واکنش امام جمعه اصفهان به اعتراضات؛ اینها کشاورز نبودند

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه عزیزان ما در جمعه قبل تجمع کردند و همه متوجه کمبود آب شدند، گفت:، اما طبیعی است ادامه دادن کار برای منافقان و ضدانقلاب فرصت فراهم می‌کند و نباید ادامه پیدا می‌کرد، مشخص است که اتفاقات امروز کار کشاورز نیست.

به گزارش فارس، یوسف طباطبایی‌نژاد، امام جمعه اصفهان، در خطبه‌های نماز جمعه امروز اصفهان اظهار داشت: مؤمن کسی است که دامنش را پاک نگه می‌دارد، مؤمن باید مواظب باشد دامنش آلوده به گناه نشود، هم مرد و هم زن.

وی با اشاره به سوره نور ادامه داد: خداوند هم به مردان و هم زنان دستور می‌دهد به نامحرم نگاه نکنند و دامنشان را به پاکی نگه دارند، چشم مقدمه ناپاکی دامن می‌شود، اگر این کار انجام شود پاک‌تر می‌مانند، یکی از واجبات عبادی ما پاک‌دامنی و عفت است.

طباطبایی‌نژاد با اشاره به سخنان امام خمینی در ۵ آذر و تاسیس سازمان بسیج مستضعفین، عنوان داشت: بسیج مستضعفین به این معناست که دست هر ضعیفی را بگیرند، بسیج یعنی ارتش مخلص خدا.

امام جمعه اصفهان افزود: همه ما اگر بسیجی باشیم باید افتخار کنیم که هم خودمان را آماده کردیم در مقابل دشمن بایستیم و هم در داخل با عطوفت و همدلی زندگی کنیم، بسیج یعنی همان چیزی که خداوند همراهان پیامبر را معرفی می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: مومن کسی که است که خودش را به زحمت می‌اندازد تا بقیه راحت زندگی کنند، همانطور که بسیجیان ما هستند، خداوند تاسیس بسیج را به دل امام انداخت.

طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه عزیزان ما در جمعه قبل تجمع کردند و همه متوجه کمبود آب شدند، گفت:، اما طبیعی است ادامه دادن کار برای منافقان و ضدانقلاب فرصت فراهم می‌کند و نباید ادامه پیدا می‌کرد، مشخص است که اتفاقات امروز کار کشاورز نیست.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه مشکل آب به گونه‌ای نیست که یک روزه حل شود، تصریح کرد: بعضی می‌گویند ۱۰۰ روز از دولت گذشت و کاری نشد، اولا که این دولت وعده ۱۰۰ روزه نداده بود، ثانیا چه کسی گفته کاری انجام نشد، سوءمدیریت‌های قبل یک‌دفعه جمع نمی‌شود.
+2
رأی دهید
-87

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  این دیگه از کدوم باغ وحش فرار کرده؟
  1
  65
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  این همان آخوند جنایتکاری است که دستور پاشیدن اسید بر صورت دختران و زنان اصفهانی را داده بود. از چهره شیطان صفت این موجود می توان پلیدی و نفرت به انسانها را براحتی دید.
  1
  40
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  برو گمشو روضه بخون برای بلایی که قراره سر تو و امثال تو بیوفته، اشغال حروم به لقمه، تف توی ذاتت
  0
  21
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  aashena - اتاوا، کانادا
  بی عفت خودتی کفتار
  0
  11
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.