واکنش گوهر عشقی به گزارش صداوسیما: دروغ می‌گویند

 تصویری از گوهر عشقی پس از حمله موتورسوار به اورادیو فردا :گوهر عشقی،‌ مادر ستار بهشتی، از قربانیان شکنجه در زندان‌های ایران، می‌گوید تلویزیون حکومتی ایران در گزارشی که درباره مصدومیت او ساخته است، «دروغ می‌گوید».

او در یک گفت‌وگوی ده دقیقه‌ای که در اکانت اینستاگرام مسیح علی‌نژاد منتشر شده، ادعای صداوسیما درباره این که در روز حادثه در حال رفتن به بیمارستان برای تزریق واکسن بوده را رد می‌کند و می‌گوید تابستان هر دو دوز واکسن کرونا را زده است.

گوهر عشقی با اشاره به این که صداوسیما هفت روز پس از حادثه حمله موتورسوار به او فیلم ساخته است، از مسئولان حکومت می‌پرسد زمانی که ستار بهشتی «زیر شکنجه کشته شد، دوربین نبود که قاتل را به او‌ نشان دهند؟ این همه جوان در خیابان در خون‌ خود می‌غلتند، دوربین نبود؟»
گوهر عشقی روز پنج‌شنبه، ۱۸ آذر، بنا به برنامه هفتگی‌اش راهی مزار فرزندش، ستار بهشتی، بود که از پشت سر مورد حمله افراد ناشناس سوار بر موتور قرار گرفت و از ناحیه سر و صورت مجروح شد.

تاکنون هیچ مقام یا نهاد انتظامی یا امنیتی به این موضوع واکنشی نشان نداده است، ولی صداوسیما در گزارشی که پنج‌شنبه شب از شبکه دو پخش کرد، بدون اینکه تصویری از صورت گوهر عشقی نشان دهد، تصاویر زنی عصازنان را از پشت نشان داد و گفت هیچ موتوری به او حمله نکرده و این زن خودش زمین خورده است.

گوهر عشقی در واکنش به این گزارش با تاکید بر این که دادخواه پرونده فرزندش است، گفت: «خامنه‌ای قاتل فرزند من است» و جمهوری اسلامی «کاری جز دروغ، فتنه و کشتن جوانان زیر شکنجه ندارد».

تلویزیون حکومتی ایران در سال‌های اخیر بارها برنامه‌هایی علیه قربانیان حکومت، زندانیان و خانواده قربانیان پخش کرده که بعدا مشخص شده است فیلم‌ها مونتاژشده و جعلی هستند یا بر پایه اعترافات اجباری و شاهدان جعلی ساخته شده‌اند.

یکی از مشهورترین این پرونده‌ها مربوط به مازیار ابراهیمی است که به اتهام مشارکت در ترور افراد فعال در پرونده هسته‌ای ایران بازداشت شد و اعترافات اجباری او پخش شد.

او پس از مدتی از زندان آزاد شد و با خروج از ایران به آلمان رفت و پرده از جعلی بودن اظهارات خود برداشت، افشاگری‌ای که بعدا توسط بعضی مقامات جمهوری اسلامی تایید شد.

از جمله محمود صادقی، نماینده سابق مجلس، با تایید بی‌گناهی مازیار ابراهیمی در این پرونده گفت وزارت اطلاعات در سال ۹۱، ۵۳ نفر را بابت پرونده ترور دانشمندان هسته‌ای بازداشت کرده و پس از «احراز بی‌گناهی» آنها، چهار میلیارد تومان بابت جبران خسارت به این افراد پرداخت شده است.
+154
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  هیچ نیرویی نمیتونه مثل یک مادر داغ دیده ، این حکومت کثیف رو از پا در بیاره.
  11
  125
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Masoud330 - اشتوتگارت، آلمان

  هرچند این روزها تشخیص راست و دروغ کار راحتی نیست. ولی میشه حدس زد که ماجرا از چه قراره!اول باید دید چه کسی از زمین خوردن و صورت کبود این مادر سود میبره؟ جمهوری اسلامی که کار خودش را با به قتل رساندن ستار انجام داد. پس حالا نوبت مخالفین و جناح های مخالف رژیم ایران هستند که تنور را داغ نگه دارند و سوژه خبری پیدا کنند. بیچاره مردم عادی که شدن بازیچه دست رژیم ایران و مخالفین رژیم.سیاست کثیف تر از اون چیزیه که انسان پاک بتونه واردش بشه و پاک بیرون بیاد.
  32
  52
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  پسر ایران باستان - مادرید، اسپانیا

  من بعید میدونم که دیگه بعد از چند سال کسی کاری به کار این مادر نحیف و سالخورده داشته باشه. جمهوری اسلامی اگر بخواهد کار کنه، کار طرف را یکسره میکنه. این اتفاقی که افتاده حالا یاد خودش زمین خورده یا زدنش، بیشتر شبیه به سناریوهای بچه گانه و مغز فندقی هست! نمیدونم ولی یه جای کار میلنگه!!!! آدم به هیچکس نمیتونه اعتماد کنه.
  81
  32
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  grizzly - برلین، آلمان
  ببینید اینها چقدر پست و حقیرند که میخواهند یک پیرزن بیچاره رو ضایع کنند تا خودشون رو تبرئه کنند!! اصلاً موتورسواری درکار نبوده میل گرد و هل دادن هم نبوده این پیرزن توی خونه اش یک چکش برداشته زده به سر و صورت خودش تا بگه عوامل آخوندی و سپاهی و بسیج بهش صدمه زده اند
  53
  59
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  مطمئناً برای تمامی ملت ایران حتی حامیان آن دیگر بخوبی آشکار شده که حکومت جمهوری اسلامی ایران هرگز تن به قبول افتضاحات جنایات و تبهکاریهای خود تا کنون نداده و مسلماً با صحنه سازی و دروغپردازی سعی دارد تا این جنایت و افتضاح خود را هم لاپوشانی کند اما میبینیم که حتی در اینکار هم مانند سایر امور ناشی ،بیعرضه و نالایق است .نابود باد کلیت نظام تبهکار اسلامی ایران و حامیان رذل آن
  50
  75
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  برو دیگه پیرزن خالی بند قال تاق از اون اول معلوم بود داری خالی بندی میکنی، فیلم زمین خوردنت و افتادن روی اون همه میله آهنی هم پس دروغه؟ اون کارگر ساختمونی که دیده بودت اونم دروغ بود؟ جماعت شارلاطان دروغگو
  167
  67
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  kakolzari - لندن، انگلستان

  فقط بگین اون‌امبولانس و راننده اش را بعد این اینهمه مدت چطور در همان لوکیشنن پیدا کردید🤣
  9
  55
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. دروغ گفتن و افترا بستن کار امثال تو مزدور حکومت تبهکاران و رهبر ناقص و بی شرفت است مردک پاچه خوار استخوان لیس، اگر صدا و سیمای میلی شما راست می گوید چرا یکبار فیلمی از آزار و شکنجه ستار بهشتی یا هزاران تن مانند وی یا اسید پاشان و چماقداران حامی حکومت در حال کشتن ملت را از حکومت نخواسته و منتشر نکرده؟« دست شما نامردان روزگار که حتی از یک پیرزن بیچاره وحشت دارید رو شده و رسوای دو عالم هستید ، شرم کنید و بروید بمیرید .از شما بیزاریم
  43
  72
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. آره بابا، اون هواپیمای اوکراینی رو هم همین خانم انداخت. من با چشم های خودم دیدم که هواپیما رو نفرین کرد و بعد دعا خوند که موتورش بسوزه و فوت کرد به سمت هواپیما. دیدی عزیز؟ من هم شاهد، به نفع جمهوری اسلامی و طرفداران الاغش شهادت دادم!
  17
  80
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  برای یه کار بلد دوربین مدار بسته مثل آب خوردن است که قسمتی را حذف و یا اضافه کند . اما آنچه مشخص است این است که این مادر داغدار دلیلی برای دروغ گفتن ندارد اما سیمای میلی. و اللخصوص ۲۰۳۰ هزار بار دروغ گفته این هم روش و مخاطبان ۲۰۳۰ که یا سادلوه هستند و یا شعورشان در. همین حد است امثال رزمجو لوس آنجلس و یا فاطی قاطی از دانمارک هستند
  12
  57
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  اشخاصی که فکر می‌کنند این راست میگه، ضایعات مغزی دارند. ازش چندتا فیلم تو یوتیوب هست، از طرز صحبت کردنش مشخصه که مشکل روحی داره.
  57
  9
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. اگر از نظر تو طرز حرف زدن نشان دهنده اینکه طرف مشکل روحی داره یکم حرف زدن. رئیسی و جنتی و خالیباف و بقیه مسؤلان رو گوش کن تا متوجه شوی مشکل فوق روحی دارند
  2
  31
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  عمو سعید - لیورپول، انگلستان
  رزم جو لوس آنجلس. عجب آدم بدبخت و بی مرامی هستی ولی معلوم نان مزدوری و مفتخور ی حسابی بهت مزه کرده که به مادر یک شهید توهین می کنی.ان هم گوهر عشقی که یک‌تنه چوب تو ماتحت رژیم و مزدورهای دوزاری مثل آخوندها و طرفدارانش کرده است
  1
  15
  جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  این خانم داغ دیده هست . پسرش به نا حق کشته شد کسی شرف نداره تکذیب کنه . در عین حال داستان زدن و در رفتن موتور این چیزا هم دروغ هست خودمون رو نباید بزنیم به اون راه . متاسفانه یه مشت بی شرف دری این مادر گرفتن برای مقاصد خودشون دارن وادار به این کارا می کنن یکیش همین پرستو علی نژاد
  9
  0
  شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  [::kakolzari - لندن، انگلستان::]. [::kakolzari - لندن، انگلستان::]. یعنی هنوز نمی دونی مامورت امبولانس در مکان مشخص و مشخصات بیمار و . رو در گزارشات روزانه ثبت می کنن
  7
  0
  شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.