«م.ذ» پس از ٨ هزار میلیارد تومان اختلاس، از زندان آزاد شد و ٥٠٠ میلیون دلار اختلاس نفتی کرد

 شرکت ملی پخش فرآورده های نفتیرادیو فرانسه  ،ناصر اعتمادی:
یک جوان سی و هفت ساله که خبرگزاری "فارس" از او تحت عنوان "م.ذ." یاد کرده و  به جرم هشت هزار میلیارد تومان "خالی‌فروشی" به زندان محکوم شده بود، پس از چند ماه از زندان بیرون آمده و این بار به بهانه دور زدن تحریم‌های نفتی  پانصد میلیون دلار از شرکت دولتی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اختلاس کرده است.

"فارس" نوشته است : "م.ذ" بعد از فروش محموله های بنزین قاچاق این پول را به این شرکت بازنگردانده است.

"فارس" تصریح کرده است که "م.ذ." با "همراهی یک جریان خاص" از زندان آزاد شده است. او دارای سه شرکت خصوصی است و در سال ٩٧ به جرم "خالی‌فروشی و سلف فروشی در سامانه نیما به بیش از ششصد واحد تولیدی" با یک میلیارد درهم جریمه نقدی و به اتهام "اخلال در نظام اقتصادی" کشور زندانی شد.

با این حال، به نوشته خبرگزاری "فارس" "م.ذ" پس از ده ماه از زندان آزاد شد – معلوم نیست چرا و چگونه - و "توانست با استفاده از رانت دولتی به بهانه فروش محموله‌های بنزین کشور پانصد میلیون دلار با شرکت دولتی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی  قرارداد امضاء کند". با این حال، به نوشته "فارس"، "م.ذ." پس از فروش محموله‌های بنزین "مبلغ دریافتی را به این شرکت بازنگرداند" و آخر سر هم شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی شکایتی را علیه او تسلیم دادگاه کرد.   
+64
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  اصحاب کهف - کلن، آلمان
  اون ذ اگه ز باشه بیشتر بهش میخوره م.ا.د.ر زانی باید باشه همچین کسی ، والا اعصاب برامون نداشتن ،اونا میزنن میبرن ، از ما فقط فحش کشی !!!
  4
  18
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  عزیزان محترم حقوق های نجومی پتروشیمی امیرکبیر  زیر مجموعه شستا ؛ تامین اجتماعی ؛ وزارت رفاه را دیدید .  ... فیش حقوق‌های عجیب سه مدیر ارشد پتروشیمی امیرکبیر در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود. ▫️ فرهاد رحیمی مدیر مالی ۲۱۵ میلیون تومان( جمع حقوق و مزایا ۴۴ میلیون تومان + ۶۶ میلیون تومان کارانه + ۱۰۰ میلیون تومان کارت هدیه= دستمزد ۴ سال یک کارگر). ▫️علی جابری مدیر منابع انسانی ۱۲۵ میلیون تومان. ▫️حمیدرضا امین‌پور رئیس حراست ۸۴ میلیون تومان . حجت اله عبدالمکی وزیر سرکاری وزارت رفاه چی شد مبارزه با فساد چی شد ؛ این توالت فساد وزارت کار با حرف مفت و دری وری درست نخواهد شد عمل میخواهد قبلش شریعتمدار دزد میخواست درست کنه و قبل از اون ربیعی دزد ولی هیچی نشد. این کوچکترین کوچکترین بخور بخوری هست که درز کرده توالت از پای بست ویران است . بخور بخور حقوق های یامفت سوء استفاده در تمامی ابعاد در وزارت کار رفاه و تعاون و تمامی زیر مجموعه هاش بلاخص شستا بشدت هرچه تمام وجود دارد این مسائل گفته این نوع حقوق های یامفت بیشمار است بسیار زیاد. وزیر هم خواب در هپروت و در حال لابی خاص خود
  23
  19
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  DerTyp - سنندج، ایران
  مجتبی ذاکری از سپاه منطقه ی قشم.در زمان احمدی نژاد اولین بار مطرح شد.در زمان روحانی آزاد شد.و دوباره با دزد اعظم همکاری کرد. کنگرلو از محافظان سابق رفسنجانی دو سال پیش در مصاحبه ای اولین بار از شخصی بنام مجتبی ذاکری نام برد که گوبا در قشم اسکله شخصی هم داشته .ویدیو مصاحبه در یوتیوب هست که از همجنس بازی برادران سپاهی هم پرده برداری میکند.البته یک ماه بعد این فرزند بزرگش در ستارخان در ماشینش مرده پیدا شد و خودش هم سکته زد(ظاهرا)
  11
  5
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  DerTyp - سنندج، ایران
  محمد (حسین) ذاکری. مجتبی اشتباه تایپی بود. محمد حسین ذاکری معاون آموزش و نیروی انسانی نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا
  11
  5
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.