گزارش نهادهای سرکوبگر اطلاعاتی به خامنه‌ای/ عصبانیت خامنه‌ای از محقق!

اختصاصی آواتودی: نهادهای اطلاعاتی و امنیتی صبح امروز گزارشی از اعتراضات اصفهان به خامنه‌ای خائن ارائه کردند.
 
به گزارش آواتودی، صبح امروز جمعی از سران نهادهای نظامی، اطلاعاتی، امنیتی و کشوری، از جمله حسن محقق جانشین سازمان اطلاعات سپاه، معاونت حفاظت اطلاعات وزارت اطلاعات، فرمانده نیروی انتظامی، وزیر کشور و تعدادی از کارشناسان اطلاعاتی از سوی علی خامنه‌ای برای ارائه گزارش اعتراضات مردمی در اصفهان، احضار شدند.
 
در این جلسه خامنه‌ای به شدت از گزارش حسن محقق عصبانی شده و علت این عصبانیت نیز عدم پیش‌بینی گسترش اعتراضات از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران بوده است.
 
خامنه‌ای در این جلسه با عصبانیت به کارشناسان اطلاعاتی و امنیتی گفته است: شما هفته قبل گفتید همه چیز تحت کنترل است و هیچ اتفاقی نخواهد افتاد! اما اینگونه نشد.
+99
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  من که گفتم کار دجال زار می بینم!
  9
  168
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  kakolzari - لندن، انگلستان

  خوب باشن وسط رودخونه خشک اعتراض کنن. من نمیفهمم جز اینکه حکومت خودش میخاره چرا باید به یه عده که وسط یه رودخونه خشک جمع شدن و داد و بیداد میکنن کاری داشته باشه؟ نه راهی رو بستند نه به ادارات دولتی حمله ور شدند. نه اصلا خطری برای کسی دارند.
  2
  47
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  اینها مثلا نظامیان کشورمان هستند؟ بیشتر شبیه یک عده دزد و آدمکش و ارازل و اوباش هستند. وقتی که سواد و تحصیلات ملاک نباشد هر آشغالی می شود سپاهی.
  14
  65
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  کیخسرو - کلن ، آلمان

  تریاکی کینه ای چلاق، حالا گیریم از کم کُشتن مردم اصفهان بدست سلاخ های پاسدار عصبانی هم شده باشی! حالا مثلأ گیریم دوباره مثل همیشه دستور قلع و قمع کردن و از روی اجساد عبور کردن توسط دژخیمان پاسدار دادی و بجای زاینده‌رود، رود خون درست کردی، اما آخرش چی مفنگی عقده ای؟ روز بروز کینه و نفرت مردم تو ایران نسبت به ولایت وقیح و اراذل و اوباش دزدش بیشتر می‌شه و داره تبدیل به یک سیل خروشان می‌شه که در مسیر خودش کل این حکومت شیطانی رو نابود می کنه!
  8
  48
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - مازندران، ایران
  پست فطرت های لعنتی تارانتینو رو می خوام!چوب بیسبال و کله پوک عزما
  14
  31
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان
  سرتبپ محمد حسن محققی از بچه های گردان حبیب لشکر ۲۷ محمد رسول ا. در زمان جنگ بود وی یک پا از ران به پایین ندارد و پای دیگرش نیز با آتل ثابت شده است که بتواند گاهی با عصا حرکت کند و‌بیشتر اوقات ویلچر نشین است ، وی داماد سردار سرتیپ محمد اسماعیل کوثری فرمانده سابق لشکر ۲۷ و نماینده دو‌ دوره تهران در مجلس هست . هر دوی این اشخاص چه زمانی که در لشگر ۲۷ بودند و چه بعد از آن در قرارگاه ثارا. تهران در سرکوب تمامی جنبش ها اعم از شلوغی اسلام شهر ، قزوین، حمله به دانشجویان ، خرداد ۷۶، سال ۸۸ و ۹۶ و ۹۸ نقش بسیار پررنگ و فرماندهی را ایفا کرده اند و‌تر دو از زمان جنگ از دوستان و‌ نزدیکان مجتبی خامنه ای هستند. و اکنون نیز حسن محققی جانشین طائب در سازمان اطلاعات سپاه و سردار کوثری هم مشاور عالی فرمانده سپاه عست . هر دو نفر و مخصوصا حسن محققی در اکثر مراسمات بیت رهبری در صف جلو به اتفاق همسر و‌خانواده حاضر و سال هاست به ولی نعمتشان خوش خدمتی می کنند .
  2
  14
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.