افشاگری نادر فریاد شیران درباره جادوگر مشهور فوتبال

خبر ورزشی :دستیار سابق محمد مایلی کهن در تیم ملی ایران و باشگاه سایپا می‌گوید کسانی که با الف - الف مدعی سحر و جادوگری کار کرده‌اند آخر و عاقبت خوبی پیدا نکردند.

نادر فریاد شیران مربی سابق تیم ملی ایران یکی از کسانی است که الف - الف (ملقب به خوبان عالم!) را از نزدیک دیده است. کسی که ملقب به خوبان عالم بوده و این روزها به سوژه اصلی فوتبال ایران و فدراسیون تبدیل شده است.

فریاد شیران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرورزشی افشاگری بی سابقه ای در این رابطه داشت که خواندن آن خالی از لطف نیست:

آقای فریاد شیران اگر اشتباه نکنیم شما اولین نفری بودید که درباره یک جادوگر ساکن کرج دست به افشاگری زدید؟

بله، حرف‌های زیادی زدم که بخش‌هایی سانسور شد و برخوردی هم صورت نگرفت. من تصور می‌کردم اگر بی پرده آدرس درست را بدهم و اسم او را بیاورم حتما با این پدیده زشت در ورزش و فوتبال برخورد می‌شود اما چنین نشد.

شما جزو مربیان فوتبالی بودید که او را از نزدیک دیدید. الف - الف چطور آدمی است؟

الان که اسمش شده است خوبان عالم! والله زمانی که ما در سایپا مربیگری می‌کردیم باشگاه اصرار داشت ما این آقا را از نزدیک ببینیم. آقای مایلی کهن که از این صحبت‌ها بدش می‌آمد اما من یک شیطنتی درون خودم دارم که گفتم می‌روم و از نزدیک طرف را می‌بینم چون هم فال است و هم تماشا!

هم فال و هم تماشا؟!

بله! به هر حال سوژه جالبی می‌توانست باشد و البته بنده اعتقادی به سحر و جادو در فوتبال نداشته و ندارم اما حدود ۱۵ یا ۱۶ سال پیش به اتفاق یکی از افراد باشگاه به منطقه کلاک کرج رفتیم که الف - الف ساکن آنجا بود.

وقتی داخل منزل شدید چه چیزی توجه شما را به خود جلب کرد؟

اول بگویم که الف - الف آن زمان قیافه ای متفاوت داشت. محاسن بلندی داشت و موهای خودش را هم خیلی بلند نگه داشته بود اما وقتی وارد منزلش شدیم دو چیز برای من جالب بود. یکی شمع‌های رنگارنگ روشن و تپه ای از شمع‌های سوخته که حدود ۲ متر در گوشه ای از اتاق بود!

دو متر شمع سوخته؟!

بله؛ رنگ‌های مختلفی از شمع هم کنار آن دیده می‌شد. شمع‌های قرمز، مشکی، سفید و زرد و ... که پرسیدم این تپه چیست؟ او هم جواب داد ما اینجا برای دوستان مقرب خود شمع روشن می‌کنیم!

و چیز دیگری که جلب توجه می‌کرد؟

یک شمشیر بزرگ که روی دیوار خودنمایی می‌کرد. پرسیدم متعلق به کیست؟ پاسخ داد آقای «ب» سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری و قهرمان جهان آن را برایش آورده است. او و آقای «ر» قهرمان المپیک از مریدان الف - الف بودند و من واقعا شگفت زده شدم! آخر مگر می‌شود یک قهرمان و رکورددار جهان دل به سحر و جادوی این بابا بسته باشد؟
+44
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  mehran_pahlavichi - لندن، انگلستان
  این فریاد شیران هم جز اون دسته از اوباش های فوتبالی هست که هم تیمی مایلی کهن ، آقا معلم، درخشان و. چون اینها فقط ظاهر مردانه دارن. خودش گفته بود اگه تیم ملی در جام جهانی روسیه موفق شد من ریشم رو میزنم. هنوز هم مرد نشده که روی حرفش بایسته. اصلا نمی فهمه که حرف مرد از دهنش در میاد.
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.