سردار آزمون و سگش در پرواز اختصاصی

سردار آزمون ساعاتی پیش این تصویر را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. او که در پروازی اختصاصی به سر می‌برد همراه با سگ خود مشغول سفر کردن است.
 
لژیونر ایرانی تیم زنیت از نام سگ خود هم رونمایی کرده آن را رکس نامیده است.
+115
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  نوش جونت سردار، از پول تمرین و مهارت و اسکیل ات به اینجا رسیدی. پول باباجون و آقازادگی ات که نبوده. خاک بر سر آقازاده های نظام جمهوری اسلامی! تکبیر
  18
  133
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Dermis - لندن، انگلستان

  خب نوش جونش،هر کس استعداد و talent خاصی داره و از این راه به پول و ثروت میرسه و لذتش رو میبره.همیشه یک درصد کوچکی از آدمها اینجور gift و استعدادی دارند و نه همه.همه جای دنیا همینه و تا بوده همین بوده.دلیل این منفی زدنها و عقده بازیهای بعضی کاربران رو نمیفهمم؟ پس انتظار داشتید چجوری باشه؟ مال مردم رو خورده؟ یا حق کسی رو؟ آقازاده هم که نیست؟
  4
  29
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه
  [::SydneyWater - سیدنی، استرالیا::]. یانمیدونی چی میگی یاحالت خوش نیست یاپاهات بسرت پنالتی میزنه.باباش خلیل آزمون سالها والیبالیست تیمملی بوده.اگه بابام بجای کارمندبانک بودن فوتبالیست بود الان خودم یه کریس رونالدو ی ایرانی بودم
  21
  9
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  کاش از این امکانی که داره ،از این اسمی که داره کمی رادیکال تر برای رهایی مردم بیچاره ایران از دست اخوند و سپاه استفاده می کرد . خودخواهی، فقط خود بینی و همراه شدن با سکوت اکثریت اون سرزمین را به بیابانی خشک و بایر تبدیل خواهد کرد. این همه فوتبالیست نخبه ایرانی متولد داخل و خارج از کشور ظهور کردند اسم در کردند و بعد افول کردند هیچ وقت ندیدی یکیشون شجاعت به خرج بده از پول و مال و زندگی مرفه بگذره و چهارتا حرف صریح و رک بر ضد سیستم حاکم بزنه و همه رهایی ایران را به دیگری و نسل بعدی می سپاریم . حتی اون فوتبالیست ایرانی که توی آزادترین کشورهای اروپا رشد کرده وقتی به تیم ملی دعوت می شه و بازی می کنه کاملا همراه با بقیه بی خیال از تمام اتفاقات بد در اطراف خودش و مردم خودش می گذره و عبور می کنه و همه می گن ما برای مردم و کشور ایران فوتبال بازی می کنیم.... افسوس صد افسوس این آخوندک ها بد بلایی سر مردم و ترتیب تامل و تفکر کردن اون ها آورند و تازه وقتی از ایران به درک فرستاده بشن خواهیم دید چه مردمی را در این چهل و اندی سال تربیت کردند.
  6
  9
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.