نماینده مجلس: چطور آقازاده خانمی که بر روی سفارت پرید در امریکا زندگی می کند؟

ایلنا : عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: از کمیسیون اقتصادی خواهش می‌کنم در پی همین گزارش هر کسی که خیانت کرده با دست توانمند قوه مربوطه حتما تنبیه و مواخذه شود چرا که امروز خیل عظیمی از آقازاده‌ها با ثروت‌های افسانه‌ای در آمریکا زندگی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرتضی محمودوند در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۶ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی درباره گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد شاخص های اقتصادی در دولت های یازدهم و دوازدهم، گفت: این گزارش دقیق کمیسیون اقتصادی نشان از فعالیت تخصصی مجلس دارد اما آنچه ما امروز در حوزه اقتصادی می بینیم نشان از فشار مضاعف به مردم مظلوم است و سوال این است که برای جلوگیری از کمی وکاستی ها و ستم ها که به واسطه همین طرح های اقتصادی به مردم واریز شده چه باید کرد؟

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از کمیسیون اقتصادی خواهش می کنم در پی همین گزارش هر کسی که خیانت کرده با دست توانمند قوه مربوطه حتما تنبیه و مواخذه شود چرا که امروز خیل عظیمی از آقازاده ها با ثروت های افسانه ای در آمریکا زندگی می کنند در حالی که آقای قالیباف شما اشاره کردید این انقلاب برای محرومان است و آن هایی که ۸ سال دفاع مقدس مقابل دشمنان ایستاده اند همین مردم محروم هستند اما آقازاده هایی که در آمریکا هستند از قبل همین رانت های اقتصادی (که در گزارش آمده) به چنین ثروت هایی دست پیدا کرده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: دولت جدید در شرایطی کشور را در دست گرفته که به گفته آقای نوبخت هیچ چیز در خزانه نمانده است در واقع به دنبال سیاست گذاری های غلط، رانت ها، لابی های کثیف شیطانی و باند بازی ها، ثروت ایران در آمریکا، اتریش، کانادا و سوئیس است.

وی تاکید کرد: خواهش می کنم مجلس براساس گزارش کمیسیون اقتصادی و گزارشات امنیتی بررسی کند چطور آقازاده خانمی که در زمان اشغال لانه جاسوسی بر روی سفارت پرید و آقازاده های امثال این خانم با بالاترین شرایط مادی در آمریکا زندگی می کنند در حالی که آن ها با پول همین مردم مظلوم به چنین موقعیتی رسیده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی در پایان گفت: امروز همه مجلس را می‌زنند چرا که لقمه حرام همین گزارش در شکم‌شان است و با این شرایط برای براندازی نظام اقدام می کنند.
+133
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  حروم لقمه ها جوری حرف میزنن که انگار دیشب با پرواز آخر از سوئیس اومدن تهران! تازه بعد از ٤٠ سال داری میپرسی؟ بابا خودش گفت دیگه: اشغال سفارت ضرر داشته، ولی فایده اش خیلی بیشتر از ضررش بوده. اگر نمیفهمی برات توضیح بدم.
  3
  116
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  واقعا مسخره نیست؟ نماینده داره جلوی رییس مجلسی حرف میزنه که خودش سر آمد غارتگراست و پسرش کلی سرمایه توی استرالیا داره. نمیدونم اگر ما زبان چارپایان رو میفهمیدیم، واقعا توی طویله هم اینجوری حرف میزدن؟ یا اینکه خیلی بهتر از اینها صحبت میکنن؟
  3
  113
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  فقط فرزند ایشان نبوده و فقط آمریکا نیست، فرزندان بسیاری از این نا محترمان در آمریکا، انگلیس و دیگر کشورهای غربی مشغول حیف و میل ثروت به یغما رفته ایرانیان هستند!
  1
  108
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  مرگ بر امریکا برای مردم فقیر و ساده بود، اما خود و توله هاشان ثروت کشورمان را دزدیدند و به همان امریکا بردند.
  15
  107
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  آقا چطور نداره!! اگر اینها از دیوار سفارت بالا نمیرفتند اونوقت بهانه اروپا و آمریکا و بقیه دوستانشون برای تحریم کردن مردم ایران و بالا کشیدن ثروت این مردم چه بود؟ هیچی دیگه بهانه ای نبود! واسه همین جایزه برادران و خواهران حزب الله اینه که آقازاده ها و خانوم زاده ها در کشورهای اروپای غربی و آمریکا خوش باشند و برای روز بازنشستگی مامی و پاپی سرمایه گذاری کنند و ویلا بخرند
  3
  91
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  همه‌مسیولین جمهوری اسلامی فاسد و اشغال هستن
  2
  70
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  Tokyo_japan - توکیو، ژاپن

  متآسفانه این را همه مردم میدانند ولی دست گذاشته اند روی بیزه های مبارک و منتظر فرجی هستند.
  9
  61
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  اکه یک میلیون دلار باد اورده میداشتم، میرفتم مکزیک و به گروهای تبهکار پول رو میدادم که یک آبکش پارتی خونه پسر این زنیکه تو امریکا راه بندازن تا معنی داغدار شدن مادران شهدای ابان رو بفهمه. ای خدا مرگ حـ... التکار رو تو این سایت بخونم همه کاربران سایت تو سیدنی خونه، دعوت درینک و عصرونه🤲🤲🤲🤲🤲
  1
  34
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  محمدعلی هشترودی - مادرید، اسپانیا

  بعد از چهل سال سوال پیش آمده است؟ خودتان خر هستید یا مردم ایران را خر می پندارید؟؟؟!
  2
  37
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  حالا میگه از دانشگاه ماساچوس امریکا پذیرش داشته،در حالیکه قدیما کشورهای جهان سوم دانشجو میفرستادن خارج، برای اینکه تکنولوژی بیاد،اون موقع مثل امروز کپی رایت و لایسنس نبود اجازه میدادن تکنولوژی بیاره دانشجو. الان دیگه نه، انحصار امریکاست لایسنس میخواد.فقط میتونه مدرک بیاره
  21
  8
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  به روباه گفتن شاهدت کیه گفت دمم! از قالیباف خوشنام تر پیدا نکردی عامو؟
  0
  7
  شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.