صحنه ای دردناک از محاکمه جوانی توسط محمدی گیلانی به عنوان قاضی در سال۱۳۶۱

صحنه ای دردناک از محاکمه جوانی توسط  محمدی گیلانی به عنوان قاضی دادگاه انقلاب و اسدالله لاجوردی به عنوان دادستان
+30
رأی دهید
-164

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  انگار تو توهم هستم، باورم نمیشه که این جنایتکاران با این ریخت قرون وسطایی چه جنایاتی که توی ای 43 سال با کمک تمام عیار کشورهای خارجی نکردند، و تازه اخبارش در می آید!!!!!!!
  10
  249
  ‌پنجشنبه ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  محمدعلی هشترودی - مادرید، اسپانیا

  آخوند داعشی می گوید: برای ما که کار آسانی شده! انقدر جوان بیگناه اعدام کردند که برایشان کار آسانی بود! بیشرفهای داعشی.
  9
  270
  ‌پنجشنبه ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momiji - توکیو، ژاپن

  وحشیگری و خونخواری فاکتور اصلی و بسیار مهم برای مثلاً قاضیان شرع در این رژیم منحوس و قرون وسطائیست . این گور بگور شده که بخاطر پاچه خواری بیش از حد ، برای پسر خودش هم حکم اعدام داد !! واقعاً که این جماعت و این مذهب مالیخولیایی ، سر جمع مایه ننگ بشریت هستند!
  15
  204
  ‌پنجشنبه ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران

  (برای ما که کار اسانی شده) !؟! بله قتل و غارت برای سردمداران حکومت اسلامی کار اسانی است . یاداوری کنم این قاتل حرفه ای پسرش را اعدام کرد و در مراسم اعدام پسرش شرکت کرد.
  15
  185
  ‌پنجشنبه ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  بیچاره مردم ایران که این آخوندهای خونخوار را روحانیون و مردان خدا می دانستند و نمی دانستند که اینها در جنایت و آدم کشی مانند ندارند و وقتی که به قدرت برسند به هیچ‌کسی رحم نخواهند کرد
  15
  177
  ‌پنجشنبه ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  حق تونه،،ناراحتین؟ برید تویِ خیابون، اعتراض کنید. چرا می شینید؟!؟! چرا تحمل می کنید؟دریغ از حال و روز مردمی که صبر پیشه تاریخ خود کردند. ۴۱ سال گذشت. ۴۱ سال مرده باد و زنده باد. انجه ماند نگارشی از تاریخ خیانت تک تک ما ایرانیان به خودمان است. نه از ملای اینگلیسی. و. نه از غرب بی نقطه «عرب»,,,فریدون فرخزاد، مردی که از زمانه خود جلو بود: اعتراض کنید مردم بلند شید چرا نشستید، برید تو خیابون اعتراض کنید، ۲۲ بهمن به مال شما، به جان شما به ناموس شما، به فرهنگ شما تجاوز شده
  17
  71
  ‌پنجشنبه ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا

  سربداران گروه کمونیستی بودند که به آمل حمله کرده بودند و قصد تصرف آن را داشتند و به خیال خودشان بعد از تصرف آمل مردم به آنها می پیوستند و بطرف تهران حرکت می کردند ولی در آمل مردم از آنها استقبال نکردند مثل سیاهکل . مردم ایران هیچگاه علاقه ای به کمونیستها نداشتند چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب بگذریم از سلطنت طلبان ما که هنوز اعتقاد دارند میلیونها نفری که انقلاب کردند کمونیست بودند . با این وجود کمونیستها گرچه اعتقادات احمقانه ای داشتند ولی بسیار شجاع و از جان گذشته بودند بخاطر همین هم جمهوری اسلامی از همان ابتدا کمر به قتل عام چپها بست چون می دانست از سلطنت طلبان و مصدقی ها بخاری بلند نمیشه
  27
  47
  ‌پنجشنبه ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  دردناکه واقعا؛فوق لیسانس اونزمان؛یعنی فوق دکترای الان؛ولی همین که اون لاجوردی وحشی و جانی رو فرستادن بهشت پیش سید و سالار شهیدانش،حُسَین،بازم خوبه!..
  6
  68
  ‌پنجشنبه ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::] اقا شما خوابی یا خودتو زدی بخواب شما فکر میکنید انقلاب امریکایی و اروپایی ۵۷ کار مردم ایران بودنه اقا تا کشورهای قدرتمند پشت مردم ایران نیاند اتفاقی نخواهد افتاد خود خارجی ها با اخوندها هستند اگر همین دولت های اروپایی و امریکا نخواهند این اخوندها را ۴۸ ساعته اخوندها سرنگون میشود مردم هیچکارن.
  2
  17
  ‌پنجشنبه ۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.