افشاگری روزنامه کویتی درخصوص معمای صدای مهیب انفجار در نطنز

در حالیکه مسئولان رژیم مدعی هستند اگر تاسیسات اتمی در نطنز مورد حمله قرار گرفته بود ، حتما به مردم گفته می شد!، یک روزنامه کویتی فاش کرد که حضور پر شمار پهپادهای اسرائیلی باعث بوجود آمدن صدای های مهیب در بادرود نطنزبوده است .
 
نکته مهم اینکه هیچکدام از این پهپادهای توسط موشکهای ضد هوایی «باور373» و«اس-300» مورد اصابت قرار نگرفته اند
*برگرفته از نشریه القبس (ترجمه کیهان لندن)*
+74
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  تاسیسات ایران در زیر کوههای نطنز توسط پهپادهای اسرائیلی نابود شده! . والا به خدا خود اسرائیلی‌ها هم خبر نداشتند که پهپادهایشان یک همچین قابلیتی هم دارد. مخالفت با این حکومت را میفهمم و درک میکنم، اما این خبر مصداق تظاهر به خریت است!
  35
  62
  ‌سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Timothy - استانبول، ترکیه
  به قول معروف دو‌ کلمه هم‌از مادر عروس! آخه کویتی رو‌چه به افشاگری! حضور پرشمار پهبادهای اسرائیلی باعث صدای انفجار شد؟ پس اورش کو؟نظنز که سرجاشه .اگه از بین رفته بود مه دیکه مشکل حل بود؟ و الان سر تیتر اخبار دنیا بود؟ اصلا این بابا میدونه پهباد چه شکلیه؟ اسرائیل اگه پهباد به ایران بفرسته باید تکه تکه قاچاق کنه داخل ایران مونتاژ کنن،که نهایتا یکی دو تا شدنیه اینها هم برای ترورهای نقطه زن کاربرد دارن نه حمله سنگین به مرکز اتمی.برای اونکار بمب افکن با بمبهای سنگر شکن عظیم لازمه .بعدشم فیلم و عکس که دارن لاشه پهباد رو منتقل میکنن از نوع پهبادهای ایرانی هست.چیزی که احتمالش هست،اسرائیل برای شناسایی و سنجش دفاع هوایی نطنز پهبادی رو به حرکت درآورده و سیستم هم منفجرش کرده و اون پهباد سرنگون شده ایرانی و بی ربط به موضوعه.
  3
  11
  ‌سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.