گفتگو با دختر روسی که ادعا می کند از رابطه اش با سردار آزمون یک دختر دارد

رکنا: سایت اسپورت اکسپرس روسیه که شنبه هشتم آبان ماه در گزارشی از شکایت یک دختر از سردار آزمون خبر داده بود، این بار در ادامه آن گزارش با دختری که خود را مادر دختر سردار معرفی می کند، گفتگو کرده است.

سردار آزمون درگیر شکایت یک زن به نام آلینا از روسیه شده است که گفته می‌شود سردار آزمون و او از سال 2019 با هم در ارتباط بوده اند. موضوع شکایت آلینا از سردار آزمون گرفتن حضانت فرزند مشترکشان است. ارتباط این دو توسط یکی از نزدیکان سردار آزمون تایید شده است. اما آلینا می‌خواهد هویتش محرمانه باقی بماند.رسانه‌های روسیه از تعیین زمان دادگاه برای رسیدگی به شکایت از سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران خبر داده‌اند.

به گزارش رکنا، از روز شنبه هشت آبان که سایت اسپورت اکسپرس روسیه مدعی شد زنی برای دریافت نفقه از سردار آزمون به دادگاه شکایت کرده تا همین امروز سردار آزمون در قبال این اتهام سکوت اختیار کرده است. آن زمان سایت روسی مدعی شده بود همزمان با بازی زنیت و چلسی، زنی که خود را مادر بچه سردار آزمون می نامد، در دادگاهی حاضر می شود تا از سردار نفقه بگیرد. روز گذشته همان سایت روسی گفتگویی با الیا، دختری که مدعی است سردار آزمون پدر فرزندش است، منتشر کرده و صبح امروز در فضای مجازی بخش کوتاهی از گزارش بلند سایت روسی منعکس شده است. رسانه طرفداری بدون هیچ قضاوتی برگردان کامل این نوشته سایت اسپورت اکسپرس روسیه را برای اطلاع مخاطبان منتشر می کند. رسانه طرفداری به هیچ وجه مدعی تایید صحت این گزارش نیست و تنها ترجمه فارسی آن را برای اطلاع مخاطبان نشر می دهد.
به گزارش طرفداری و به نقل از اسپورت اکسپرس، در روزی که سردار آزمون به همراه زنیت در لیگ قهرمانان مقابل چلسی قرار گرفت و یک گل هم زد، اولین جلسه دادگاه در مورد مساله ادعای سرپرستی کودک یک دختر روسی و پرداخت نفقه او در سنت پترزبورگ برگزار شد. این دختر که آلیا نام دارد و از رسانه روسیه ای خواسته نام فامیلش فاش نشود، برای اولین بار بعد از رسانه ای شدن ماجرای مهاجم ملی پوش کشورمان با رسانه های کشور روسیه صحبت کرده است و در مورد اتفاقاتی که بین خودش و سردار آزمون افتاده، صحبت کرده است. گفتگوی او را در ادامه می خوانید:

از سردار آزمون شکایت کردم تا  مساله حضانت و پرداخت نفقه مشخص شود زیرا بعد از به دنیا آمدن دخترمان در ماه می، او از قبول حضانت فرزندمان خودداری کرد. با هم صحبت کردیم تا با پرداخت مبلغی این موضوع را به شکل دوستانه رفع کنیم. در اکتبر و نوامبر امسال، با او دیدار کردیم. به همراه دخترمان به سنت پترزبورگ رفتم. قرار بود آزمایش دی ان ای انجام دهیم اما این اتفاق نیافتاد. او در لحظه آخر گفت  زمانش را ندارد. همان زمان که با من بود هم همیشه سرش شلوغ بود. سردار بچه مان را دید. دخترم دقیقا شبیه آزمون است. سردار به من قول داد از نظر مالی به من کمک کند اما این موضوع از نظر قانونی هیچ جا ثبت نشده است. نگرانم آزمون به کشوری دیگر برود و این بچه بدون حمایت باقی بماند.
در مورد نفقه، از او خواستم تا مدرکی در مورد میزان دستمزدش نشان دهد اما با وجودی که قول داد این کار را انجام دهد، در نهایت انجام نداد. به همین خاطر علاوه بر قضیه حضانت یک شکایت نیز در مورد نفقه پر کردم. با توجه به این که او هیچ چیزی در مورد درآمدش به من نمی گوید، باید دادگاه تصمیم بگیرد این بچه چه حق و حقوقی دارد. از زمان به دنیا آمدن دخترم، امیدوار بودم بتوانیم در صلح و آرامش به توافق برسیم. من به شخصه همه تلاشم را کردم. مطمئنم او پدر دخترم است. آماده ام تا تمام تست های لازم را با دخترم در هر زمانی انجام دهم. اگر باز هم نتوانیم با آرامش به توافق برسیم، در نهایت مجبور می شوم از حقوق دخترم در دادگاه دفاع کنم. سعی کردم چیزی از این موضوع را در رسانه ها نخوانم و سعی کردم با این شرایط کنار بیایم. دلیلی نمی بینم فکر کنم در حال باجگیری هستم چون تنها چیزی که در حال حاضر می خواهم این است که یک آزمایش دی ان ای انجام شود. نتیجه تست نشان می دهد این بچه به چه کسی تعلق دارد. با توجه به نتایج تست و بعد از آن می توانیم در مورد پرداخت نفقه بحث کنیم. چه باجگیری در حال انجام است؟ طبیعتا او ماهیانه مبلغی برای من می فرستد و این کار را دقیقا به این خاطر انجام می دهد که حقیقت را می داند؛ این بچه او است.

     در تمام زمان بارداری ام با سردار صحبت کردم. از آگوست 2020 در مورد همه چیز صحبت کرده ایم. بعد از رفتن او به سنت پترزبورگ هم با هم در ارتباط بودیم. هنوز هم در ارتباطیم اما در کل این زمان هیچوقت نتوانستیم به توافق برسیم. امیدوارم بتوانیم به زودی این کار را انجام دهیم.
آندری دمیتریف، وکیل دختری که ادعا می کند با سردار در ارتباط بوده است نیز در مورد نتایج اولیه دادگاه گفت:

     تا به حال و در جریان جلسات چندین درخواست را مطرح کرده ایم که یکی از آنها آزمایش ژنتیک مولکولی برای مشخص شدن حضانت بوده است. دادگاه این درخواست را قبول کرده است اما قضیه فعلا مسکوت است تا به سردار آزمون نیز ابلاغ شود. تا به امروز آزمون هنوز رفتاری نکرده است که متوجه شویم حکم دادگاه به او ابلاغ شده است و به همین خاطر هم جلسه بعد به فوریه 2022 موکول شده است. البته درخواست برگزاری جلسه در زمانی نزدیک تر را داشتم اما با توجه به حجم زیاد پرونده ها این اتفاق امکان پذیر نبود. امروز هیچ کس از سمت آزمون در جلسه حضور نداشت.
+10
رأی دهید
-24

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.