جنجال عکس خانوادگی نماینده کنگره آمریکا همراه با سلاح

در حالیکه مردم آمریکا در شوک قتل ۴ دانش‌آموز دبیرستانی در مدرسه‌ای در میشیگان هستند عکس‌های خانوادگی یک نماینده کنگره همراه با سلاح در این کشور جنجال به پا کرده است.
 
«توماس ماسی» نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا به مناسبت فرارسیدن عید عکسی خانوادگی در شبکه‌های اجتماعی پست کرد که همه اعضای خانواده را همراه با سلاح نشان می‌داد.
 
این موضوع تنها چند روز بعد از قتل دانش‌آموزان مدرسه آکسفورد در شمال دیترویت باعث به راه افتادن موجی از ناراحتی و خشم در میان کاربران آمریکایی شده است.
 
ماسی زیر این عکس نوشته: کریسمس مبارک؛ بابانوئل برایمان فشنگ بیاور.
+22
رأی دهید
-40

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران

  خونه هاشون هم چوبیه اگه اتفاقی شلیک بشه همسایه اون طرف دیوار می افته پایین. طوفان کاترینا تمام خونه هاشون رو می اندازه بالا. مثل ایران نیست که عادت دارن خونه هاشون رو بتون بسازن
  42
  69
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  kakolzari - لندن، انگلستان

  با سلاح ور رفتن و بازی کردن بهر شکل نوعی کله شقی است اما وقتی قانونی و ازاد است اعتراض بی معناست
  69
  23
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momiji - توکیو، ژاپن

  بی شک این نماینده از لابیهای قدرتمند مافیای تجارت آزاد سلاح در آمریکاست که تا امروز با وجود پافشاری چند دولت بویژه دولت اوباما ، اجازه تصویب قانون محدودیت شدید خرید و فروش سلاح برای شهروندان آمریکایی رو نداده ! اصل یانکی .
  8
  54
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  اگه داشتن اسلحه در ایران آزاد بود،خامنه‌ای می‌تونست دیکتاتور باشه؟ اگه داشتن اسلحه در ایران آزاد بود، ۱۵۰۰ نفر کشته میشدن ؟چشمی کور میشد؟ ،،،،،تاریخ نشون داده،نسل کشی،مردم کشی،در جوامعی اتفاق افتاده،که داشتن اسلحه برای مردم ممنوع بوده
  50
  16
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Chokam - ری، ایران::]. عادت!؟ عادت دارن؟؟ خوشم میاد شماها که حرف میزنین معلوم میشه چقدر بیرون از ورامین رو دیدین. نه از اسلحه چیزی میفهمی نه از خونه سازی! 😀
  42
  14
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  megaman - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  اگر ایران هم به این صورت بود سلاح ازاد بود چه کسی جرعت میکرد اختلاس کنه کی جرعت میکرد مردم ضعیف صدا کنه کی جرعت میکرد به مردم معترض شلیک کنه ؟.
  27
  15
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Dermis - لندن، انگلستان

  من هیچ اشکالی نمیبینم.اگر اسلحه توسط فرد واحب شرایط و سالم از نظر روحی روانی برای حفاظت از خود و اموالش تهیه بشه.میبینیم افراد خلافکار،قاتل و بد در صورت ممنوعی هم دستیابی به سلاح پیدا میکنند همونطور که مثلا در انگلیس (لندن) سلاح ممنوعه که هیچ،برای خرید کارد آشپزخونه کوچیک و یا مواد شوینده اسیدی هم کارت شناسایی باید نشون داد ولی بالاترین آمار (با اختلاف خیلی زیاد) قتل با اسلحه گرم و چاقو و حمله با اسید در کل اروپا رو داره.و روی پلیس هم‌نمیشه همیشه حساب کرد.فرض کنید تروریست با آدمکشی یک مدرسه یا محل دیگه رو دراختیار بگیره و شروع به آدمکشی،پلیس تا برسه کلی مردن اما کافیه چند نفر مسلح باشند و نتیجه خیلی متفاوت خواهد بود.(موارد تروریستی داعش در فرانسه یا حملات به مدارس در آمریکا اگر چند نفر مردم‌مسلح بودند این فجایع پیش نمیومد).
  38
  9
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. خود گویی خود خندی عجب مرد هنرمندی
  14
  41
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان
  اگر در ایران اسلحه ازادبود ،خیلی قبل سوریه ای شده بودیم. فکر کن مثلا در ابان اگر دو طرف دست به اسلحه میشدن ۱۵۰۰۰ نفر کشته میشد. ذوب شدگان در ولایت به امید لاسیدن با حوریان بهشت تا اخرین لحظه از رژیم حمایت میکنند و میجنگند،مردم خسته با ۴۰سال کینه در طرف دیگه چه فاجعه ای. بعضی دوستان جای امن و راحت نشستند و فرمان صادر میکنند. در هر صورت ازادی اسلحه برای مردمی که ادعای متمدن بودن دارند،دوگانگی عجیبی است. انسان متمدن زبان را سلاح خودش میکند.
  2
  2
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.