طرحی با حمایت هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات که عنوان مسیح علینژاد برخود دارد

+80
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  بزرگترین نعمت برای حکومت ایران بسیجی ها یا سپاهی های کله خراب نیستند که با قایق جلوی ناو آمریکا جولان می دن و نظامیان امریکایی و انگلیسی رو تو خلیج فارس دستگیر میکنن. بزرگترین نعمت برا حکومت ایران مخالفان خارج نشین ......هستند که اندازه ی سنجاب فکر ودرایت ندارن اگر اینا مخالف نظام هستند تا ابد اتفاقی در ایران نمی افته هر جا هم اعتراض و آشوبی میشه بعد از چند روز هیچ خبری نیست چون مردم رهبر مخالف و دانا نمی بینن و حتی ی مخالف عاقل وجود نداره. همکاری با دشمن برای فشار آوردن به ملتی که داره استخوانهاش میشکنه از نظر مردم خیانت و ....... است. برا مردم ایران صدام از رجوی و. شرفش بیشتره.اگر مخالفان واقعا سیاست داشته باشن جلوی این طرح ها رو میگیرن و حتی برای رفع تحریم ها تلاش میکنن تا نظر مردم رو به خودشون جلب کنن. تا حالا فکر کردید چند درصد مردم ایران به اینا اعتماد دارن؟
  22
  24
  جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  shirzan - برلین، آلمان
  [::مسعود راستگو - تهران، ایران::]. متاسفم که هنوز بعد از چهل سال بعضی ها گول این آخوندها رو میخورند گیریم تحریم برداشته بشه جز این که دست آخوندها برای شرارت باز بشه چه فرقی برای مردم محروم ایران میکنه در چند دهه پیش که تحریم نبود وضعیت مردم بهتر بود؟ اینها که اینقدر برای برداشتن تحریم ها پافشاری میکنند واقعا دلشون برای مردم سوخته یا برای انگل زاده هاشون که نمیتونند راحت تجارت کنند. فراموش نشود بعضی وقتها دشمن دشمن من دوست من است. این همه از اپوزیسیون انتقاد میشه اما من و شما هر کدوم برای اپوزیسیون چه کار کردیم . اگر بازاری ها و به اصطلاح روشنفکران و دولت های خارجی به خمینی کمک نمیکردند مردم عادی اصلا شخصی به نام خمینی رو میشناختند همه اش نشستیم و غر می زنیم یکی هم که تلاشی میکنه همین به اصطلاح مخالفین جمهوری شیطانی شروع به عربده کشی و فحاشی میکنند.
  11
  15
  جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  مسعود راستگو - تهران، ایران
  shirzan - برلین، آلمان. این چه منطقیه دیگه!!. اگه مخالفان برا حال و روز مردم مخالف نظام نیستند پس برا چی مخالفند؟ فقط قضیه حقوق و مواجب از اربابه؟ پس اونا هم به قدرت برسن از اینا بدتر خواهند بود! به خاطر همینه میگم آخوند خر شانسه و حالا حالاها سوار خر مراده. نه اونا به فکر مردم هستند و نه مخالفان!!! باز آخوند شرف داره چون موقعی که به قدرت نرسیده بود و حتی اوائل انقلاب این طور که اپوزیسون هستند نبودند. به خاطر همینه که میگم و مطمئن هستم حکومت ایران کاملا پابرجا خواهد بود چون مردم اطمینانی به مخالفان ندارن.
  3
  5
  جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.