تست شخصیت شناسی: اولین چیزی که در تصویر می‌بینی چیست؟

آیا می‌دانستید که برخی از معما‌ها در مورد طرز فکر شما بسیار می‌گویند؟ تست رورشاخ، نام رسمی تست لکه جوهر، سال هاست که استفاده می‌شود. ما یک عکس جدید برای شما داریم: این تصویر دارای یک درخت، یک گوریل، یک شیر و ماهی است. شما اول چه دیدی؟

واقعیت جالب: این تصویر لوگوی باغ وحش پیتسبورگ و آکواریوم PPG در ایالات متحده است.
اکثر مردم ابتدا درخت را می‌بینند، بنابراین اگر شما نیز درخت را دیدید، تنها نیستید! درخت سیاه در وسط تصویر بسیار برجسته است، بنابراین کاملاً منطقی است که ابتدا آن را ببینید.

این بدان معناست که شما عمل گرا هستید و منطقی فکر می‌کنید. شما به جای قلب خود، از ذهن خود پیروی می‌کنید، بنابراین قادر به اتخاذ تصمیمات منطقی و سنجیده هستید، اما در تماس با احساسات خود مشکل دارید که بیان کردن احساسات را برای شما دشوار می‌کند. می‌توانید سعی کنید که کمی بیشتر ریسک کنید.
گوریل
اول گوریل را دیدی؟ این می‌تواند به این معنی باشد که از خود تصویر پایین تری دارید. شما کمال گرا هستید و نسبت به خودتان سختگیرید.

استاندارد شما بسیار بالاست و از خودتان انتظار بهترین‌ها را دارید. این دشوار است، زیرا هیچ کس نمی‌تواند کامل و مطابق با استاندارد‌های بالایتان باشد. شما همچنین بسیار کنجکاوید و دوست دارید چیز‌های جدید کشف کرده و آن‌ها را تجربه کنید. سعی کنید روی آنچه برای شما خوب است تمرکز کنید، نه آنچه خود و یا دیگران از شما انتظار دارند.
شیر نر
اگر اول شیر را دیدید به این معنی است که آزادی خود را دوست دارید. شما مستقل هستید و به طور غریزی عمل می‌کنید. دوست ندارید قضاوت کنید و از قرار گرفتن در یک چهارچوب متنفرید.

اگر شیر توسط کسی احساس خطر کند، از "پنجه" برای دفاع از خود استفاده می‌کند، این بدان معنی است که شما می‌توانید کاملاً رک و خشن باشید، حتی اگر قصد نداشته باشید. شما زندگی را دوست دارید و آن را به طور کامل زندگی می‌کنید. احساساتتان درست عمل می‌کند، اما گاهی اوقات فراموش می‌کنید که دیگران چگونه رفتار شما را می‌بینند.
ماهی
با وجود اینکه عکس ماهی چندان برجسته نیست، اما اولین عکسی بود که توجه شما را به خود جلب کرد؛ این بدان معناست که شما فردی درونگرا هستید که دوست ندارد در مرکز توجه باشد.

شما حقیقت خود را به بسیاری از مردم نشان نمی‌دهید؛ با این حال، افرادی مثل شما راحت هستند. شما قابل اعتماد و قادر به ایجاد پیوند‌های قوی با دیگران هستید، به این معنی که اغلب به شما "بهترین دوست" می‌گویند. دوستان شما دوست دارند در کنار شما باشند.
+1
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.