محمد مهاجری: چرا فرزند زاکانی به جای سوئیس در بهشت زهرا گردش نمی‌کند؟

محمد مهاجری روزنامه‌نگار اصولگرا در توییتی نوشت: آقای زاکانی در یک بدسلیقگی آشکار که اسمش را مدیریت نوین شهری گذاشته، خواستار حضور و گردش دانش‌آموزان در بهشت زهرا شده است. دوست عزیزی برایم نوشته: بچه‌های مردم بیایند بهشت زهرا و فرزند شهردار تهران برود سوییس؟  تورهای بهشت‌گردی برای دانش‌آموزان
شهردار تهران در پیشنهاد تازه‌ای گفته است که مدارس به بهشت‌گردی توجه کنند. علیرضا زاکانی در بازدیدی که از بهشت‌زهرا داشته گفته است که گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا(س) سند هویتی تهران است و باید از ظرفیت‌های دینی، فرهنگی و علمی و مردمی برای بهره‌مندی بهتر مردم از این مکان مقدس استفاده کرد و تلاش ما در دوره جدید مدیریتی این است که دسترسی مردم به این مکان مقدس تسهیل شود و باید موضوع «بهشت‌گردی» را در میان مدارس رواج دهیم که این مهم با کمک و همکاری آموزش‌و‌پروش میسر خواهد شد.
+140
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momiji - توکیو، ژاپن

  فرزندان از ما بهترون ، با ژن برتر واسه گردش به کمتر از اروپا و آمریکای شمالی قانع نیستند ، گذشته از اون هوا و فضای بهشت زهرا هزن انگیزه و فرزندان مسئولین ، نیاز به فضای شاد و لاکچری دارن تا مبادا اون ژن برتر ، صدمه و آسیبی نبینه .
  9
  102
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  از مکتب و فرهنگ اسلامی تنها قبرستان رفتن و مرده پرستی نثار مردم ایران شده است و بهترین چیزها را برای خودشان می خواهند. بالاخره دیر نیست که این اوضاع را عوض خواهیم کرد.
  13
  94
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.