کتاب هدیه‌های آسمانی پایه هفتم : در نیویورک گشت ارشاد تشکیل شده است

دروغ و تحریف در کتاب دینی که قرار است به بچه‌ها اخلاق یاد بدهد؛ در کتاب درسی بچه‌ها نوشته‌اند در نیویورک آمریکا هم گشت ارشاد راه افتاده است.

در کتاب هدیه‌های آسمانی پایه هفتم از تشکیل گشت «حجاب» در نیویورک آمریکا خبر داده‌ شده و گویا برای این‌که حرفش را منطقی جلوه دهد، به مقاله‌هایی در تایید حجاب اسلامی در دو روزنامه وال‌استریت‌ژورنال و نیویورک‌تایمز استناد کرده.
+58
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  شما ببین چه خالی هایی توی این قران و قال الباقر و قال الصادق بسته اند. گشت ارشاد نیویورک! 😀 بعد از رهگذران هم سوال کردن 😀 بابا ایولا
  1
  27
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  دزدی میکنید ولی کتمان میکنید. هواپیما را سرنگون میکنید و خرابی عنوان میکنید. به ملت دروغ میگویید و روایات دروغ هم میسازید . اما اگر به خدا ایمان دارید ، لطفا به بچه ها دروغ و ناسزا یاد ندهید. پس کجاست آنکه بما آموخت : راستگو باشید تا رستگار شوید؟
  3
  27
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ادوینو - گوالف، کانادا
  امریکایها احمقند که شورای نگهبان اون فسیل عاقلها را ندارند یا رئیس جمهوری باهوش که دکل نفتی به اون بزرگیری را غیب کند یا رهبری ندارد که مردمش را گلوله باران وشکنجه کنندیا امر به معرف ونهی از منکر یعنی فضولی در امور مردم که یکی از واجبات دین مبین اسلام است را فراموش کردم حلاصه که مردم امریکا آخرت بخیر نمیشوند با این همه کمبودها که عرض کردم.
  1
  20
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران
  اسلام با دروغ و کشتار مخالفان شکل گرفته است .ابهتر بود که اقای شاملو از کشتار و دروغ اسلام در طی ۱۴۰۰ سال هم صحبت میکرد ، و علاوه بر ان در جهت منافع عموم نتیجه گیری میکرد. (محمد چه گلی بسر ملت مسلمان زده است.و بالاخره داریوش ، نادر بهتر بود یا محمد؟!؟)
  8
  20
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  این پیشنهاد را سال‌های متمادی است که در اینجا ذکر کردم. تنها راه رهایی از این معذل، محجبه کردن تمامی زنان است، حال از هر ملیتی که می‌خواهند باشند. بعد از جهانی شدن حکومت آقا عج، مسلما محجبه کردن اینها اولویت دارد.
  3
  0
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.