دیدار پر احساس ادل با معلمی که زندگی اش را تغییر داد

ادل، خواننده ی مشهور بریتانیایی، در یک اجرای ویژه ی تلویزیونی، با دیدن معلم قدیمی خود به گریه افتاد.

او که بازگشت خود به انگلیس را با اجرایی قدرتمند برای یک شبکه ی تلویزیونی انگلیسی رقم زد، وقتی فهمید معلم قدیمی اش در مدرسه ای که در لندن می رفت در میان تماشاچیان این اجرا حضور دارد، احساسات بر او غلبه کرد.

خانم معلم بعد از آن شاگرد قدیمی اش را غافلگیر کرد که ادل به اما تامپسون، بازیگر مشهور بریتانیایی که او هم در این برنامه حضور داشت، گفت یکی از تأثیرگذارترین افراد زندگی اش، معلم مدرسه اش خانم مک دونالد بوده.

تامپسون از ادل پرسید: «سؤالم این است که وقتی بچه بودی آیا کسی بود که به نوعی حمایتگر یا الهام بخش تو باشد یا تو را از آزمون و خطاهای زندگی حفظ کند و الهام بخش تو برای ادامه ی راهت باشد؟»

ادل گفت: «بله در مدرسه ی چستنات گروو معلمی داشتیم که ادبیات انگلیسی درس می داد. خانم مک دونالد. وقتی کلاس هشتم بودم از آنجا رفت. فقط یک سال شاگردش بودم ولی مرا واقعاً به ادبیات علاقمند کرد. همیشه عاشق ادبیات انگلیسی بوده ام و حالا هم که لازم به گفتن نیست که ترانه می نویسم.»

او در ادامه گفت: «زن خیلی جالبی بود. خیلی جذاب و گیرا. کاری کرده بود که این درس واقعاً برایمان مهم شده بود و می دانستیم شاگردهایش برایش مهم اند.»

ادل همچنین خانم مک دونالد را زنی دوست داشتنی توصیف کرد که بسیار به او احساس نزدیکی می کردید و گفت که خود همیشه مشتاقانه منتظر کلاس های او بود.

بعد از آن تامپسون گفت خانم مک دونالد آنجا است و وقتی ادل معلم قدیمی اش را دید که از میان جمعیت به سوی او می آید اشک از چشمانش سرازیر شد.
+54
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران
  این صحنه از پیش ساخته بود و آدل می دانست که معلمش در جمع حظور داره. برای معرف کردنش بعد از بازگشتش به انگلستان. پول چه کارهایی که می کنند.
  7
  23
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  معلم خوب در زندگی انسانها واقعا نقش افرین هستند. خاطرم است که در ایام ما موهای سر میبایستی کوتاه و تراشیده باشد وروزهای شنبه مدیر سخت گیر سر صف کنترل شدید میکرد و اگر بلندی مو باندازه ای بود که دستگیر بود این مدیر بد خلق انچنان این مو را میکشید که واقعا چشم ادم سیاهی میرفت. بهر حال معلم نازنین من وقتی دید که مو های من بلند است از جیب خودش مبلغی شاید یک ریال در اورد و مخفیانه مرا فرستاد تا موهای سرم را کوتاه کنم.تا مورد ضرب و شتم این مدیر ید خلق قرار نگیرم .بهر حال بار ها این معلم را من دیده و این محبتش را یاد اوری و تشکر و ضمنا با هم با صدای بلند خندیدیم. معلم خوب در حد کیمیا ست باور کنید
  2
  21
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.