حمله با خودرو به داخل جمعیت در آمریکا، ۵ کشته و بیش از ۴۰ مجروح + ویدیو

در اثر برخورد یک خودروی شاسی بلند، با مردم حاضر در رژه استقبال از کریسمس در منطقه واکیشا، در حومه میلواکی، بیش از ۴۰ نفر مجروح و چندین نفر کشته شدند. مقامات شهر واکیشا با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی کشته شدن دستکم ۵ را تاکنون تایید کرده‌اند.
بنا بر اعلام پلیس روز یکشنبه یک خودروی شاسی بلند ساعت ۵ بعداز ظهر به وقت محلی با سرعت زیاد به میان مردمی رفت که به مناسبت استقبال از کریسمس برنامه‌ای را در مرکز شهر واکیشا از ایالت ویسکانسین آمریکا برگزار می‌کردند. رئیس پلیس واکیشا پیشتر بدون اعلام رقم دقیقی، از کشته شدن «چند» نفر خبر داده بود. منابع بیمارستانی نیز از انتقال دستکم ۲۸ نفر به بیمارستان خبر می‌دهند که در بین آنها تعدادی کودک هم دیده می‌شود.
تحقیقات پلیس در رابطه با این حادثه شروع شده و خودروی قرمز رنگی که فرد مظنون با آن به سمت جمعیت رانده، پیدا شده است. از قرار معلوم گروهی از کودکان در زمان رانده شدن خودرو به سمت جمعیت در حال اجرای برنامه موسیقی بوده‌اند. تصاویری که از این حادثه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده زمان نزدیک شدن خودرو به جمعیت و متعاقبا داد و فریاد مردم را نشان می‌دهد.
جوبایدن، رئیس جمهوری آمریکا نیز بلافاصله در جریان این حادثه قرار گرفته و کاخ سفید با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام آمادگی خود برای کمک به مقامات محلی اعلام کرده که حادثه را به دقت و از نزدیک دنبال می‌کند.

تاکنون اطلاعات بیشتری در مورد هویت مظنون و هدف و نیت او از راندن خوردو به داخل جمعیت منتشر نشده است. پلیس برای متوقف کردن خودروی قرمز و بازداشت مظنون اقدام به تیراندازی کرده است.
+72
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  بازی های کامپیوتری که خشونت را بین جوانها تشویق و ترویج میکنند یکی از عوامل ارتکاب چنین جنایت هایی هستند. سی سال پیش از تبهکاران چنین رفتاری کمتر سر میزد. اجازه ندهید که فرزندانتان ساعت ها تمرین کشتن افراد دربازی ها را جزو برنامه روزانه خود جا بدهند.
  41
  110
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  من نمیفهمم درد اینا چیه اخه؟ بشینید مثل ادم زندگی کنید دیگه. اینا اگه مشکلات امروز مردم ایران رو داشتن ببین چی میکردن.
  25
  60
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه
  استقبال از کریسمس دیگه چیه؟خوده کریسمس یه ماه دیگهست یکی بمن بگه فرق اینها با اونایی که استقبال از دهه اشورعا یافاطمیه میرن چیه؟
  68
  53
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه
  من یه مدتی توایران زولو بازی میکردم خیلی فاز میداد در حد لالیگا برو زولو دات آی آر ببین چه خفنه خخخ [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]
  51
  38
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  برگزار کنندگان یا پلیس محلى چرا نباید به این مسئله فکر کنند که براى یک ساعتى ورودى و خروجى خیابان را مسدود کنند تا خودرو نتونه وارد شه. این ابتدائى ترین فکریه که باید در جهت ایمنى مردم انجام بدهند با توجه به اینکه صدها اتفاق ناگوار در این زمینه رخ داده است.
  9
  51
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه
  زولو نه زولا دات آی آر اینطوری ir.zula
  4
  0
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  mojtaba1010 - لندن ، انگلستان
  همین امروز نوشتم که دیوار بتنی که حضرات در دور خود کشیده‌اند در حال فروپاشی می‌باشد و این نمونه ای از واقعیت‌های موجود در جامعه می‌باشد ، لوپن بازی ، آزاد گذاشتن یک مشت لات ولختی ولگرد در جامعه با لباس شیک و کربات ، شیادی علنی و حیله گری و باز گذاشتن دست یک مشت مادر بخطا و حـ... ولگرد برای اعمال کاملا فاشیستی و تروریستی ، زجر دادن مردم ، بازی کردن با زندگی مردم و شکنجه روحی و روانی عاقبت این خطاها می‌باشد ، تازه این نمونه کوچکی می‌باشد که دیده‌اید و نمونه بارز آن در انگلیس محرم شدن ۲۵ افسر پلیس بخاطر همین لوپن بازی و فتنه گری می‌باشد . این اپل کار می‌باشد ، وقایع بدتری در انتظار این گونه جوامع خواهد بود ، شک نکنید .
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.