اعتراض با بغض مادر دانش آموز به درسی که خامنه ای را به خورشید تشبیه کرده

اعتراض همراه با بغض و نفرت مادر یک کودک دبستانی به درس فارسی کلاس چهارم که خامنه ای را به خورشید تشبیه کرده است.
در این ویدئو یک شهروند با ارسال پیامی ویدئویی از اهداف آموزش و پرورش در شستشوی مغزی دانش‌آموزان با هدف مقدس‌نمایی خامنه‌ای می‌گوید.
 
وی با  اشاره به یک درس از کتاب فارسی پایه چهارم دبستان تحت عنوان "مهمان شهر ما" که به اصطلاح شرحی از سفر خامنه‌ای  به یک شهر است، عنوان می‌کند: این درس از کتاب، اوج حقارت خامنه‌ای را نشان می‌دهد. کسی که ۱۵۰۰ نفر را ظرف سه روز می‌کشد، کسی که در آسمان به مردم رحم نمی‌کند، کسی که به همه عناوین خون مردم ایران را در شیشه کرده و یک نقطه روشن در زندگی مردم باقی نگذاشته است!

وی خطاب به خامنه‌ای  می‌گوید: تو امید یک ملت را کشتی، تو نمی‌توانی با این کارها کمترین محبوبیتی در میان مردم داشته باشی، تو وقیح‌ترین انسان جهان هستی، شرم بر تو، امیدوارم سال آینده نه کتاب فارسی چهارم این درس را داشته باشد و نه مملکت ایران تو را!
+232
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  ....هم نیست. خوک از خامنه ای تمیزتر و با ارزشتره.
  8
  181
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  منظور از خورشید همان آفتاب است، یعنی آفتابه، از وجود ایشان برای پاک کردن مدفوع استفاده میشود!
  8
  158
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  rahjoo - مازندران، ایران

  حالت اول: یک میلیارد تومن همینجور الکی رفت بحساب من و بسرعت تبدیل به ملک و املاک کردم. حالت دوم:پخش زنده تکه و پاره شدن عزما و جیغ و ضجه این جاندار برای اینکه رهایش کنند و او را به چندش آورترین حالت نکشند. انتخاب من..
  34
  56
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران

  درود بر این مادر فهمیده جگر سوخته . در این چهار کلمه هزاران نکته وجود دارد. من تعجب میکنم که با این همه آدم فهمیده ایرانی چگونه ملا های بیسواد ۴۳ سال بر اریکه قدرت تکیه زده اند؟!؟
  50
  144
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  مهدی52 - روتردام، هلند

  چقدر ساده و از ته دل این مادر حرف هشتادمیلیون رو بدون شک و تردید زد ،( آخوند خوب وجود نداره !! چون اگر خوب بود این لباس دینفروشی و مفتخوری به تن نمیکرد)
  3
  70
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی

  فقط اونجاکه گفت نمیذاره بریم.کجا بری؟اگه اونقدر پول داری که خونه جای دیگه بخری برو ترکیه یا قطر یاارمنستان خونه بخر همونجا بمون ولی دیگه اسم ایران وایرانی رو بزبون نیاروفارسی هم دیگه حرف نزن.هرجاهم بری آدم هیچوقت ازخودش ولی نمیتونه فرارکنه.چه میدونم شایدم بخوای بری اروپا یاآمریکاالبته اونهم دردسر خودشو داره
  70
  5
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه

  خخخ خنده دار چرا؟انگار من بیام کتاب زبون روسی بردارم بگم لعنت به پوتین که توکتاب درسی خودشوپروفسور اعلام کرده خخخ بعد باگریه بذارمش اینترنت خخخ الان اون دوره نیست یکی دکتر پروفسورباشه مدرکش براش احترام بیاره گاهی رفتارت باعث میشه دکترصدات کنن کافیه حرکتت ورفتارت تک باشه بهت مهندس ودکترپروفسور وخورشید وماهو ستاره بگن هرکیهم میخوادباشه خخخ
  37
  2
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ادوینو - گوالف، کانادا

  ناراحت نباش همه دنیا میدانند که ایشان خم شید است برای چین وروسیه و ضحاک برای ایرانیان البته مردم عراق وسوریه ولبنان و یمن هم بی نسیب نیستند از شر ایشان.
  2
  31
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  خوش باور - تهران، ایران
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. نطفه شما ......باید از .....باشد .که با دیدن و شنیدن این همه مصیبت به مردم ایران هنوز دنبال روی از یک جنایتکار میکنید .من دیکر از آخوند شیپشو عصبانی نیستم .از شما خود فروخته عصبانی هستم . و امیدوارم در زمانش بجای .....شرم کن و نکو ایرانی هستم .......
  0
  11
  شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.