سازمان امور اداری و استخدامی بالاترین فیش حقوقی امسال را «۲۸۴ میلیون تومان» اعلام کرد

نمایی از یک اداره دولتی در ایرانرادیو فردا :سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد که بالاترین مبلغ ثبت شده برای پرداخت حقوق در سال جاری مربوط به قوه مجریه با ۲۸۴ میلیون تومان و کمترین آن ۳.۲ میلیون تومان است.

خبرگزاری ایسنا روز سه‌شنبه ۲۳ آذر نوشت که بررسی این گزارش در رابطه با میانگین حقوق و مزایا در ۹ ماهه سال جاری نشان دهنده ارقام متفاوت و قابل تاملی است.

این گزارش البته می‌گوید برخی پرداخت‌ها، یک‌جا (معوقات ماه‌های گذشته) بوده است.

بالاترین پرداخت ثبت شده مربوط به قوه مجریه با ۲۸۴.۶ میلیون تومان است و بعد از آن قوه قضائیه با ۱۸۴.۹ میلیون قرار دارد.

در رابطه با قوه قضائیه، محسن برزویی، مدیر کل امور اداری کارگزینی این قوه روز سه‌شنبه در برنامه «صبح بخیر ایران» اعلام کرد رقم اعلام شده متعلق به دریافتی یک قاضی بوده که ۱۳ ماه معوقات دریافتی داشته و در یک ماه، این معوقات یک‌جا پرداخت شده است.

او مدعی شد که نیمی از کارکنان قوه قضائیه متوسط حقوق زیر هفت میلیون تومان و ۳۶ درصد از پرسنل هفت تا ۹ میلیون تومان حقوق می‌گیرند.

بر اساس گزارش سازمان اداری و استخدامی، در قوه مقننه ۸۲.۹ میلیون تومان و در نهادهای زیر نظر رهبری ۴۸.۵ میلیون تومان و در سایر دستگاه‌های اجرایی بالاترین رقم ثبت شده ۸۵.۴ میلیون تومان است.

اما کمترین میزان پرداختی در دستگاه‌های اجرایی رقم سه میلیون و ۲۵۵ هزار تومان است که در تمامی دستگاه‌ها به صورت یکسان ثبت شده است.
+15
رأی دهید
-12

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.