حمله کشاورزان با لودر به لوله های انتقال آب در پاسخ به حمله یگان ویژه

کشاورزان شهر زیار استان اصفهان در  پاسخ به حمله یگان ویژه به تجمع شان در بستر زاینده رود با لودر به لوله های آب انتقالی به سمت یزد حمله کردند.
+69
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  kakolzari - لندن، انگلستان
  که چی ملت نادان؟ بر سر اب به جان هم افتادید؟! اگر فهم و لیاقت داشتید حکومتتان سالها قبل به زیرساخت آبرسانی امروز فکر میکرد. شعورتان در حد همبن دعوای سر اب است. هروقت لوله هایی که حق انسانی شما را در تعیین سرنوشت و مملکت میدزدند ترکاندید آنوقت افتخار کنید !!
  17
  11
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  به نظر من باید برخورد شدید با این هرج و مرج بشه. کشاورزی با این حجم آب مصرفی و با روشهای عهد حجر نمیتونه وجود داشته باشه. کشاورزا با اینکه درآمدهاشون حسابی بالا رفته و تقریبا زندگیشون از شهری ها هم بهتر شده ولی بجای خرید ماشین و لوکس کردن زندگیشون در شهرها حاضر نبستند روی آبیاری قطره ای و روشهای نوین سرمایه گذاری کنند بعد طلبکار بقیه هستند. مردم آب نداشته باشند بخورند مهمه یا تولید هندوانه و سایر تولیدات فصلی. آخه دم زمستون کدوم زمین کشاورزی باید آبیاری بشه که اینا دنبال آب هستند؟ در هیچ زمانی بهره برداری از آب در این زمانها نداشتیم اونم آبیاری دیمی اینا که هفتاد درصد آب فقط هدر میره چون نه سرمایه گذاری واسه مسیر آبها میکنند نه سیستم های قطره کلا هیچ یعنی میخوان به روش دویست سال قبل فقط یه چیزی تپلید کنند و همیشه هم طلبکار حکومتها و دولتند انگار دولت باید همه چیز دم دست اینا بذاره تا این فقط تپلید کنند و‌پولی هم نه برای برق نه گاز هیجی ندهند. عامل بدبختی و خشک شدن چاهها همینا هستند که بجای کشاورزی کارشون شده تکه تکه کردن زمینها و به بهانه باغ فروختن به قیمتهای نجومی
  26
  5
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۱
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  در اون انقلاب ننگین اصفهان نقش مهمی داشت امیدواریم بتونند اشتباهشون را جبران کنند
  7
  22
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۷
  ۴۲
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما
  اسلام تازیان تبهکار مکتب نابودی و ویرانی و تباهی است و برای ساختن نیامده. آمده است تا هرآنچه بشر ساخته، غارت و تخریب و نابود کند. ...اسلام تازیان برای ایرانیان جز قتل, کشتار ,غارت, سنگسار, تجاوز به زنان و مردان کاری نکرده،.هر آخوند جنایتکار، بنا بر تعریف دشمن ایران و تمدن ایرانی ست؛ با انداختن عبا بر دوش و گذاشتن عمامه بر سر، آخوند سوگند یاد می کند که ویران کننده ی سنت زرتشت و کوروش و برپا دارنده ی آئین مرگ آور و ایران ستیزانه ی اسلام است؛ آخوند، ستون پنجم حجاز در تیسفون و پارسه است؛ مرگ هر آخوند در ایران، مرگ یک گماشته اهریمن است.
  6
  19
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.