پاسخ مقام ارشد طالبان به سوالی درباره دخترشلطیف‌الله حکیمی، مقام ارشد وزارت دفاع طالبان در پاسخ به پرسش یکی از مجری‌های تلویزیون افغانستان که از او پرسید آیا به دخترش اجازە می‌دهد در آینده خبرنگار شود، تاکید کرد کە این اجازه را به دخترش نخواهد داد.
+11
رأی دهید
-103

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  یک گروه کوچک »پشتون« سرنوشت مردم افغانستان را بزور اسلحه ی پاکستان بدست گرفته اند و فکر می کنند می توانند »نمایش« اجرا کنند، مردم شما را پوست کنده خاد کدی
  10
  136
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Stone44 - سوئیس، سوییس

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::] دوست عزیز همین اروپا و آمریکای کثیف این جانوران رو تولید کردن و بهشون اسلحه دادن و ازشون محافظت کردن امیدوارم یک روزی بیاد که نه بساط هرچی مذهبه از بین بره و اروپا و آمریکا هم دچار بدبختی بشن که هر چی بدبختی داریم در دنیا به خاطر منفعت طلبی همین اشغاهاست که کثافتهایی مثل جمهوری اشغالی و طالبان و کوکو حرام و وو. تولید می‌کنند.
  12
  127
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  اسلامیون دیگر مانند گذشته نمی توانند با دروغ و خرافات مردم را فریب دهند. دسترسی مردم به اطلاعات و اینترنت حقایق مذهب دروغین آنها را هر روز بیشتر و بیشتر نمایان می کند و جنایات و افکار پوسیده آنها افشا می کند
  19
  113
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::Stone44 - سوئیس، سوییس::]. موافق دیدگاه شما هستم، تا حدی البته. من به این فکر کردم که اگر »ما« خودمان را درست کنیم، »آنها« نمی توانند با ما »بندبازی« کنند. اول اینکه ما باید دموکراسی را درون خودمان محترم بشماریم، و از این نقطه در مقابل آنها بایستیم. جنگ با غرب اگر یکطرفه باشد، مانند طالبان می شود، نبرد با غرب باید همراه با همزیستی و مدارا باشد، از تکنولوژی، فرهنگ و قوانین آنها استفاده کنیم، و جاده ارتباط با جهان را دو سویه کنیم، فکر می کنید راه بهتری هست؟
  3
  50
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  دستت درد نکنه، خیلی مقبول. خوب پاسخ دادی. هیچ پدر مسلمانی خوش نداره دخترش در تی‌وی بر مردم ظاهر تا صدا و سیمایش را ببینند. هستند کسانی که فقط با دیدن و شنیدن سلما جان دهنشون آب بیفته. مثل خبر اون برادر که گوجه رو خورد، دهنها آب افتاد.
  43
  8
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Stone44 - سوئیس، سوییس::]. کوکو حرام😅😅😅.
  2
  18
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  من ترجیح میدهم که" سَلما جان" دختر ایشون در آینده حوری بهشت شود تا به همنوعان آن خود خدمات خوب ارائه دهد
  2
  24
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.