سخنان فوق تخصصی یک آخوند : انتقال خون باعث انتقال شهوت و غضب میشود

آخوند : معمولا اونهایی که خون میدهند آقایان هستند و اونهایی که خون میگیرند معمولا خانمها هستند.از یکی خون میگیرند که نمیدونید غلبه دم داره یا غلبه صفرا.
+25
رأی دهید
-144

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  همه چیز به اونجای شما ختم میشه. شما که اونجاتون از مغزتون فعالتر هست چرا جاشون را عوض نمیکنید شاید اوضاع مملکت یکم بهتر بشه
  5
  142
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۱
  ۴۲
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  اگه به یه تکنولوژی برسیم که بتونیم از آخوند برق تولید بکنیم، بعد از ژاپن، دومین کشوری خواهیم بود که از زباله و اشغال برق تولید می‌کنیم.
  11
  155
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۴
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  تمام فکر و ذکر آخوندها شکم است و زیر شکم !؟!
  12
  115
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  شما فعلا در گاله رو ببند. یه زمان زر میزدین که جنسیت فرزند رو فقط خدا، مولی متقیان و فاطمه میتونن توی رحم مادر تشخیص بدن تا اینکه سونوگرافی درست شد و کلا روایت مالید به....
  3
  83
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۸
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::]. 😀😀
  3
  42
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۹
  ۶۰
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  مقصر اخوند نیست مقصر اصلی مردمی هستند که به اینها باور دارند و یا به این نوع سخنان عادت کردند، تا طرز فکرها عوض نشود امیدی نیست.متاسفانه فعلا سوار و سوارکار هر دو از این شرایط راضی هستند.بعید میدانم پاک کردن این خرافات ۱۴۰۰ ساله با انقلاب ،تغیر حکومت، پیشرفت علم ووو امکان پذیر باشد.
  2
  70
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۶
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  چقدر خوب میشد که انتقال خون و اساساً ورود ملاها به مطب دکتر و بیمارستانها را ممنوع اعلام میکردند تا زودتر از شر این موجودات موذی و نادان نجات پیدا میکردیم.از شما بیزاریم
  6
  67
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۹
  ۴۳
  Herzl - امستردام، هلند

  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. 😂😂😂😂😂😂😂.
  2
  34
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۲
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::]. عقیده شما جالب بود ، ولی نظر به اینکه این جماعت آخوند انگل ، جز خسارت ، نفعی بحال هیچکس و هیچ جا ندارند ، برقی هم که بخواد ازشون تولید شه ، بخاطر وجود شرشون اون برق قابل کنترل نیست ، اتوماتیک وار هی قطع و وصل میشه و لوازم برقی از بین میره ! بخاطر همین بهتره مثل و زباله های اتمی در پوششی مناسب و در عمق زمین دفن بشن.
  7
  52
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۶
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  پس بهترین کار این هست که ...... هر چه آخوند هست....!
  4
  43
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۳
  ۳۲
  grizzly - برلین، آلمان

  اون احمق هایی که اونجا نشسته اند چرا از این ابله نمیپرسند تو از کجا این رو فهمیدی؟ بر اساس کدام آزمایش به این نتیجه رسیدی؟ کسی که ادعای عقلانیت میکنه که همینجوری یک چیزی نمی پرونه!! نشستی پیش خودت از این فکرها کردی و کشف کردی؟ پس زرشک
  5
  62
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۴
  ۴۴
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::grizzly - برلین، آلمان::]. حرف ایشان کاملأ درست است.در طب سنتی ما چهار مزاج اصلی داریم وچهار مزاج فرعی.درطب امروزی هم شما گروه خونی A را فقط به همان گروه خونی باید تزریق کرد.یا خون گروه خونی Bرا فقط باید به همان گروه تزریق کرد.ضمن اینکه خون مردان را فقط باید به مردان وخون زنان رافقط باید به زنان(درصورت نیازبه تزریق خون) تزریق کرد.
  36
  2
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
  ۴۴
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  اگر به تکنولوژی باشد کشف اینکه چرا وچگونه و به چه علت یک ایرانی یا ایرانی-نما درپاناما (ونه درکاستاریکا یا کلمبیا)زندگی میکند،جالب تر است.البته احتمالأ مسئول بستن وبازکردن کانال سوئز باشند.بدبختترین کشورهای دنیا یکی پورتوریکو و دیگری پاناما هستند.هیچکدامشان اختیاری ازخودندارند و عملأ آمریکا دراین دو کشور حاکم است!
  30
  2
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  زود قضاوت نکنید. منظور ایشان «خون» نیست. ایشان داشتند طلاب جدید را با بشکه و نحوه انتقال ... آشنا می کردند. فقط مجبور شده از زبان رمز استفاده کند تا امریکای جهانخوار نتواند به این اطلاعات فوق سری دسترسی پیدا کند.
  2
  15
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
  ۴۶
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند
  فقط دهنت رو که بوی گندابه میده ببند، مارمولک بد طینت
  3
  18
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
  ۳۲
  grizzly - برلین، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. اول بشین با دقت گوش کن ببین این چی میگه بعد بیا واسه من دکتر بازی دربیار! من خودم میدونم چند نوع گروه خونی داریم و نمیشه گروه های متفاوت رو بهم تزریق کرد ولی این داره از یک موضوع دیگری صحبت میکنه مثلاً آقایون شهوتی هستند ولی خانوم ها شهوتی نیستند بعد اگر از یک آقایی خون منتقل بشه به یک خانومی اخلاق خانوم عوض میشه و یک دفعه شهوتی میشه!! آخه از این حرف چرندتر هم مگه وجود داره؟ و از کی میشه شنید به جز یک آخوند بیسواد متوهم؟ این واسه خودش حدسیات زده و هیچ آزمایش و تحقیق لابراتواری انجام نداده
  6
  21
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
  ۴۴
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::grizzly - برلین، آلمان::]. در خون هرفردی ژنوم های او نیز وجود دارند و بالطبع با تزریق خون برخی خصوصیات فرد اهداکننده هم کمابیش منتقل می شود.درمجموع کلیت حرف ایشان قابل قبول است.البته ازطرفی قبول دارم که ایشان کمی پیازداغ موضوع را زیاد کردند.
  21
  3
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳
  ۳۲
  grizzly - برلین، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. تو معلوم که نمیدونی ژن چیه و چطور منتقل میشه!! برات یک مثال میزنم همه میدونند که بچه دو نفر سیاه پوست آفریقایی سیاه میشه به دلیل خصوصیات ژنتیکی که به ارث میبره ولی طبق باور جنابعالی اگر یک سیاه پوست آفریقایی به یک سفیدپوست اروپایی خون اهدا کنه آنوقت رنگ سفیدپوست اروپایی تغییر میکنه به سیاه و در خوش بینانه ترین حالت شیر کاکائویی میشه!!!
  8
  11
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۸
  ۶۱
  vg2000 - اسلو، نروژ
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. بیخیال بابا
  3
  8
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. ببین اگر قبول داری، داشته باش. دفعه بعد که خودت أی یکی از اعضای خانواده ات احتیاج به خون داشتین بگو نمیخوام. راحت. میگی؟ افرین بذار همین اخوند بیاد با کلیات حرفش درمانت کنه. اتفاقا خوبه این بحث ها. تازه ادم میفهمه توی اون مغز شماها چی میگذره.
  3
  7
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.