نماینده جنجالی در عین عذرخواهی، رسانه‌ها را تهدید کرد

رادیو فردا :کاظم موسوی، نماینده جنجالی مجلس، که گفته بود هر کس به دنبال آلات موسیقی و عینک آفتابی است، از ایران برود، از هنرمندان عذرخواهی، اما به همکارانش توصیه کرد که با «هر خبرنگاری» مصاحبه نکنند.

نماینده اردبیل روز سه‌شنبه، ۲۳ آذر، در صحن علنی مجلس مدعی شد که اظهارات وی «تحریف‌ شده» و وی تنها گفته است: «نان مردم و تامین کالاهای اساسی و معیشت مردم» نسبت به واردات آلات موسیقی «در اولویت است».

این روحانی همچنین از این که یکی از مجریان شبکه پنج تلویزیون ایران، در برنامه‌ای، درباره اظهارات جنجالی وی اظهارنظر کرده، انتقاد کرده و از پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی خواسته به این موضوع رسیدگی کند.
آقای موسوی مدعی شده که وی در این برنامه، «مظلوم» واقع شده و در این برنامه نه تنها به وی، «بلکه به کل مجلس توهین شده است».

به نظر می‌رسد اشاره وی به سخنان محمد دلاوری، مجری تلویزیون باشد که در واکنش به اظهارات موسوی، خطاب به وی گفت: «شما به چه حقی برای مردم تعیین تکلیف می‌کنید؟ مگر سرود ملی ما را با دبه زده‌اند؟ آن کسی باید برود که بین مردم تفرقه می‌اندازد.»

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌و‌گو با وب‌سایت دیدبان ایران، در واکنش به خبر «ممنوعیت واردات آلات موسیقی و عینک آفتابی به کشور» گفته بود که بود و نبود این دو کالا «هیچ تفاوتی در زندگی مردم ایجاد نمی‌کند» و افراد ناراضی می‌توانند از ایران بروند.

اظهارات وی با واکنش‌ منفی بسیاری در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و کاربران زیادی تصاویر خود با عینک آفتابی را با استفاده از هشتگ «هیچ‌ جا نمی‌ریم، همینجا هستیم» منتشر کردند.
+141
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  ضایع شده و دنبال توجیه حرف مزخرف خودش میگرده و حالا هر کسی که ملت رو متحد و آگاه کرده مجرم قلمداد میکنه. مرسی آقای دلاوری که با تمام رشادت در تلویزیون این رو بیان کردید. آگاهی ملت بهترین راه برای عدم پیروی از این شیاطین است.
  3
  189
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momiji - توکیو، ژاپن

  اومده هَمِش بزنه ، اونم بدون ماسک !!
  5
  127
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  احتمالاً سر دیگر شلنگ درون بینی ایشان به باسن او متصل است و رایحه های نامطبوع باعث هذیان گفتن او شده است!
  3
  143
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  اخوندها مدام از مردم ایران به دلایل مختلف می خواهند که کشور مادریشان را ترک کنند. طوری این را به مردم می گویند که انگار ایران کشور این مفتخوران و جنایتکاران بوده و هست و مردم مزاحم آنها و مفتخوری شان هستند. اگر چند تایی از آنها .....
  6
  141
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  kevinpalang - مالمو، سوئد

  جمهوری تروریستی اسلامی و رژیم اشغالگر آخوندی با واکنش منفی در شبکه های اجتماعی و هشتگ از بین نمیرود‌. برای مقابله با این رژیم باید متحد شد و اقدام عملی کرد.
  2
  113
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  Shahrokh-86 - تهران، ایران

  اینا خودشون هم میدونن مضخرف میگن ولی نونشون توی مضخرف گفتن وگرنه پست نمیگرفتن.
  5
  119
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  فیلم مستند تحریف اسلام رو ببینید. اینها حتی حرفهای خودشون رو جلوی دوربین و ضبط صدا ماستمالی میکنن، ببینید چه رژ لبی به این عروس زشت اسلام و آل عبا و قبا زدن
  3
  42
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::arian1 - ابادان، ایران::]. [::arian1 - ابادان، ایران::]. دقیقا دوست عزیز. اگر وقتی یکی از اینحا مرخرف میگه یه کاری بکنن که یه شش ماه منوی غذای بیمارستان رو نگاه کنن، اونوقت بقیه یه مقدار آدم میشن
  3
  30
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  این توی همه ما ایرانیاست، توی همه چیز نظر میدیم بعد که ضایع شدیم توجیه هم میکنیم. از اون اخوند تا غیر اخوند، همینجا فضای مجازی پره، تاریخ جغرافی هم کم بیاریم توجیه میکنیم ریپورت میکنیم بلوک میکنیم، فحاشی ..
  6
  16
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  Tokyo_japan - توکیو، ژاپن

  آخوند جماعت همیشه در خشتکش جیزی برای توجیح کردن خود دارد .دقیقا مثل دین اسلام
  2
  41
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Nobody1972 - اسکیشهیر، ترکیه

  لجن خانه ی اسلامی گور بابای این دین اسلام
  4
  47
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  مجری همه چیز رو گفت. خیلی عالی و عاقلانه و متین با بلدزر از روی این احمق بیسواد رد شد. در واقع اگر صداوسیما حرف دل مردم رو بزنه و زبان واقعی مردم باشه و جلوی حرفهای بی ربط این اوباش رو بگیره خیلی از رسانه های خارجی تقریبا بیکار که ولی تکرار کننده میشوند ولی دفاع صداوسیما از این اوباش زمینه رو برای طرفداری مردم از رسانه های آزاد بشدت گسترش داده و آنها هم توانستند با زدن حرف دل مردم اعتماد آنها رو بدست بیاورند.
  2
  49
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  حرف حساب این مجری واقعا تاریخی شد! مملکت مال ماست و مردم توی کشور خودشان دارند زندگی می کنند، آنوقت یک اویغور بخودش اجازه می دهد که مردم را از کشورشان به بیرون حواله کند، کاری که طالبان در شمال افغانستان می کند. اینها اگر زورشان برسد، مانند خلخالی هستند، فرقی ندارند
  2
  39
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا

  همه دنیا ومخصوصا ایرانیان با این همه جفنگیات فرقه شیعه نامسلمان آشنایی دارندیکی از محسنات این فرقه تقیه استکه برای فرار آخوندها از مشکلاتیکه ببار میآورنددروغ را طناب نجات خود میدانند هر چیزی را به شما میشود نسبت داد الا انسان بودن ، فرقه آخوند یعنی جانوران موذی بمانند انگل که برای تمام جوامع مضر هستند.
  2
  35
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  سید تازی زاده. روی سخنم با توست.تو ایران ما را با زمان بنی امیه اشتباه گرفته ای.برو فیلم (بی بی مریم از قلعه بیرون میاید) ببین.اگر درک مسایل را داشته باشی
  3
  32
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  babak.iraniii - تهران، ایران
  به اخوند گفت مادرش روزی/ جای صحبت تو زرنزن بیخود. بعد بیافتی بالتماس و غلط / رزتو زرت وا نکن دهن بیخود. گر بلد نیستی حرف خوب بزنی/ هم نزن هر کجا لجن بیخود
  3
  20
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  اگر دقت بفرمایید ته ذهن این عقب افتاده ها فرهنگ وحوش عربستان در 1400 سال قبل است که این مزخرفات در قران منقوش شده است. تاکنون که سعی کرده اند تا قدم به قدم مردم را به عقب ببرند و اگر گاهی عقبگرد میکنند علتش مقاومت مدنی است. شما که نان ندارید بخورید پس چرا مردم را تشویق به ازدیاد جمعیت میکنید؟ بسیجی و گوشت لبه ی توپ میخواهید؟
  1
  15
  ‌چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.