مردی در ملایر همسرش را با بنزین در حمام سوزاند

ایران وایر :یک منبع مطلع از قتل زن جوانی به نام «سحر نوروزی» به دست همسرش به «ایران‌وایر» خبر داد.

او گفت این زن جوان پس از یک‌ماه بستری در بیمارستان سوانح و سوختگی، به‌ علت جراحات وارده جان باخته است.

سحر نوروزی مادر دو فرزند بود و پیش از این هم به واسطه همسرش، تحت خشونت خانگی قرار داشت.

این منبع مطلع به «ایران‌وایر» گفت‌: «همسر سحر معتاد به مواد مخدر است و پیش از این دست او را شکانده بود. سحر به همراه همسر و دو فرزندنش در طبقه پایین خانه پدری سحر زندگی‌ می‌کردند و چون همسرش مدام آن‌ها را تهدید می‌کرد، از او به پلیس شکایت کرده بودند.»

به گفته این فرد آگاه، آن‌چنان که باید به شکایت سحر و خانواده‌اش رسیدگی نشد و همین زمینه‌ساز بروز خشونت شدیدتر از سوی همسر او شده بود: «مدام تهدید می‌کرد که خانه را آتش می‌زند. یک‌ماه قبل با گالن بنزین وارد خانه شده بود. پیش از این اقدام، بچه‌ها را از خانه خارج کرده بود. وقت حمام سحر بود. مرد بنزین را در خانه ریخته و خانه را به آتش می‌کشد و از محل متواری می‌شود.»

این فرد آگاه می‌گوید همسایه‌ها شاهد ورود همسر سحر با گالن بنزین به خانه بوده‌اند.

پس از آتش گرفتن سحر، خانواده این زن جوان او را به بیمارستان ملایر منتقل کرده‌ بودند اما از آن‌جایی که امکانات کافی موجود نبوده است، سحر به بیمارستان همدان اعزام می‌شود: «بیمارستان همدان هم نتوانست سحر را پذیرش کند و او را به تهران رساندند. در طول یک‌ ماه، بیش از سه عمل روی او انجام شد اما از همان ابتدا گفته بودند ۳۰ درصد شانس زنده ماندن دارد.»

سحر نوروزی در نهایت پس از ۲۵ روز تحمل رنج‌های ناشی از سوختگی و درد بسیار، جان خود را از دست داد.

مطابق گفته‌های منبع آگاهی که با ایران وایر گفتگو کرده است همسر سحر ابتدا متواری شده بود اما در حال حاضر بازداشت شده و زندانی است. 
+23
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.