آیت الله محمد خامنه‌ای: امثال محمدعلی فروغی، دانشگاه را با این هدف به ایران آوردند، تا حوزه را متوقف کنند

محمد خامنه‌ای، رئیس بنیاد حکمت اسلامی صدرا، می‌گوید: «امثال محمدعلی فروغی، دانشگاه را با این هدف به ایران آوردند، تا حوزه را متوقف کنند.».
محمد خامنه‌ای، رئیس بنیاد حکمت اسلامی صدرا، می‌گوید: «امثال محمدعلی فروغی، دانشگاه را با این هدف به ایران آوردند، تا حوزه را متوقف کنند.».
 
گزارش خبرگزاری دانشجو از رونمایی یک کتاب در شورای‌ نگهبان
برادر رهبرانقلاب می‌گوید پس‌از انقلاب حکومتی که بنابر قانون اساسی رفتار کند و حق مردم را بگیرد کم داشته‌ایم و خودم هم به بسیاری از این رئیس‌جمهورها رای نداده‌ام.

محمد خامنه‌ای، برادر خامنه‌ای، از سال ۷۳ موسسه‌ای دارد به اسم “بنیاد حکمت اسلامی صدرا” که مخصوص تولید همین ها است. بودجه سالانه هم می‌گیرد. مثلا حدفاصل سال‌های ۹۳ تا ۹۶، حدود ۴ میلیون دلار بودجه از دولت گرفت و معلوم نیست چه شده است.
+5
رأی دهید
-113

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  البته که کار بدی کردند! حوزه رو با هرکی توش هست ..... آخوند رو باید مثل خر به گاری بست. تعطیلی خالی که معنا نداره. البته الان به برکت جمهوری اسلامی همگان به این حقیقت واقف شده اند.
  2
  60
  ‌پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  محمدعلی هشترودی - مادرید، اسپانیا

  این خامنه ای های مفعول پس یکی دوتا نیستند!
  1
  60
  ‌پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  وقتی که اب سربالا میره غورباغه ابوعطا میخونه. اخه ...متأسفانه همون دانشگاهیامون بودن که باعث این انقلاب ننگین شدن که اشغالایی مثل تو و فک و فامیل حـ... ات بیان با هیچی همه چیز بشن. فقط ....میزنن و بس
  0
  55
  ‌پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momiji - توکیو، ژاپن

  این یکی از کدوم طویله در اومده !؟ دیگه در این دوره از هر شخص صالح و بی طرفی بپرسی که در طول تاریخ ، دانشگاه و حوزه ، سود و ضرر کدوم برای مملکت و مردم بیشتر بوده !!؟ خوب به طبع همه میدونن که حوزه یک مشت زالو و تن پرور انگل رو پرورش میده و وبال مردم میکنه ! این جماعت از زحمت و تلاش مردم جامعه ارتزاق میکنن و هیچ هنر و سودی بحال مملکت ندارن!!! ولی دانشگاه ، بر هیچکس پوشیده نیست که برای پیشرفت و رفاه جامعه ، همه مردم نیاز به وجودش رو تأئید میکنند.
  1
  50
  ‌پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران

  دنیا فهمید که بین افکار آخوند ها و فروغی ها چقدر فرق است و راهشان ۱۸۰ درجه اختلاف دارد.افکار فروغی ها باعث پیشرفت جوامع و افکار حوزه ها باعث نکبت جوامع میشود.البته انتشار این قبیل حرفهای مسیولان جهت خوراک بسیجی ها و ساندیس خور های دون پایه کودن(جهت بهره برداری بیشتر)لازم است . ج.ا مشابه نازی ها برای مردم دنباله رو تامین خوراک روانی هم میکند
  3
  48
  ‌پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا
  آخه چرا اراجیف این گوسفند رو در این سایت میزارید. مه نشاند نور و سگ عوعو کند. هر کسی بر باطن خود خو کند. احمق حرف از جمهوریت میزنه ولی میگه به شرط حکم الهی. آخه الاغ، بلا نسب الاغ، خودتون رو صاحب حکم الهی میدونید. در این دوران دیگه شما بجز پشگل جمع کردن به درد هیچ کاری نمی‌خورید.
  0
  19
  ‌پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران

  تعفن عالم بر سر و دهان آن ابلهانی که پای شنیدن چنین مزخرفاتی می نشینند.
  0
  30
  ‌پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  Esperanto - لندن، انگلستان
  چه دل پری از روشنفکرها و تحصیل کرده ها دارید. تازه مشخص میشه چقدر این روشنفکرها سوزاندنتون که هنوز با اختراع و کشف روغن بنفشه و داروی کاظم از طرف بزرگان حوزه اتان التیام پیدا نکردید و هر از چند گاهی اینطوری سر باز میکنه بوی تعفش تا اون سر دنیا مردم آزاره
  0
  16
  ‌پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.