.

گفتنی است استعداد این دو توسط مسئولان هنگام بازدید از یک سایت جلب شده و همین موضوع سبب شد تا بتوانند پس از مدتی شغل دولتی خود را بدست آورند.
"ونو پارساد"، مدیر عامل اداره برق در این باره به روزنامه تلگراف گفت:  این دوقلوها از نظر بدنی سالم هستند.بنابراین، تصمیم گرفتیم آنها را تحت سهمیه افراد معلول جذب کنیم.


معلمان پناهگاهی که پس از رها شدن نوزادان دو ماهه در آن پناهگاه بزرگ شدند، به خبرنگاران گفتند که این دو از سنین کودکی به تعمیر وسایل برقی علاقه نشان می دادند.
یکی از معلمان ناشناس گفت: "آنها همیشه سعی می کنند تمام مشکلات جزئی مربوط به برق و لوازم الکترونیکی را در موسسه برطرف کنند."
+28
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.