گوهر خیراندیش :دیگه غلط کنم برقصم،من نمیدونستم تو عروسی دخترم نباید میرقصیدم

شب گذشته در مراسم بیست و یکمین جشن حافظ گوهر خیراندیشکه برای اهدای جوایز به سن آمده بود با صحبت هایش باعث شد پخش زنده این جشن که از آپارات در جریان بود دچار وقفه شود.

خانم خیراندیش حرف هایی در این مراسم زد که باعث قطع شدن پخش زنده این مراسم شد.

گوهر خیراندیش هنگام اعلام برنده بهترین بازیگر نقش اول زن سریال کمدی روی صحنه آمد که از رقص در عروسی دخترش گفت.

گوهر خیراندیش که به همراه دخترش (آزاده اسماعیل‌خانی)، برای اهدای جایزه روی صحنه این جشن سینمایی رفته بود، در سخنانی با اشاره به حضورش در سریال «زیرخاکی» گفت: «خودم تو «زیرخاکی» خیلی قشنگ بازی کردم؛ چون نقش یک پیرزنِ باحالِ شیرازی را گرفتم و خودم هم آن را نوشتم و کارگردان هم خیلی خوشش آمد.»

این بازیگر در ادامه، با اشاره به فیلم منتشر شده از او در جشن عروسی دخترش گفت: «ولی نزدیک بود نگذارند این سریال پخش شود، چون می‌گفتند من در عروسی دخترم رقصیده‌ام. خب باید چکار می‌کردم؟»

او ادامه داد: «فکر می‌کردم در شادی دخترم باید برقصم، نمی‌دانستم باید گریه کنم. فکر می‌کردم قانون عروسی این است که باید برقصم که گویا اشتباه بوده است. برای همین توجیه شدم که دیگر غلط بکنم برقصم. از این به بعد هم از هیچ قانونی سرپیچی نمی‌کنم و مطیع هستم.»

گوهر خیراندیش در پایان گفت: «فقط نمی‌دانم چرا نرفتند کسی را که فیلم را پخش کرده است، بگیرند، چون یک مهمانی خصوصی بود و نباید فیلمش پخش می‌شد.»
+54
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  شما به یقین بهترین زن هنرمند قرن درتئاتر و سینما هستی . اما حرف آخرت که اظهار ندانستن و پشیمانی و غلط کردنت بود را صحیح نمیدانم. شما افتحارات زیادی کسب کردید و ایکاش همانند عارف جواب رد میدادید و میگفتید که شما یک هنرمند هستید ومنعی در رقسیدن هم نیست . چطور آن آخوند با لباس آخوندیش میتواند ترانه بخواند و برقصد و یا فیلم بازی کند و شو تلویزیونی اجرا کند؟ هر طوریکه دوست دارید زندگی کنید ۰اما با عزت وافتخار ، نه از ترس و پشیمانی. آن پولی که از روش چاپلوسی و دروغ بدست میآید ارزشی ندارد .
  12
  29
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  تو حکومت داعشی شیعی حرکات موزوووننننننن؟!!!
  0
  11
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.