عکس روز : مدرسه «فقط نیلوفر» ،گاف باورنکردنی مدیران آموزش و پرورش شهر زهک

ایران وایر : انتشار تصویری از سر در یک مدرسه در استان سیستان و بلوچستان، توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرده است.

این مدرسه از سوی مدیران آموزش و پرورش این استان «فقط نیلوفر» نام‌گذاری شده بود.

یکی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در توضیح نام‌گذاری این مدرسه نوشته است: «دختری به‌نام نیلوفر بهبهانی فوت می‌کند. مادر خیر او برای شادی روحش مدرسه‌ای به نام وی در شهرستان زهک (شمال استان سیستان و بلوچستان) می‌سازد. مسوولین آموزش و پرورش  از زن خیر می‌پرسند نام مدرسه را نیلوفر بهبهانی بگذاریم که مادر مرحوم جواب می دهد نه، فقط نیلوفر.»

به نوشته این کاربر، مدیران آموزش و پرورش زهک با شنیدن جواب «فقط نیلوفر»، اقدام به نام‌گذاری این مدرسه و تهیه سردر برای آن کرده‌اند.

تصاویر دیگری نیز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند کلمه «فقط» از سردر این مدرسه پاک و اسم مدرسه در هنگام تکمیل و تحویل آن اصلاح شده است.
+74
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  تف تو روح خمینی و‌جسم خامنه ای که یک عده بیشعور و نفهم بیسواد و خائن را بعنوان مسئول و مدیر حاکم بر مدیریت جامعه ایران کردتد و ایران را به تباهی و بیچارگی کشاندند ! از شما بیزاریم و برای نابودیتان حرکت می کنیم.
  11
  70
  دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  Shahrokh-86 - تهران، ایران

  رییس آموزش و پرورش کلمون هم یه آدم بیسواد دو زاری این که حالا سیستان و بلوچستان، باز دستش درد نکنه این مادر که این مدرسه رو توی این منطقه محروم ساخته خدا بیامورزه نیلوفر خانم رو
  10
  60
  دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  کسانی که پیرو وحوش عربستان در 1400 سال قبل هستند همینگونه میشوند
  3
  16
  دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.