مدل ۵۵ ساله سابق ورساچه: « ادرار درمانی راز سلامتی و تناسب اندام من است»

برای یک مرد خاص، داشتن چیزی کمتر از یک شکم شش تکه غیرقابل قبول است و اکنون او مدعی است که به لطف نوشیدن ادرار خودش توانسته بعد از ۵۰ سالگی نیز فیزیک ورزیده اش را حفظ کند. تروی کیسی (Troy Casey) 55 ساله که اهل آریزوناست در ۱۷ سال اخیر ادرار خودش را نوشیده و آن را روی پوستش مالیده است و جدای از آن، بعضی هفته ها رژیم ادرار گرفته و جالب تر اینکه تنقیه ادرار نیز انجام داده است. او ادرار درمانی را راز سلامت جسمی و تناسب اندامش می داند.

تروی که پیش از تبدیل شدن به مربی زندگی و درمانگر، به عنوان مدل برای برندهای مشهوری مانند ورساچه کار می کرده، می گوید: «ادرار درمانی یک سنت باستانی است اما در مورد آن زیاد صحبت نمی شود. ادرار خود شما پر از آمینو اسید، سلول های بنیادین و آنتی بادی است. من هر روز صبح ادرارم را می نوشم. آن را موی سگ نامگذاری کرده ام! احساسش فوق العاده است. مالیدن ادرار کهنه چشمه جوانی است و تنقیه ادرار کهنه یکی زا روش هایی است که توانسته ام با آن معده ام را چنین صاف نگه دارم. من ۵۵ سال سن دارم و اغلب افراد در سن و سال من چنین ظاهر و احساسی ندارند. هیچ کسی نمی تواند انکار کند که من ورزیده هستم و این موضو به این واقعیت باز می گردد که سالم بودن در شدیدترین شکلش و انجام روش های درمانی طبیعی را دوست دارم».
این مدل سابق ورساچه در ادامه صحبت هایش تصریح می کند: «مردم باید از این بترسند که غذاهای بد خورده و داروهای شیمیایی مصرف می کنند. چرا باید از خوردن ادرار خودشان بترسند؟». تروی که کتابی در مورد رازهای پشت سلامت و ظاهر جوانش با نام Ripped at 50: A Journey to Self Love نوشته، می گوید که همیشه مانند اکنون سالم نبوده است. وی در ادامه صحبت هایش می گوید: «وقتی در دهه سوم زندگی ام مدلینگ را آغاز کردم، زندگی بسیار مجللی داشتم، در میلان، نیویورک و لندن در پارتی ها شرکت کرده و مراقب خودم نبودم. از این رو بدنم باد کرده و مقداری آب اضافی در صورت و بدنم داشتم. گاهی اوقات آنقدر ورم داشتم که ایجنت های استخدام مدلینگ به من می گفتند امروز برای فوتوشوت ووگ و آرمانی نروم».
او در ادامه می گوید: «این موضوع رفته رفته بر زندگی ام تاثیر گذاشت و بدین ترتیب بود که شروع به مطالعه در مورد رژیم غذایی و امتحان کردن چیزهایی مانند داروهای گیاهی، روزه گرفتن و خوردن غذاهای واقعی برای مبارزه با ورم بدنم کردم. مدت کوتاهی بعد، وقتی به آینه نگاه کردم نتایج را دیدم. علاقمند شدم که بیشتر در مورد روش های درمانی باستانی و طبیعی بدانم و به شکلی واقعی سلامت را درک کنم». تروی می گوید که در سال ۲۰۰۴ به ادرار درمانی که شیوامبو (Shivambu) نیز نامیده می شود، علاقمند شده است. او می گوید که اولین بار در جریان یک مسافرت طولانی با خودرو و بخاطر اینکه برای دستشویی رفتن پیاده نشود، ادرار خود را خورده است و مزه کردن ادرارش برایش بسیار هیجان انگیز بوده است.
+7
رأی دهید
-81

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  محمدعلی هشترودی - مادرید، اسپانیا

  از سن خودش ده سال بزرگتر میزنه مرتیکه شاشخور! 😂 فقط مگر خودش فکر کنه جوان مانده است!
  6
  136
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  danyou - تل آویو، اسرائیل

  [::محمدعلی هشترودی - مادرید، اسپانیا::]. من دیدمش فکر کردم حداقل ۸۰ رو داره. بره بابا من ده سال کوچکترم ازش ولی تیپ و قیافه ام مثل نبیره این میمونه.
  4
  53
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  امیدوارم در آینده به مدفوع درمانی متوسل نشه!
  2
  35
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  مشتی اگه شاشخور نمیکردی الان رو سنت بودی لااقل نه که صدساله بزنی مدلت بشم من !!
  2
  22
  جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.