‌اکبر خرمدین در زندان رجایی شهر فوت کرد

به گزارش ایمنا، قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران اظهار کرد: اکبر خرمدین که به سرطان مبتلا بود به خاطر ایست قلبی صبح امروز در زندان رجایی شهر فوت کرد.
 
پدر بابک خرمدین در زندان رجایی شهر کرج به پیشواز مرگ رفت. اکبر خرمدین اواخر اردیبهشت امسال پسر خود به نام بابک خرمدین که از کارگردانان مشهور سینما بود، به قتل رساند.
 
رسیدگی به این پرونده با کشف جسد مثله شده بابک خرمدین در اکباتان آغاز شد و ساعتی بعد اکبر خرمدین به قتل پسرش اعتراف کرد. در حالی که متهم اعتراف کرد با همدستی همسرش پسر خود را کشته و مثله کرده بود؛ چند روز بعد نیز اعتراف کرد که دختر خود و دامادش را نیز به قتل رسانده بوده است.
 
عصر بیست و پنجم اردیبهشت سال ۱۴۰۰ مأموران پلیس شهرک اکباتان در جریان کشف جسد مثله شده مردی در یک سطل زباله واقع در خیابان نفیسی قرار گرفتند. با شروع تحقیقات مأموران پلیس و تیم جنایی مشخص شد، جسد متعلق به بابک خرمدین کارگردان مطرح ایران است.
 
بنابر حساسیت موضوع مأموران پلیس بررسی‌های کارشناسی درباره محیط جغرافیایی و چگونگی ارتکاب جرم را در محل کشف جسد مثله شده آغاز کردند. تحقیقات دقیق‌تر توجه مأموران را به دوربین مداربسته بانکی که رو به روی سطل زباله بود جلب کرد.
 
تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم با اخذ مجوز قضائی برای بازبینی دوربین مداربسته به بانک مراجعه کردند و بی وقفه ۵ ساعت فیلم دوربین مداربسته را لحظه به لحظه رصد کردند.
 
مأموران پلیس در بازبینی ۵ ساعته فیلم دوربین مداربسته مشاهده کردند که مردی از یک خودرو " ال ۹۰ " سفید رنگ با چمدانی که جسد مثله شده بابک خرمدین در آن بود پیاده شده و چمدان را داخل سطل آشغال پرتاب و از صحنه جرم متواری شده است.
 
بازداشت قاتل بابک خرمدین در اکباتانتیم پلیسی پس از تحقیقات محرمانه و استعلام از پلاک خودرو هویت صاحب " ال ۹۰" سفید رنگ را که اکبر خرمدین پدر مقتول بود را کشف و در یک عملیات هماهنگ قاتل و همسرش را بازداشت کردند.
 
در بازجویی‌های اولیه پدر و مادر مقتول به جنایت هولناک اعتراف و ادعا کردند که پسرشان را با مسموم کردن با قرص خواب آور داخل غذای بابک خرمدین را بی هوش کرده و پدر خانواده پس از چند ضربه چاقو جسد را به حمام زیر دوش آب نتقل و مثله می‌کند.
 
قتل خواهر بابک خرمدین در تهرانپدر بابک خرمدین در اعترافات خود گفته در سال ۹۰ داماد خود و بعدها در سال ۹۷ دختر خود را هم به قتل رسانده و برای رهایی از اجساد آنها را تکه‌تکه کرده و هر کدام را در جایی رها کرده است.
 
پدر بابک خرمدین در خصوص قتل دخترش در سال ۹۷ اذعان کرد: آرزو در این مدت سرکش شده بود و به مادرش می‌گفت که بعد از مرگ پدرم حقوقش به من می‌رسد و به تو نیز حقوق کمی می‌دهم که بتوانی زندگی کنی ولی بیشتر پول را خودم بر می‌دارم.
 
وی افزود: دخترم اعتیاد به مواد مخدر گل و هروئین پیدا کرده بود و من وقتی با خودروی تاکسی به بیرون از خانه می‌رفتم و مسافرکشی می‌کردم آرزو به من زنگ می‌زد که شب دیر بیا خانه یا شب به خانه نیا که این موضوع مرا آزار می‌داد.
 
بنا بر این گزارش، اکبر خرمدین و ایران موسوی به اتهام قتل پسر، دختر و دامادشان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
+104
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند

  به درک یه جنایتکار کمتر.
  3
  105
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  chupan - یونشاپینگ، سوئد

  به جهههههههههههههههنم که مرد .
  4
  103
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  ماهی جان - لندن ، انگلستان

  تیکه اش کنید بندازی تو مستراح‌ ها حیوانات باغ وحش نه انسان‌ها
  6
  77
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  یه قاتل کمتر.
  0
  25
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  الحمدولله.
  0
  3
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.