پنت هاوس ۵۰ میلیون دلاری در تهران

در سایت دیوار پنت‌هاوسی با ۵۰۰۰ متر مربع متراژ به فروش گذاشته شده است. به نظر می‌رسد این بزرگترین آپارتمان (خانه) هست که در تهران برای فروش آگهی می‌شود. این پنت‌هاوس دارای استخر، آسانسور پرسرعت و سینمای VIP است و در محله نیاوران قرار دارد.

همچنین بر اساس اطلاعات درج شده در آگهی تمام تجهیزات پنت‌هاوس از ۳۰ برند سرشناس دنیا خریداری شده و دارای ۲۵ پارکینگ سندی است.

این پنت‌هاوس در طبقه سی‌ام یک آپارتمان جا خوش کرده است.

تحقیقات خبرنگار ما نشان می‌دهد قیمت هر متر مربع پنت‌هاوس در مناطق شمالی تهران بین۲۵۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان است و اگر میانگین قیمت هر متر این پنت‌هاوس را ۳۰۰میلیون تومان در نظر بگیریم خریدار برای خرید آن باید ۱۵۰۰ میلیارد تومان باید پرداخت کند که به قیمت دلاری با دلار ۳۰هزار تومان می‌شود ۵۰ میلیون دلار!

رتبه دوم بزرگ‌ترین ملک آگهی شده در تهران هم به پنت‌هاوسی ۱۸۰۰متری در منطقه الهیه تعلق می‌گیرد که مالکش هر متر آن را ۲۸۰میلیون تومان قیمت گذاشته و جمعا با ۵۰۴ میلیارد تومان می‌شود آن را خرید.
+25
رأی دهید
-85

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  واقعا یا یکی باید مغزش رو خر گاز زده باشه، یا اینکه پول مفت دزدی داشته باشه. توی شهری که روی خط زلزله است، هیچ بیمه ای ساختمان شما رو بیمه نمیکنه، وقتی از در هر خونه ای با هر قیمتی بیرون میای ترافیک و هوای الوده داری، خنده داره که صحبت از املاک یک میلیون دلاری بکنی، چه برسه به ٥٠ میلیون دلاری. برای اینکه این مبلغ یک پیشینه دستتون بده همین جا توی Malibu با ١٠ میلیون دلار بهترین ویلا رو میگیرید یا اینکه زمین گلف ترامپ توی فلوریدا (مارالاگو) ١٦٠ میلیون دلار تخمین قیمت زده شده. اونوقت توی تهران پنجاه میلیون دلار واسه یه پنت هاوس!؟ 😀😀 خدا شفا بده!
  5
  92
  ‌سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  خوب این اپارتمان ۵۰ میلیون دلاری به درد چی میخوره فردا زلزله میاد و ویرانش می کنه
  6
  67
  ‌سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  مطمئنا خریداران زیادی دارد، به یمن دست و دلوازی سرطویله ولایت وقیح، دست غارتگران به ثروت مردم کاملا باز است و دهها سردار جنایتکار و اعوان و انصارشان با اختلاس های هزار میلیاردی هیچ مشکلی برای خرید این املاک ندارند!
  3
  35
  ‌سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مهم این مبلغ گزاف نیست مهم بی ارزشی ریال است.
  5
  31
  ‌سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Mome - لوند، سوئد

  مبارکش باشه ولی از آن بالا چه عایدش میشود هوای خوب یا دید عالی که وجود ندارد.
  2
  28
  ‌سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.