آن کسی که عامل بدبختی ملت ایران است

رادیو  اسرائیل :منشه امیر
هرچه زمان می‌گذرد مردم ایران بیش و بیشتر به این باور می‌رسند که عامل اصلی بدبختی و محنت و ذلت فزاینده مردمان این سرزمین شخص علی خامنه‌ای است.

فردی که در آن شب تاریخی پس از مرگ روح الله خمینی قدرت را به دست گرفت و صریحاً گفت: باید بر سرنوشت ملتی گریست که فردی مانند مرا میخواهد رهبرش سازد…

چه درست می گفت خامنه ای…

اما این مسئولیت را پذیرفت و امروز با گذشت چند دهه می بینیم که عامل اصلی بدبختی و ذلت ملت ایران بوده است زیرا جز درس دینی که آموخته هیچ تجربه ای نداشته و ندارد و نخواهد داشت.

همه قدرت را به دست دارد و همه فرمان ها را صادر می کند اما خودش می گوید که من وارد نیستم و من مسئولیت نمی‌پذیرم و امروز می بینیم که مخالفت با او روز به روز افزون می‌شود زیرا همگان پی می برند که فردی به نام رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، انسانی بی تجربه و بی خرد لازم برای مدیریت یک کشور است.

آن شبی که در مجلس خبرگان او را به عنوان رهبر آینده برگزیدند و درجه آیت اللهی به او دادند علی خامنه‌ای می‌توانست از فرصت استفاده کرده و رهبری جدید باشد و ملت ایران را به سوی نیکبختی بکشاند اما او چنین نکرد.

تجربه‌اش را نداشت و اراده‌ای دراو  دیده نمی شد.

خامنه ای می توانست از اشتباهات روح الله خمینی درس عبرت بگیرد و آنها را تکرار نکند و مردم را احترام بگذارد و اختیارات را در دست خود قبضه نکند و با کشورهای دور و نزدیک به ستیز برنخیزد و از سیاست خصومت با ایالات متحده و فریاد نابود گردد علیه اسرائیل می بایست دست بر می داشت و به مردم آزادی می داد و کار را به دست کاردان ها می سپرد اما او چنین نکرد و رفتار و کردار او حتی از خمینی بدتر بود. نه فقط اشتباهات او را تکرار کرد بلکه بر شدت آن ها افزود و همچنان نیز می افزاید.

فردی که گفته بود بر سرنوشت ملتی باید گریست که  مرا به عنوان رهبر خود می پذیرد دستور داد که ورود واکسن های ساخت آمریکا و بریتانیا ممنوع گردد و با این دستور در واقع حکم مرگ بسیاری از مردم ایران را صادر کرد.

فردی ادعا کرده بود که خامنه ای این  تصمیم را در اثر نامه ۴۰ یا ۴۰۰ پزشک نوشته است.

دروغ می‌گویند…

خامنه ای خود تصمیم گرفته بود.

فرصتی برای نمایش قدرت خود داشت و نمی خواست آن را از دست بدهد.

فرمان داد که این واکسن و آن واکسن را وارد نکنید و ادعا کرد که در این واکسن‌ها ژن هایی وجود دارد که می خواهند مردم ایران  را بیچاره و ذلیل کنند.

او گفته بود که هیچ تجربه ای ندارد اما این بار در سمت پزشک ارشد دستور می‌دهد که واکسنی را وارد نکنند که میلیاردها واحد آن در سراسر جهان تزریق شده و بهترین شناخته شده است و صدها میلیون نفر در سراسر جهان را از مرگ نجات داده است.

خامنه ای گفت که این واکسن را وارد نکنید و می‌توان موارد دیگر بدبختی و ذلت و محنت مردم ایران را نمونه آورد که در هیچ مورد علی خامنه‌ای نتوانسته است دستور شایسته ای صادر کند.

لیاقتش را ندارد و خرد و تجربه ای در این کارها ندارد…

محمود احمدی نژاد فردی که اسباب بازی را از دست او گرفته اند و همچنان در امید بازگشت به قدرت است و این  فرد مردم فریب می آید پرده ها را بالا می‌زند و علنا از علی خامنه‌ای به عنوان منشاء بدبختی ملت ایران نام می برد البته نام او را ذکر نمی کند اما اشاره ای کرده است کاملاً روشن است.

البته مردم ایران فریب احمدی‌نژاد را نخواهند خورد ولی این دقیقا همان حرف هایی است که اندیشمندان و تلاشگران سیاسی ایرانی در نامه‌ای خطاب به علی خامنه ای نوشتند.

بیا و مسئولیت پذیر باش و اعتراف کن که اشتباه کرده ای و محمود احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب همان کسی که در دوران ریاست جمهوری  همیشه نسبت به او تعظیم می کرد می پرسد که تا به حال در طول زمامداری خود چه خدمتی انجام داده ای و چه کار نیکی انجام داده‌ای و چه باری را از روی دوش مردم ایران برداشته ای؟

و پاسخ کاملا روشن است…

خامنه ای در نقش یک پیشگو و پیامبر ادعا کرده بود که اسرائیل تا ۲۵ سال دیگر نابود خواهد شد.

آیا چنین فردی ارزش رهبری دارد؟

آیا چنین فردی از خرد برخوردار است که چنین سخن می‌گوید؟

و سالی را سال تولید نام نهاد…

سالی که در پایان نه فقط تولید در ایران افزایش نیافت بلکه کم و کمتر شد.

اما این موجب نگردید که خامنه‌ای دریابد که اشتباه کرده بود و سخت اشتباه کرده بود و سال بعد از آن گفت که سال گذشته سال تولید بوده و سال آینده باید سال جهت کاهش تولید باشد.

کدام جهش تولیدی که وجود نداشته و ندارد؟!!!

علی خامنه‌ای هیچگاه مسئولیت نپذیرفته و هیچگاه به ملت ایران حساب پس نداده و نمونه های آن بسیار است.

در لحظه ای که احساس کرد ملت ایران و سرزمین ایران زیر بار تحریم های بین المللی در حال سقوط و فروپاشی هستند اعلام کرد که موافقت میکند که بروند و درباره برنامه های اتمی ایران با قدرت های بزرگ مذاکره کنند که شاید این تحریم ها برداشته شود و به طور مثال گفت که در کشتی‌گیری گاهی نرمش قهرمانانه نشان می دهند تا پیروز شوند اما مسئولیت نپذیرفت و گفت من وارد نیستم شما اقدام کنید تا اگر شکست بخورند به عهده خودشان باشد و نیایند و رهبر را مسئول معرفی کنند خیر او هرگز مسئولیت نمی پذیرد…

خامنه ای عامل اصلی فساد مالی در ایران بوده و عامل اصلی قدرت یابی سپاه پاسداران.

او  به سپاه نیاز دارد چون اگر با سپاه درافتد سپاه او را بر خواهد انداخت بنابراین هرچه سپاه می خواهد علی خامنه‌ای در اختیارش قرار می دهد.

از یک گردان محافظ مقام ریاست جمهوری و یا رهبری حکومت امروز سپاه پاسداران به یک غول بزرگ اقتصادی و حتی اجتماعی و سیاسی مبدل شده است.

این قدرت یابی را باید به حساب علی خامنه ای نوشت که رشوه داد به سپاه پاسداران که در کنار او بایستد و از او محافظت کند و در صدد اجرای کودتا بر نیاید.

این  به آن نان قرض می دهد و آن یک به این یکی.

بنابراین هم رهبرمعظم می‌ماند ظاهراً و هم سپاه پاسداران قدرت بیشتری می‌گیرد و علی خامنه‌ای در بیت رهبری یک امپراتوری برپا می کند و رشته‌های بسیار مهم درآمد اقتصادی ایران را در اختیار خود قرار می‌دهد.

امروز علی خامنه‌ای ثروتمندترین فرد جهان محسوب می‌شود البته ثروتی که متعلق به مردم ایران ومتعلق به ایرانیان است اما در اختیار بیت رهبری قرار دارد و معلوم نیست سود آن به جیب چه کسی می رود؟ بخشی از آن را به حزب الله و حماس و سازمان های تروریستی دیگر می پردازند و بخشی را به مزدوران حکومت می دهند که مردم را بیش و بیشتر سرکوب کنند.

بکشند تا صدای مردم خاموش شود و علی خامنه‌ای در سخنرانی های خود که ضبط شده و در یوتیوب قرار دارد علنا می‌گوید که مردم خس و خاشاک هستند و مردم شرور هستند و اشرار هستند و مردم علف هرزه هستند که در کنار رودخانه روییده اند و باید آنها را ریشه‌کن کرد.

این سخنان خامنه ای با صدای خود او در اختیار همگان قرار دارد.

این  یعنی مردم صفر و مردم همان علف هرز هستند و مردم خس و خاشاک هستند و مردم اشرار هستند و باید آنها را سرکوب کرد و در این روزهایی که ملت ایران یاد قربانیان آبان ماه دو سال پیش را گرامی می دارند باز سخنانی پخش شده  که شنیده می‌شود که خامنه‌ای دستور می دهد بکشید و ترحم نکنید و سرکوب کنید.

بنابراین اگر یک هزار و پانصد نفر کشته شدند دستور مستقیم آن از جانب علی خامنه‌ای صادر شده است این را نمی توانند تکذیب کنند.

سپاه پاسداران و  نیروهای انتظامی و افراد بسیج و آنچه که لباس شخصی ها نامیده می شوند بدون دستور مستقیم علی خامنه ای به سوی مردم این چنین بی رحمانه و سبوعانه شلیک نمی کردند.

بنابراین علی خامنه ای عامل اصلی جنایت و سرکوب علیه ملت ایران بوده است و این را  امروز همگان می دانند و نامه‌ها و طومار هایی می نویسند و از او می‌خواهند که کنار رود اما این افراد را می گیرند و به زندان می‌اندازند و شکنجه میکنند و چنان وضعیتی به وجود می آورند که آنها دیگر توان سخن گفتن نداشته باشند و برخی را هم اعدام می کنند و برخی دیگر را مجبور به خودکشی اما حتی این جنایات موجب نشده است که مردم ایران سکوت پیشه کنند.

امروز اگر کارگران به خیابان می‌آیند و اگر آموزگاران اعتراض می‌کنند و اگر همگان از کمبود معیشت فریاد سر داده اند همگی می دانند که مسئول مستقیم این بدبختی علی خامنه‌ای بوده است.

اگر علی خامنه‌ای نبود هرگز فرد جنایتکاری مانند ابراهیم رئیسی به قدرت نمی‌رسید و ریاست جمهوری را به دست نمی گرفت و ابراهیم رئیسی وزیران بی لیاقت و بی کفایت خود را بدون نظر و توافق علی خامنه‌ای منصوب نمی‌کرد و به مجلس ارائه نمی‌داد.

علی خامنه‌ای بارها گفته بود که قضیه فلسطین و حمایت از نابودی اسرائیل موجب اتحاد جهان اسلام می‌شود و ببینید چقدر اشتباه کرده بود. روح الله خمینی با همین شعار به میدان آمد و علی خامنه‌ای ده‌ها سال است که با این شعار می کوشد راهی در دل ملت‌های مسلمان بیابد اما همه جا او را طرد کردند.

امروز  حکومت ایران حتی در میان کشورهای اسلامی بسیار منزوی شده است و هیچکس به آن اعتقاد و اعتنایی ندارد و فقط یک گروه مزدور که پول و اسلحه می‌گیرند فرمانبردار این رژیم هستند.

خامنه‌ای ادعا کرده بود که حمایت از ترور فلسطینی موجب اتحاد جهان اسلام و برخورداری حکومت ایران از حمایت های آنان خواهد شد اما ببینید امروز این رژیم در دنیا و به ویژه در کشورهای اسلامی تا چه حد منزوی و منفور شده است و ببینید که چگونه کشورهای عرب یکی پس از دیگری با اسرائیل پیمان صلح می بندند و علیه حکومت فتنه‌گر ایران موضع گیری و حتی به تدریج دست اتحاد به هم می‌دهند که علیه رژیم ایران بتوانند به دفاع مشترک بپردازند.

خامنه ای در طول ۳۵ سال فرمانروایی بر ملت ایران همه اشتباهات ممکن را مرتکب شده است و امروز اگر می آیند و امضاکنندگان طومارها های استعفای خامنه ای را به زندان می‌اندازند و نابود می کنند فردا دیگر نخواهند توانست چنین کنند زیرا بسیاری از مردم ایران به این نتیجه رسیده و می‌رسند که عامل اصلی بدبختی و نگون بختی ملت در عدم رهبری و مدیریت درست از سوی فردی است که خود را رهبر معظم می‌نامد همان فردی که در شب انتخاب گفته بود که در حال مردمی باید گریست که فردی مانند من را میخواهند رهبر خویش سازند.

به خوبی احساس می‌شود که پایه‌های قدرت این رژیم لرزان و لرزان تر شده است و مردم ایران آگاه و آگاه تر شده اند و شهامت بیشتری پیدا کردند و می کنند و از این وضع ظله شده و دیگر نمی خواهند آن را تحمل کنند.

این ندایی است که هنوز خامنه ای آن را نشنیده است و اگر شنیده بود شاید روش کار خود را تغییر می‌داد و آیا مجتبی خامنه ای و آنانی که در بیت رهبری حضور دارند اجازه چنین کاری را به علی خامنه‌ای خواهند داد؟

اورشلیم؛ شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ -۲۰ نوامبر ۲۰۲۱
+81
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  سگ زرد برادر شغاله. این سگ زرد یادش رفته همین عربها و اسرائیل و شرق و غرب با هم متحد شدند تا شاه رو‌سرنگون کنند حالا آمده واسه ما ریشه بدبختی های ما رو میشماره. عاقا شماها خودتون اصل و اساس مشکلید بعد این یارو خامنه ای میشه عامل بدبختی ما و عاقا شغاله؟ زمانی که انگلیس و فرانسه و آمریکا با دلارهای عربی و البته با نهایت شادمانی روسها ارتش و سیستم امنیتی شاه رو زمین گیر کردند تا مهره خودشون بیاد سرکار و فک کردید این شیخها بیان سی چهل سال جنگ و صدسال بیافتند‌عقب دیگه کار به کار شما ندارن ولی نفهمیدید خودکرده را چاره ای نیست. این مارمولک ها با درس و عبرت از کارهای شما برعلیه شاه حالا شدند افعی فک کردید با این اراجیف چیزی از جرم شما کم میشه؟ شما فقط دنبال سرنگون کردنید و ما ملت ایرانیم که هر حکومتی بیاد باید بدبختیش رو بکشیم پس به نظر من انقلابی درکار نخواهد بود حتی مردم هم میدونند‌باید اصلاح بشه و اگر همون زمان شاه هم اصلاحات داشتیم این همه بدبختی نداشتیم.
  8
  34
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۷
  hassan1326 - تهران، ایران
  من خمینی،خامنه ای، و اخوندها را وسیله ای میدانم که توسط امریکا و اروپا برای تسلط بیشتر بر خاورمیانه و خلیج فارس بمردم ایران تحمیل کردنند ، اگر ادامه بدهند عوارض بیشتر از برج های دوقلو وداعش گریبان خودشان را هم خواهد گرفت مثلا با ایجاد بمب اتمی اسلامی ،کره زمین را تهدید خواهند کرد
  15
  32
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  mojtaba1010 - لندن ، انگلستان
  عامل بدبختی مردم ایران خود مردم ایران می‌باشند نه کس دیگری ، احمقیت و جاهلیت در بعضی افراد مورثی می‌باشد حتی با داشتن بالاترین سطح سواد دانشگاهی ، تا چندین سال پیش میگفتند افراد تحصیل کرده و دانش آموخته در خارج و داخل کشور باعث سقوط شاه و نفوذ مجاهدین در ایران گردیدند که باعث بر چیده شدن کل سیستم پادشاهی گردید ، حالا دقیقا همان ارازل و اوباش لوپن بیسواد با سواد که باعث نابودی رژیم شاه شدند ادعایی وطن پرستی و نجات دادن وطن را سر داده‌اند و این دقیقا نقطه مثبتی می‌باشد که نظام حاکم بدنبال آن می‌باشد یعنی هر چه دشمنان این نظام بیشتر باشند محبت دول اروپایی و امریکایی به این رژیم بیشتر میشود ، چون مردم ایران برای این کشورها به هیچ عنوان اهمیتی ندارند بلکه آنها بدنبال تسلط بر سیستم سیاسی و حکومتی این کشورها برای تامین منافع اقتصادی و سیاسی خود می‌باشند بله اکنون سیستم سلطنت اخوندی بخاطر لوپن بازی همین فاحشه های خیابانی و ولگردان بی سر و پای داخلی و خارجی قلمرو آن اکنون از آسیای میانه و چین گذر کرده و تا شاخ افریقا ادامه پیدا کرده چون متخصصین حضرات در اتاقهای فکر در انگلیس طراح ماهری می‌باشن
  1
  0
  ‌چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.