شلیک موشک کروز از روی شناور سپاه برای اولین‌بار - ویدیو

 
تسنیم: شلیک موشک کروز از روی شناور سپاه برای اولین‌بار برای اولین بار موشک کروز از روی شناور اقیانوس پیما و لجستیک شهید رودکی ندسا شلیک شد و به هدف اصابت کرد برد موشک شلیک شده از روی این شناور ۱۸۰ کیلومتر بود.
 
برد موشک شلیک شده از روی این شناور 180 کیلومتر بود.ناو اقیانوس پیمای شهید رودکی شناوری سنگین ،چند منظوره و دوربرد است که قابلیت حمل و عملیاتی کردن انواع پهپاد و  سامانه های موشکی، پدافندی و راداری را دارد.
این ناو با تناژ 12هزار تن و طول 150 متر و عرض 22 متر دارای رادار آرایه فازی سه بعدی ،موشک‌های سطح به سطح ،سطح به هوا ،سامانه های مخابراتی یکپارچه بسیار پیشرفته جنگال و موشکی سوم خرداد با قابلیت حمل بالگرد ها ، پهپادها و شناورهای عملیاتی است که همه آنها از تولیدات داخلی بوده  و توسط جوانان متخصص مومن انقلابی طراحی و عملیاتی شده است.
 
 ناو سنگین رزمی،اطلاعاتی و پشتیبانی شهید رودکی به مثابه یک شهر دریایی متحرک است که با تمام تجهیزات و امکانات لازم آماده انجام ماموریت های اقیانوسی با ایجاد امنیت پایدار خطوط مواصلاتی دریایی و امدادرسانی به ناوگان تجاری و صیادی جمهوری اسلامی و کشورهای منطقه‌ای می‌باشد.
+37
رأی دهید
-120

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  چی بگم! دمشون گرم، ولی اون لاستیک کامیونها چیه به ناوچه چند منظوره لجستیک و اقیانوس پیما آویزونه؟ عین لنج باری دهه ٦٠ میمونه که باهاش جنس از کویت میاوردن پخش میکردن ساختمون پلاسکو.
  23
  149
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  بسیار هم خوب، امید که در وین به مشکل بر نخوریم و روابط مان با دنیا عادی شود، حقوق بشر و دمکراسی ایرانی ساخت جوانان ایرانی هم روغن کاری شود، و کشور به دست جوانان اداره شود
  81
  41
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  بالاخره این یارو آخریه حرف حسابش چی بود؟ ما که از حرفاش چیزی نفهمیدیم.
  10
  46
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  arian1 - ابادان، ایران

  بیشتر شبیه قایق های ماهیگری اونهم از نوع قدیمی شه. چند تایی هم موشک بر روی ان سوار کرده اند و نامش را گذاشتند ناو جنگی😀😀. برای خنداندن امریکاییها و اسراییل ها سوژه درست کردند احمق‌ها
  20
  88
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  متخصص! مومن ! و انقلابی! البته زرشک! . یه کشتی ترابری اوراقی به نام گالاکسی اف، که فاقد زره و طراحی مناسب و مدولار بوده رو برداشتند و تبدیل به ناو کردن! یادآور اون تانک هایی هست که داعش می‌ساخت! خارک با اون عظمت رو با بی کفایتی کردن زیر آب و حالا غورباقه رنگ کردن. بالا غیرتا با این ناو کبیر یه وقت جنگ جهانی راه ندارید!
  13
  58
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  متاسفانه این ناو نبود این یه گشتی یدک کش بود و از دماغه و همه چیزش مشخص بود این ناو نیست یه یدک کش نفله و خسته بود که روش موشک گذاشتند حالا این چه تحولی هستش نمیدونم ولی وقتی کاتیوشا روی قایق موتوری میزارن گذاشتن موشک روی یه یدک کش سنگین فک نکنم کار شاقی باشه.
  10
  65
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  (ناو سنگین رزمی،اطلاعاتی و پشتیبانی شهید رودکی به مثابه یک شهر دریایی متحرک است)، درمقابل با ناوهایه هواپیمابر امریکا این ناو با تک ماده شاید یه الونک دریایی بحساب بیاد.
  11
  50
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  کاشت دولتی همچون دولت صدام حسین عراق پیدا میشود و جواب کوچکی را به این مزدوران اخوندها که با ثروت مردم ایران این گردن کشیها و عربده کشیها را میکنند , میداد. انگاه همانطور که خمینی دجال جام زهر فلاکت صلح را سرکشید خامنه ای پوسیده و خائن هم این کار را میکرد و جام زهری بدتر از جام زهر خمینی را سر میکشید.
  25
  23
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا
  آفرررین ،پس حالا دیگه با این همه ترق قی وقتشه که آفتابه هم بسازید و کارت ملی ها را هم اگر خدا بخواد چاپ کنید،
  9
  26
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  ایرانی دبش - تهران، ایران
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. پس تو مشگلت با آخوند نیست مشگلت با ایران هست که یک اجنبی مثل صدام به خاک و ناموس ایرانی حمله کنه و ایران و ایرانی رو به نابودی بکشنه تو باید از نوکران مسعود و مریم باشی ؟ آخوند رو بالاخره بیرون می‌کنیم اما نمیزاریم یک وجب خاک ایران رو هم اجنبی بگیره شاه ایران رضا پهلوی در جنگ ایران با عراق میگفت حاضر هست به عنوان یک سرباز ایرانی از خاک ایران دفاع کنه اونوقت شما نوکران مسعود آرزو درین کسی مثل صدام پیدا بشه ایران رو نابود کنه عجب !!! تو نمیتونی ایرانی باشی
  8
  24
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::ایرانی دبش - تهران، ایران::]. اگر شما هم با زیرکی خود متوجه شدید که این از گروهک منفور مری لچکو هست، سزاوار کارت هزار آفرین هستید. این همینجا تو سایت کامنت گذاشته که عشقش رو مریم لچکو هست. اگه خواستی از تو آرشیو پیداش میکنم. یعنی علناً اعتراف کرد.
  7
  9
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  نوشته قابلیت حمل بالگرد هم داره. بنظرم این هلیکوپتر های کوچک اسباب بازی بچه ها را میشه روی عرشه این ناو جا داد.
  0
  5
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Majid- Melbourne - ملبورن، استرالیا
  اقتدار ایران قشنگه...ولی قدرت دست کی باشه مهمه؟؟ ضمنا . کروز مگه سلاح بلوک غرب نیست ؟؟؟ این بی مایه ها دو طرفه بار میکنن. از یه طرف می گن اسلحه به ایران ممنون . از طرف دیگه لابی هایی باز میزارن تا اسلحه ارسال شه. بدبخت به مردم شریف ما که بازیچه یه مشت خائن هستن.
  0
  2
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  دوستدار - استهکلم، سوئد. خوش غیرت چند تا از هموطتنانت کشته بشن که تو خوشحال بشی؟
  0
  0
  دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.