محاکمه پدر متهم به تجاوز منجر به فوت نوزاد ۱۷ ماهه اش

هرانا:جلسه رسیدگی به پرونده پدری که متهم است نوزاد ۱۷ ماهه خود را مورد تجاوز قرار داده در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد. این نوزاد در شهرری توسط پدرش مورد آزار جنسی قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. پزشکی قانونی علت مرگ این نوزاد را خونریزی داخلی ناشی از آزار جنسی اعلام کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، جلسه رسیدگی به پرونده پدری که متهم است نوزاد ۱۷ ماهه خود را مورد تجاوز قرار داده در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، جلسه محاکمه در حالی آغاز شد که مادر نوزاد ۱۷ ماهه، به عنوان شاکی در دادگاه حضور نداشت و وکلای او حاضر بودند. یکی از وکلای شاکی در این جلسه گفت: “در حال تلاش برای اخذ رضایت شاکی هستیم و شاید به زودی بتوانیم رضایت محضری او را به دادگاه ارائه دهیم”.

سپس متهم ۴۴ ساله که اهل کشور افغانستان است در جایگاه دفاع قرار گرفت و گفت:”اتهامم را قبول ندارم. آن روز من وقتی از خواب بیدار شدم دیدم که حال سحر بد است. گمان می کنم یکی از همسایه هایمان او را مورد تجاوز قرار داد و به خاطر همین از او شکایت دارم”.

قاضی رو به متهم گفت:”اما در اظهارات قبلی خود به تجاوز منجر به قتل اعتراف کردی و اظهارات خود را با دست خط خودت نوشتی. چطور حالا ادعای جدید مطرح می کنی؟”.

متهم اظهار داشت:”من آن حرف ها را نزدم”.

نهایتا قضات دادگاه بعد از شنیدن دفاعیات متهم، جهت دعوت از دختر ۱۱ ساله او و شنیدن اظهارات این دختر نوجوان جلسه رسیدگی را تجدید کردند.

در نخستین روز‌های فروردین امسال زن جوانی دختر ۱۷ ماهه‌اش را به بیمارستان رساند و گفت که امروز برای خرید از خانه بیرون رفتم و بچه را پیش پدرش گذاشتم، اما وقتی به خانه برگشتم متوجه شدم حال دخترم خوب نیست. بچه ام چند ساعت بعد تب کرد که او را به بیمارستان آوردم. وقتی پزشکان این کودک را معاینه کردند متوجه شدند وی مورد آزار و اذیت قرار گرفته و دچار خون‌ریزی شدید داخلی شده است؛ بنابراین موضوع را به پلیس شهرری خبر دادند.

او درباره اینکه چه کسی فرزندش را مورد آزار و اذیت قرار داده است، گفت: من نمی‌دانم چه کسی این کار را کرده است، من بچه را پیش فرد غریبه‌ای نگذاشتم، دخترم پیش پدرش بود.

سپس متهم با توجه به حرف‌های همسرش بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفت. او در ابتدا منکر همه چیز شد اما بعد به اعمالش اعتراف کرد.

این در حالی است که پزشکی قانونی در گزارش خود به دادسرا اعلام کرد ساناز به دلیل خون‌ریزی داخلی و شدت جراحاتی که ناشی از کودک‌آزاری بسیار خشن بوده، جانش را از دست داده است و پرونده پزشکی او نشان می‌دهد تلاش زیادی برای نجات این کودک انجام شده اما نتیجه‌بخش نبوده است.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.
+93
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  من و تو باهم - لندن، انگلستان

  آنکس که با مادر خود زنا کند با دگری چه ها کند این کثافت ها به خودشون هم رحم نمی کنند وای به حال ایرانی ها چرا میزارن بیان
  16
  110
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  چه شیاطینی در ظاهر انسان هستند .
  1
  101
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  واقعا همچین خبری واقعیت دارد!! . چه هیولا هایی در قالب انسان یافت میشود!. آدم در هیچ کابوسی یا فیلم تخیلی ترسناکی هم همچین چیز وحشتناکی را نمیتواند ببیند!
  1
  102
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  یه کاربری تو پست مربوط به ادرار خواننده آمریکایی نوشت "فرهنگ گاوچران ها و فلان"، حالا میشه بفرمایید تو این خبر وحشتناک، فرهنگ اسلامی و آخوندی تو این مورد چی میگه؟!
  6
  85
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  ernakola - تهران، ایران

  انحرافات وحشتناکتری در راه هست.....دلتون برای خبرهای تلخ تر بعدی قرص باشه
  2
  57
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  چنین پدرانی را نه یکبار بلکه باید صد بار اعدام کرد !
  2
  52
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Liberte - ارومیه، ایران
  مهمترین جرم اون پلید: جنایت بر علیه بشریت. حتی صدام حسین هم پیش این پست فطرت یک فرشته است.
  2
  21
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  با توجه به این امکان که متهم بخاطر فشار روحی و تبعیض دچار اختلالات روحی روانی شده را باید در نظر گرفت. این مشکلات موجب به بروز بیماری اسکیسوفرنی که در این حالت اشخاص مبتلا، امکان دست زدن به هر کاری را دارند.
  29
  3
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.