علم الهدی: اهالی مطبوعات را محاکمه صحرایی کنید

عصر ایران: امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد سفره انقلاب را از زیر پای مردم جمع کند تاکید کرد: برادر من! شما که دست به کار جریان فضای مجازی هستید و می‌توانی قلم داشته باشی؛ بر تو واجب شرعی است که آرام نگیری.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد گفت: کلام ما در خطبه اول در موضوع تقوای عملی در ارتباطات است؛ در این زمینه ابعاد مختلف ارتباطات و رفتار با دیگران و اجرای تقوای عملی مورد بحث قرار گرفت و آخرین بحث در رابطه با اجرای تقوای عملی در ارتباط با دشمنان و رفتار با دشمنان بود.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: آخرین سخن بحث ما در تقوای عملی در ارتباطات، رفتار با کفار و دشمنان با خدا است؛ کفار بر دو قسم هستند؛ قسمی از کفار، معاند و دشمن هستند و بنای عداوت با اسلام و اولیای خدا و اساس دین و مکتب و جامعه اسلامی را دارند و از عناد و عداوت دست بردار نیستند.
 
آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: بخش دیگری از کفار، عناد و عداوت و دشمنی با ما و پیامبر و اسلام ندارند؛ دستور مکتب ما که در حقیقت راهبرد تقوای عملی ما در مسئله رفتار با کفار غیرمعاند است، مسالمت‌جویی و همزیستی مسالمت آمیز است.
 
وی گفت: بازگوکنندگان حرف‌های دشمن در مطبوعات و فضای مجازی، لشکر دشمن هستند و باید تحت تعقیب قضایی قرار بگیرند؛ اگر کسی در مقابل جهاد تبیین یک روزنامه یا فضای مجازی قرار گیرد و با جهادگران تبیین مقابله کند؛ دشمن و عامل نفوذی دشمن است و دستگاه‌ها باید او را تعقیب کنند تا در ورق پاره روزنامه‌اش هر چیزی می‌خواهد ننویسد و اسمش را آزادی بیان بگذارد. در دنیا اینها را محاکمه صحرایی می‌کنند.
+16
رأی دهید
-140

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momiji - توکیو، ژاپن

  چون افشاگری کردند ، که این علم ال اُلاغ ، بکش کُل خانه های مثلاً عفاف مشهده زیادی مقدس و پا اندازی برادرای عراقی و جدیداً کویتی شو میکنه !!
  32
  146
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  ......اگر میخواهید آخوندها را دق مرگ و از این سرزمین بیرون کنید فقط کافی است ایرانی باشید!. یعنی. برقصید، بخندید، شادی کنید، زیبا بپوشید، به زنان احترام بگذارید، بجای گداخانه های کربلا و مشهد و قم به تخت جمشید و آرامگاه فردوسی سفر کنید، گریه نکنید، نام ایرانی بر همه چیز بگذارید، کوروش و حافظ و مولانا و فردوسی را گرامی بدارید، به فرزندانتان شاهنامه بیاموزید، آهنگ شاد ایرانی برایشان بگذارید، نوروز و مهرگان، شب یلدا و چهارشنبه سوری را اجرا کنید در مراسم عقد، به جای آخوند و روحانی، از محضردار برای خواندن خطبه دعوت نمایید، در عزاها آخوند نیارید تا با نوحه و قران، ماتم عزا را چند برابر کنند و در یک جمله انسان باشید
  6
  106
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Tokyo_japan - توکیو، ژاپن

  مردمی که این الاغ ها برایشان تصمیم میگیرند .میخواهید که حال و روز خوبی داشته باشند ؟
  8
  76
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  kakolzari - لندن، انگلستان

  مگه محاکمه مدنی و دادگاه عادل هم شما دارید؟ هرچه کردید با مخالفین تاکنون مصداق محاکمه صحرایی بوده
  3
  76
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  arian1 - ابادان، ایران

  رسم و روش آخوندها مثل همیشه این بوده و هست که تا سخن و یا افشاگری بر علیه آنها می شود، می خواهند سریعا مخالفین را خاموش کنند. این کور دلان وقتی دکان دینی خود را در خطر می بینند حاضر هستند که هر کاری انجام دهند.ننگ و نفرت بر دین این جنایتکاران
  32
  70
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان

  حاج اقا مسئلتون. اگر در کشوری صحرا نبود چه جور محاکمه ای باید انجام داد؟(حاجی گفت:در تمام کشورها همین کار را میکنند). محاکمه جنگلی یا کوجه و خیابونی مقبول است. بقول شاعر که میفرماید:حاجی یه تکون حاجی دو تکون حاجی زردالو هاتو بتکون. ومن الله توفیق
  3
  28
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  به زودی به درد نا علاج گرفتار خواهی شد، چون این قانون هستی است که هر عملی را عکس العملی است. سگ بر شما شرف دارد بی همه چیز ها. همانگونه که سگ در اسلام نجس است به خاطر دزد گیری، روزنامه نگار محکوم است به خاطر افشا گری. درست است که ملت را گول زدید ولی امروز بیدارند و ملت مانند داماد تو بی سواد و احمق و ابله نیستند که تو بتوانی بر آنان حکم کنی.
  4
  33
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  قورپه - بروکسل، بلژیک
  این بوفالو باز زیادی خورده یا زیادی کشیده اگر مبنا دادگاه صحرایی باشد چهل سال محاکمات شما صحرایی بود و باید نفر اول خودت را در دادگاه صحرایی محاکمه کنند
  2
  20
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  petrick - اشدود، اسرائیل
  یا که برعکس. خودتو ببرن صحرا و.
  0
  0
  شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.