نمایش چهره جدید مدل‌های لوکس ب‌ام‌و

ب‌ام‌و XM سال آینده به بازار عرضه خواهد شدب‌ام‌و کانسپتی رونمایی کرده که چهره جدید مدل‌های لوکس این شرکت را نمایش می‌دهد و قرار است مبنای ساخت یک شاسی‌بلند اسپرت در زیرمجموعه M کارخانه باشد.

ب‌ام‌و XM که قرار است سال آینده به بازار بیاید تا ۹۰ درصد به این کانسپت شبیه خواهد بود. این شاسی‌بلند اولین مدل هیبرید-الکتریکی است که در زیرمجموعه M ساخته می‌شود.

قوای محرکه ماشین ترکیبی از یک موتور هشت سیلندر و یک موتور الکتریکی است که در مجموع ۷۵۰ اسب بخار نیرو تولید می‌کند. اطلاعاتی درباره سرعت و شتاب ماشین منتشر نشده و ب‌ام‌و تنها گفته که XM می‌تواند تا ۸۰ کیلومتر با نیروی باتری حرکت کند.
ب‌ام‌و XM با شاسی‌بلندهای پورشه و لامبورگینی رقابت می‌کندماشین تابستان آینده و همزمان با پنجاه سالگی زیرمجموعه M به بازار خواهد آمد. بخش M پس از موفقیت در آماده کردن ماشین‌های ب‌ام‌و برای مسابقه، از سال ۱۹۷۲ محصولات ب‌ام‌و را تقویت می‌کند. XM قوی‌ترین مدل در تاریخ فعالیت این بخش خواهد بود و ب‌ام‌و می‌خواهد با آن با ماشین‌هایی نظیر لامبورگینی اوروس و پورشه کاین توربو رقابت کند.

فرانک وان میل، مدیر بخش M می‌گوید نظرسنجی از مشتریان نشان داده که هنوز برای ساخت یک ماشین کاملا الکتریکی در زیرمجموعه M زود است، اما مدل‌های آینده M با سیستم هیبرید-الکتریکی مشابه با XM ساخته خواهند شد.
+5
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.