اجیرکردن آدم ربا برای انتقام از شریک

مرد بدهکار برای پس ندادن پول‌های شریکش و تصاحب اموال وی با اجیر کردن چند مرد سناریوی ربودن و تهدید او را طراحی و اجرا کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل مرد کارخانه‌داری به پلیس رفت و از ربوده شدنش توسط چند مرد جوان شکایت کرد. او گفت: در بزرگراه امام رضا در حال حرکت بودم که ناگهان دو خودرو مقابلم توقف و راهم را سد کردند. سرنشینان خودروها از ماشین پیاده شده و با تهدید و زور مرا سوار خودروشان کردند.
 در تمام مدت سر من پایین بود و نه جایی را می‌دیدم و نه می‌دانستم علت این آدم ربایی چیست.

او ادامه داد: بعد از حدود یک ساعت خودرو توقف کرد و مردان خشن که 5 نفر بودند از ماشین‌ها پیاده شده و مرا هم پیاده کردند. آنها مرا مورد آزار و اذیت قرار داده و از من فیلم سیاه گرفته و رهایم کردند. مردان ناشناس تهدیدم کردند که اگر شکایت کنم، فیلم‌هایی را که از من گرفته‌اند، منتشر می‌کنند.

این مرد ادامه داد: من یک شریک دارم که مبلغ زیادی به من بدهکار است و سر این موضوع با هم اختلاف داریم و فکر می‌کنم این مردان ناشناس از سوی او اجیر شده بودند.

با شکایت وی و به‌دنبال اطلاعاتی که در اختیار تیم تحقیق قرار داده بود به دستور بازپرس محمدرضا صاحب جمعی تحقیقات برای شناسایی آدم ربایان آغاز شد. در ادامه بررسی‌ها شریک این مرد بازداشت شد. مرد جوان گرچه ابتدا منکر آدم ربایی بود اما وقتی با مدارک پلیسی روبه‌رو شد به جرم خود اعتراف کرد و گفت: شاکی از من پول زیادی می‌خواست و سر خرید یک ملک نیز باهم اختلاف داشتیم. برای همین تصمیم گرفتم نقشه ربودن او را طراحی و اموالش را تصاحب کنم. برای این کار چند آدم‌ربا اجیر کردم و نقشه‌ای که کشیده بودم توسط آنها اجرا شد.

با اعتراف مرد جوان، مردان اجیر شده نیز دستگیر شدند و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت در اختیار کارآگاهان پلیس قرار داده شدند.
+5
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.