ادعای یک زن: «موجودات فضایی مرا ربوده و سه تخمک را از رحمم به سرقت بردند»

یک زن مدعی شده است که موجودات فضایی او را ربوده و تخمک هایش را به سرقت برده اند و می گوید که اسنادی برای اثبات ادعای خود در دست دارد. این زن مدعی است که سه عدد از تخمک های او توسط موجودات فضایی و برای تولید «نوزادهای هیبریدی» از بدنش خارج شده است. شیرا لومیرا ریجویس در شبکه اجتماعی تیک تاک از تجربه باورنکردنی خود گفته و به روایت حمله موجودات فضایی در سال ۲۰۱۸ به خانه اش گفته است. در این ویدیو وایرال متنی به شرح زیر دیده می شود: «وقتی مردم باور نمی کنند که توسط موجودات فرازمینی ربوده شده اید اما دارای زخم رحمی از برداشت همراه با زور تخمک ها هستید که آزمایش التراسوند آن را تایید می کند».
این زن همچنین مدعی شده که وی به رضایت خود به موجودات فضایی اجازه نداده تخمک های او را از بدنش خارج کنند و اضافه کرده است: «نکته اصلی اینکه آن ها سه تا از تخمک های من را بردند». کاربران تیک تاکی نیز از او سوال کرده اند که در دوران ربوده شدنش آیا چیزی را به خاطر سپرده است یا نه. شیرا در ادامه یک سری «استوری تایم» منتشر کرده و تشریح کرده است که ربوده شدنش توسط موجودات فضایی یکی از ماندگارترین لحظات زندگی اش بوده است. او در ادعاهای خود می گوید که به یک مرکز مخصوص معاینه زنان برده نشده و موجودات فضایی به خانه او آمده اند: «در آپارتمانم روی کاناپه ام دراز کشیده بودم، خوابم برده بود و ناگهان احساس فلج شدن کردم. بدنم یخ زده بود و نمی توانستم تکان بخورم. به در نگاه کردمو در باز شد و یک شکلی آنجا بود، شکل یک انسان هولوگرافیک. در واقع خاکستری است اما با خط های سیاه روی آن. وقتی مرا بردند، بدنم به این حالت کنونی که نشسته ام درآمده بود. در واقع شناور شده و پاهایم باز بود».
این زن می گوید که نمی دانسته تخمک هایش را برداشته اند و بعدها وقتی با یک جادوگر برای درمان دیدار کرده، به واقعیت ماجرا پی برده است. وی می گوید: «این مرد به من گفت که تو سه فرزند هیبریدی داری، سه عدد از تخمک های تو برداشته شده اند. در ابتدا هیچ چیز در این مورد نمی دانستم تا اینکه با این مرد دیدار کرده و به سرعت به شکلی ناخودآگاه اعتمادم به او جلب شد. از هر محرکی که فکرش را بکنید دست برداشتم، مشروبات الکلی، دخانیات و کافئین. شروع کردم به بیشتر رفتن به طبیعت و خودم و بدنم را درمان کردن. در نهایت تمام اسمم را عوض کردم زیرا این تغییر به خاطر تجربه ای که داشتم برایم بسیار بزرگ بود».
+23
رأی دهید
-57

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  بابا زرنگ.....دیگه الان مثل دوهزار سال پیش که هر کلک و فریبی رو مردم‌باور کنن. اونایی که تخمکاتو بردن و خوردن آدم فضاییها نبودن .همون مرده که رفتی پیشش کار دستت داده .اول کَرده.دوم بُرده .سوم خورده.
  6
  50
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۳
  ۵۵
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  جای شگفتی دارد که این موجودات فضایی به گفته این مدعیان و یا ساخته های تخیلی هالیوود فقط به تخمک خانمها بسیار علاقه مند هستند و چندان رغبتی به اسپرم آقایان نشان نمیدهند!!
  3
  36
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.