درگیری لفظی طرفداران سلطنت پهلوی و هادی خرسندی در مقابل دادگاه کشته شدگان آبان

+50
رأی دهید
-126

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  مکتب پهلوی هاهاهاها رضادیبا به مکتب میرود هاهاهاها
  181
  123
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۰
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  متاسفم برای ملتی که با هنرمند مملکت اینطور وحشیانه و توهین امیز رفتار میکنند
  101
  162
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مشکل ما همینجاست که افراط و تفریط در وجود ما ریشه دوانده و هنوز اصلاح نشدیم. شاید نسل های بعدی ما امیدی برای نجات کشور باشند. نه هادی خرسندی در اینجاحق به جانب است که در سقوط پهلوی نقشی هر چند کوچک داشته و نه این جمعی که اصطلاحاً شاه الهی لقب گرفته اند. در جایی که خود شاهزاده هم نوع حکومت آینده را به رای ملت موکول میکند و آشکارانه علاقه مندی خودش به جمهوری را ابراز میکند، پادشاه خواندن او توهین به شخص خود اوست.
  62
  149
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۷
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  بعد از ۴۳ سال هنوز دو گروه مخالف نظام منحط اسلامی قادر به گفتمان نیستند !؟! .کار ما هیچی نمیشه !؟! از انقلاب مشروطه تا حالا چرا به نتیجه نمیرسیم ؟!؟ چون در بین ملت ایران گفتمان واقعی بین عقاید مختلف بوجود نمی اید!؟!
  97
  138
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۷
  ۴۶
  amir58 - مشهد، ایران

  چقدر ادم متوهم اونجاست..............
  55
  114
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۵
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  یه مشت اسگل به جون هم افتادند. اصلا یادشون رفت برا چی اینجا جمع شدند
  21
  122
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۸
  ۴۲
  tarkofski - استکهلم، سوئد

  خدای من ! اینا دیگه چه آپارتی هایی بودن ؟ یه مشت غربتی غربت نشین که الفبای سیاست رو هم نمیدونن و از سر افسردگی و دوری از وطن شدن مبارز سیاسی . چیکار به این پیرمرد دارین ؟ زنیکه می گه از موی سیاهت که رنگ کردی خجالت بکش ! یعنی همچین جانورانی هنوز وجود دارن ؟ به خدا اونی که هی میگه ما بچه های مکتب پهلوی هستیم اگه سیکل هم داشته باشه من اسمم رو عوض می کنم . یه مشت عقده ای و بیسواد و افسرده که اصلا معلوم نیست چرا از ایران اومدن بیرون . در ضمن برای اینکه تهمتی بهمن نزنین بابت کامنتم ، همینجا اعلام می کنم لعنت بر هر چی آخوند و مجاهد خلق و توده ای و همه این درب و داغونا. حرف من چیز دیگه ایه که امیدوارم متوجه شده باشین
  24
  115
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۷
  ۴۲
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا

  طرفدار مکتب پهلوی، هاهاهاهاهاها، خود رضا پهلوی میگه من نمیخوام شاه بشم،این فندق مغزها میگند،بدوش که ماده هست،آقا بفهمید حکومت فردی دیکتاتوری با خودش میاره،همین حالا یک شاه تو ایران هست،ببینید چه گندی زده.
  35
  106
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  بالاخره چه در حد عمر ما و در بدترین حالت نسل بعدی ، این رژیم اهریمنی رفتنی است ،این جبر تاریخ است . اما اگه قراره یک روزی آینده ای برای ایران دیده شود باید یاد بگیریم که بتوانیم دگر اندیشان را تحمل کنیم ، اون خانمی که در دفاع از « مکتب » پادشاهی حرف میزنه ،انسان را یاد حزب الهی های اول انقلاب میزنه که از « مکتب» اسلام دفاع می‌کردند ، هادی خرسندی در رابطه با طنز نسبت به رژیم ملایان فعالیت پر کاری داشته است ، و از این زاویه قابل احترام است ، و اگه طرفدار سبک جمهوری خواهی است ، می‌توان در قالب طنز و نه فحش با او جدال ادبی داشت ، .
  22
  80
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۹
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  من از طرفداران سلطنت هستم اما اینها که اینقدر بی ادب و عصبی هستند را اصلا قبول ندارم. اگر بگوییم در ایران مردم پرخواشگر و عصبی هستند خوب حق دارند چون واقعا فشار زندگی از هر نظر بالا است اما در انگلیس دیگر چرا؟ شما ها همه در کنزینگتون ساکن هستید و ماشالله با ملکه پالوده نمی خورید. یعنی ۲ کلمه با ادب و با آرامش نمی توانید بحث کنید ؟ هادی خرسندی اصلا کمنیست ! چه ایرادی دارد با آرامش با او صحبت کرده شود تا باهم متحد شویم و اخوند را سرنگون کنیم بعد تصمیم . بگیریم که شاه داشته باشیم یا رییس جمهور . یعنی بعضی از ایرانیان خارج کشور مغزشان اندازه نخود است . آقای خرسندی راست می گوید ، شاهزاده که شاه نیست هنوز . خود ایشان هم‌گفته اند که فعلا شرایط فراهم‌نیست . رفتارتان شرم اور بود . با این رفتار عصبی و توهین امیز به هیچ کجا نخواهیم رسید و اخوند بیشتر خونمان را می مکد.
  16
  126
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۳
  ۳۷
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  رضا پهلوی در این سالها هیچ قدم مثبتی برای میهن برنداشته فقط هر از گاهی بیانه ای داده. هنوز این آخوندها نرفتند و قانون اساسی جدید نوشته نشده و مجلس موسسان تشکیل نشده این سلطنت طلبها برای مردم تعیین تکلیف می کنند. این سلطنت طلبها از آخوندها و حزب الهی ها تند رو ترند و هیچ عقیده مخالفی را تحمل نمی کنند. تجربه نشان داده حکومتی که رفت رفت. ئ پهلوی دیگر بازگشتی ندارد.
  31
  78
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  زیاد با کارها و شخصیت خرسندی آشنایی ندارم. ولی اینگونه برخوردها منو یاد مجاهدین خلق و راه کارگری ها میندازه. آدم از سَبک و بی کلاس بودن این جمعیت یبوسَتش به دیاره تبدیل میشه! اَگه قراره اینها یا مجاهدین بیان سرِ کار. من به آخوندا رای میدم. (چون حداقل حساب آخوندا دستمون اومده) بقول دوست اَزیزی این هم از اُپوزیسیون شیک پوش ما😜😜
  22
  50
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  خود رضا پهلوی بی عرضه همیشه خاموش این زنکه های تفرقه انداز بحث کننده تو این فیلم رو باید خر فهم کنه ، اون موقع که پلیس انگلیس به این مرد مبارز اطلاع داد جونت از طرف جمهوری اسلامی در خطره و قراره ترورت کنند رضا پهلوی و طرفدارهاش عین موش تو هفتا سوراخ قایم شده بودند و نفس نمیکشیدن ، هادی خرسندی از همون اوایل انقلاب علنن با جمهوری اسلامی مبارزه میکرد ، قبل را ترور بختیار و فرخزاد حتی یه گروه مامور ساکت کردن و کشتن این مرد مبارز شده بودند
  41
  44
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۸
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  اینها نمونه ای از طرفداران نطفه مقدس هستند ، خودشون بریدن و خودشون دوختن ، شاهنشاه رضا پهلوی آی ی ی ی ی زرشک ، یه مشت پتیاره صیقه ای
  45
  56
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵
  ۶۵
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  با این عقب افتادگی ذهنی این کودک اصفهانی و اون عجوزه های به روز شده جراحی زیبایی ، ادم دلسرد میشه که اینا با حزب الله ایران یا ارتدکس های یهود فرقی ندارند
  9
  64
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
  ۴۲
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  تا زمانی که ما یاد نگیریم بحث و گفتگوی سیاسی بدون تحمل و ادب و احترام برای طرف مقابل ممکن نیست، وضع و اوضاع مملکت ما همین خواهد بود و بس. هر حکومت دیگری هم که جایگزین جمهوری اسلامی شود همین رویه را دیر یا زود پیش خواهد گرفت. حکومت ها برآیند ملت ها هستند. و مسؤلیت پذیری از من و شما شروع می‌شود!
  3
  59
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  دوستان اَزیز: غریب به اتفاق شمایی که اینجا منتقد این جمع شاه الهی هستید. همه محافظه کارین .باور کنید اَگه یکی از همین شاه الهی های لندنی اینجا بود و همین حرفها رو میزد اغلب سکوت میکردیم. میترسیدیم نکنه منفی بگیریم. یا یک شاه الهی تهمت بهمون بزنه. مگه اون خانم شاه الهی به خرسندی نمیگه کمونیست؟خب فکر میکنید این شاه الهی سایت خودمون به مخالفاش چی میگه؟ اون هم میگه کمونیست! یقین بدونید که آدمهای کور ذهن و افراطی در هرکجا یک خط رو دنبال میکنن. همونطور که مجاهد آلبانی با مجاهد آلمان فرقی نمیکنه. شاه الهی های لندنی با شاه الهی امریکایی هم هیچ فرقی نداره. آدم بیسواد و احمق همه جا یکجور عمل میکنه. آیا واقعاً مایه تاسف نیست یک دوستی نظر خودش رو مینویسه , بعد میگه بخاطر اینکه تهمت نخوره باید بگم لعنت بر مجاهد یا توده ای یا آخوند؟! حق داره.چون میدونه دست به تهمت زدن ما ایرونی ها به همدیگه خوبه. تا وقتی که با دست و فرمون تعصب و محافظه کاری و خودشیفتگی پیش بریم. اینگونه بیماران اپوزیسیونی و پارازیت ها حال چه چپ یا چه راست ما رو سر میدوانند.
  20
  42
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
  ۴۲
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  اینا دقیقا نفوذی های جمهوری اسلامی هستند. با این حرکتشون هم رضا پهلوی را ضایع میکنند و هم اپوزوسیون را.
  15
  37
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
  ۶۵
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  هم کامنتیها. نقطه مشترک تندروها چه حزب الهی چه مجاهد چه شاه الهی از ابتدا این بوده و هست.که به مخاطبین خودشان افترا بزنند و بگویند کمونیست یا خاین. متاسفانه تعدادی از هموطنان هم در اینجا از همین چماق استفاده میکند. این گونه اشخاص مستبدانی هستند, که دنیا بدون سلطنت شاهی برایشان فاقد معنا است. آیا این شاه الهی ها با اینگونه رفتارها باعث اتحاد میشوند یا دلسردی و پراکندگی؟ نوع سخن گفتن این جمع انسان را به فکرکردن وا میدارد. که چه کسی مقصر عقب ماندگی ما است غرب یا شرق !؟
  12
  31
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
  ۴۲
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  با احترام به تموم کشته شدگان ابان"" اما حکایت این جماعت در فیلم حکایت دعوا سر گوشت قربونی است. کسانی دیگر در ایران جلوی گلوله ایستادن و کشته شدن و حالا کیلومترها اونور اینا دارند سر خون کشته شده ها دعوا میکنند تا به نام خود تمومش کنند.
  4
  37
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. نروژی، از آب گل آلود ماهی نگیر. یک بار دیگه به کامنت من در بالا نگاهی بینداز و از اخلاق منحط خودت بشرم. اگر هادی خرسندی هم مثل تو چاک دهان را ول کرده بود و با بی ادبی هتاکی میکرد مورد انتقاد من قرار میگرفت. هادی کسی را دلقک خطاب نکرد و احترام خودش را حفظ کرد. اگر احمقی هنوز در این سایت من را شاه الهی قلمداد میکند ایراد از خود اوست.
  16
  18
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. مشکل عمده بعدی ما آدم های ضعیف النفسی مثل شما هستند که به هر بهانه ای بلافاصله رای اول خود را به آخوند و حکومت اسلامی میدهند. دقیقاً همان کاری که در بدو انقلاب کردید و به جمهوری اسلامی آری گفتید.
  19
  19
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
  ۴۴
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  خوب فکر کردید طرفداران خاندان منحوسِ منحوطِ منفورِ معدومِ مشئومِ مغبون پهلوی چه کسانی هستند؟همین هایی که دابسمش هایی پر از کلمات رکیک می سازند(ر.ک مطلب:دابسمشی ازسعیدحدادیان )و جالب اینکه اجراوگویندگی اینکار را بعهدهُ یک زن میگذارند! فکر کردید این جرثومه های فساد ازآسمان اجلال نزول کرده اند؟؟
  50
  17
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
  ۶۰
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  برنده اصلی این نوع تنش‌ها ج ا بوده و خواهد بود ، تا زمانیکه تمام گروها با عقاید مختلف متحد نشوند چون بر آهن سرد کوبیدن است.
  2
  35
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::] دوست خوب: اَصلا نمیخاد لندن بروید!؟ نمونه این شاه الهی های لندنی همین بی سرو تهی هست , که اینجا دور میزنه به بنده میگه کمونیست. بسیجی. سایبری سپاه و غیره. حالا ببین چطور رسوا شد , که دوستای لندنی اش از همین گفتمان استفاده میکنن و به خرسندی میگن کمونیست و خائن ! اون شاه الهی های درب و داغون شده لندنی با اون ادبیات لُمپنی , پارتنر همین سبکحالی هستن که اینجا پرسه میزنه. من اَگه جای این پریشان حال بودم از خجالتی خودم رو زیر ۴ تا پتوی مرینوس قایم میکردم. جالبه این به بقیه میگه کمونیست و غیره. ولی به لات های لندنی درس اخلاق میده. ..
  13
  14
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  جالب .چگونه فرصت طلبی دوباره رواج. از دمکرات گرفته تا امت ریش، خلقی .مستضعف .همه با هم زوزه می‌‌کشند. یک فرصت گیر آمد. با چماق زبان حمله. بعد هم ادعا دمکرات بودن. و ناله کردان. به ما هم درس اخلاق هم می‌‌دهند. ولی خودشان که فرصت ایجاد. همه را به یک چوب می‌‌رانند. به هم مثبت می‌‌دهند. تا ارگاسم اسلامی بگیرند. خوب نادان همه جا وجود دارد. شما چه می‌‌گوهید. اگر ما. بگیم. همه از دم مثل فرخ نگدار هستید. همه روسپی اصلاح طلبان، اینقدر مشتاق مثبت منفی؟ یکی‌ از شما دمکرات ها. فقط یک بار اینجا نوشت. بله ما حرکت این خانم را محکوم. ولی امت بسیج .کره خر هستند. استفاده نکنید. ما مرز با جنایت کاران تاریخ ایران داریم. این Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات .اولین جمله مرز با این خانم. با این که دوتا .یک نظر تقریبا مشترک دارد. شما دمکرات چی‌؟ با مسافر و میلیونر زوزه می‌‌کشید. کدام یکی‌ از شما موضع گرفت.؟ کدام یکی‌ از شما گفت. بله ما مخالف. ولی نظر ما به نظر امت ریش نزدیک نیست. نه شیخ را با پهلوی مقایسه نمی‌‌کنیم.به پای هم پیر شوید.
  14
  13
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. هر کی‌ می‌‌گوید. رطب .تو بگیر بتب. باز نیشت باز شد. نظر چند تا دمکرات دیدی. نیشتت باز شد. خوب این‌ها همین کسانی هستند. که مثل شما دنبال ریش آقا در وسط قرآن می‌‌گشتند. سوسول دمکراتی. که اینجا برای خانمی هنرمند خود فروش.در این جا سینه چاک می‌‌دهند.آقا توهین نکند. دمکرات باشید. بی‌ ادب نباشید. ولی دیروز. یک سرود از این شیر جوان گذاشتند. همه لال مونی گرفتند. شاید هم منتظر دستگیرش کنند. زمانی‌ .که با شلاق پوست بدن را پاره کردند.خون جاری شد. بگویند. خودش مقصر است.جداا طلب است. خوشونت رواج می‌‌دهد.
  16
  19
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
  ۳۲
  grizzly - برلین، آلمان
  واقعاً خیلی مسخره است که یک تعدادی کاربر در اینجا کامنت گذاشته اند و بدون اینکه بدانند که این چند نفر کی بودند و اونجا چه میکنند شروع کرده اند به قضاوت کردن و شاه الهی شاه الهی اینجا راه انداخته اند!! برید کشک تون رو بسابید بدبخت ها شماها رو همینجوری میشه راحت گول زد!
  16
  18
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  خانمها و آقایان; تا زمانیکه ما روش اتهام زنی و تنفر را محور راهمان قرار بدهیم. از گفتمان درست وزندگی مسالمت آمیز در کنار یکدیگر بی بهره خواهیم بود. آیا واقعاً اینگونه شاه پرستی های بی حد و مرز نمایی از اپوزیسیون بنام سلطنت دارد? آیا رطب خورده میتواند منع رطب کند? پس پیدا کنید رطب خور را .جانتان جور
  9
  15
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. خانم محترم، شما هم دقیقاً همین صفات منحطه را استفاده میکنید زمانی که بی دلیل کسی را شاه الهی لقب میدهید. بعید میدانم که کسی در این سایت شاه الهی باشد. اگر اکثریت کاربران هم از خدمات پهلوی قدردانی میکنند معنای این را پیدا نمیکند که خواهان بازگشت سلطنت هستند، بخصوص که وارث سلطنت هم نوع حکومت آینده را به رای مردم میسپارد.
  12
  13
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. هموطن رنج کشیده و محترم من، آیا به کنایه من را متهم به سلطنت طلب بودن میکنید؟ آیا قدر دان خدمات دو پادشاه پهلوی بودن خطاست؟ آیا قدر دانی از پهلوی باعث عدم اتحاد است یا اشاره به کمبود های آن دوران زمانی که جوان ایرانی فریاد میکشد “رضا شاه، روحت شاد”؟ آیا شما زمانی که دوست خوبتان “هانی” بدون دلیل، بخاطر طنز نوشتن، من را دلقک خطاب کرد کامنت او را دیدید؟ آیا غیر از این بود که بخاطر حامی پهلوی بودن من رنج میکشید و دنبال بهانه برای حمله بود؟
  8
  17
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
  ۵۶
  Ahmad1345 - گوتنبرگ، سوئد
  طرفدار سلطنت نیستم ولی این برخوردها فقط به سود ملاها تمام میشود. من به رضا پهلوی احترام میگذرم چون بلوغ سیاسی نشان داد. مجبور شد چند وقت قبل اعلام کند که با دشنام دادن و برخورد عقب افتاده برخی از هوادارانش مرز بندی میکند. خوشحال هستم که دوستان سلطنت طلب هم از این بی حرمتی ها فاصله میگیرند. و وای بر حال ما که این افراد میشوند "اپوزیسیون"! خمینی وعده آزادی داد و نتیجه این شد . این دوستان محترم سلطنتی از حالا وعده تخته و شلاق میدهند!
  3
  15
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴
  ۶۵
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::] بنده نظر این جمع لندنی را شنیدم ,,که به طرفداری از پهلوی خرسندی را گفتتد کمونیست. جنابعالی هم هانی را بنام دفاع از پهلوی می گویید کمونیست. آیا وجه مشترکی بین جنابعالی و این جمع لندنی وجود دارد یا خیر؟
  8
  16
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
  ۴۲
  ساسان مهران - کوچه مروی، انگلستان

  آقا من هم یه مدتی‌ دلخور بودم از پهلویها ولی‌ وقت نداشتم خودم برم دنبال قضیه تحقیق کنم، به همین دلیل نظرمو برای خودم نگار میداشتم ولی‌ این برنامه که دنیا بسته شد تو ۲ ساله پیش باعث شد یه سری چیزا رو حسابی‌ برم دنبالش مثل تاریخمون، بیشتر دوره انقلاب. به این نتیجه رسیدم پهلویها اولین شاهانی بودن، که بعد از ساسانیان، اون مروارید ایران رو که تمام علم و فرهنگ و هنرشو دزدیدن و انداختن ته چاه اسلام رو پیدا کردن تر و تمیز کردن و گذاشتن سر جاش ولی‌ امت ایران نه ملتش ترجیح میدادن و میدهند که تو همون خزینه‌های لجن زده استحمام کنن چون آبه لوله کشی‌ حرامه آب کور خوبه یا باید یه اخوندکی بهشون طریقت یاد بده که قندو بزنن تو چای حلال بشه. عزیزان محترم و دوستداشتنی سلطنت کیلو چنده نامش هست پادشاهی.‌ای بابا همه دنیا اینرو از ما گرفتنو بد خود ما اوریجینال و ول کردیم رفتیم دنبال قلابیش؟ ( خیلی‌ مسلی دیگه هست در این باب). دوم: هم رضا شاه رو کشتن هم آریا مهر رو، رضا شاهه دوم هم از ساله ۵۶ گروگان آمریکاست، تازه ساله ۲۰۱۲ اجازه سفر به اروپا بهش دادن. ----:1
  18
  43
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
  ۴۲
  ساسان مهران - کوچه مروی، انگلستان
  قرار داد نفتی‌ رو شاه گفت ساله ۵۷ تموم می‌شه و از آن پس خود ایران هم میفروشه هم میرسونه یعنی‌ کارچاقکنی و نفله بازی کارتلهای کمپانیهای نفت دیگه تموم، اونهام از طریق یه امت گول خورده چپول موفق به بزرگترین دزدیهای دنیا شدن دیگه غارت هارو همه جلو چشمون دیدیم و میبینیم یه کی‌ از وحشتناک ترینهاش همون اشغال سفارت که تو یکی‌ از بندهای کنتراکتی که چیس منهتن بانک با شاه داشت ذکر شده بود که در صورتی‌ که یه مناقشه دیپلماتیک پیش بیاد و از مدتی‌ مشخص بیشتر طول بکشه تمام پولها مصادره می‌شه به نفع بانک که همین شد و بیشتر از ۲ تریلین دلار پول مارو خوردنو یه پورسانتی دادن به همدستاشون دارو دست خمینی، خودشونم شدن مرگان چیس بانک. البته اون پورسانتارم بعدا با فروش ۴ لا پهنا همون تسلیهاتی که شاه از قبل خریده بود دوباره چپوندن تو اباشون. آقا اینا یکی‌ دوتا از بزرگش بود اگر نه که تا صبح می‌تونم بنویسم چقدر مارو تیغ زدن دیگه از تیغ گذشته رسما اره برقی. ماهم تا نفهمیم همینطوری که گول خوردیم تا الان بازم می‌خوریم حالا چه از ساندیس خره چه ساندیس خوره چه از خارجی‌ چه از جهلمون.---:2
  26
  43
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
  ۴۲
  ساسان مهران - کوچه مروی، انگلستان
  تنها کارت برنده ایران پهلوی است اگر نه که به هرچی‌ دیگه تکیه کنیم ۳ سوت قلابیشو میسازن میندازن بهمون. سخن آخر، تو دنیا یه سری اون بالا برنامه مینویسن وسه یه مشت امت تو پائین تو اون برنامه‌ها آدمای با وجود و راستین که سده راه سودجوی یاشونن میشن آدم بده هرجا بری یا بین خوتوتو تو تاریخ هر کشوری بخونی‌ همینه ولی تو ایران عزیز همچی‌ یکم کاریکاتوری تره. خدا وکیلی من خودم از خانواده‌ای میام که همه به مصدق احترام زیادی میذارن حتا دوره شاه برای طرفداری از مصدق زندانی شده بودن اما خودم رفتم خوندم دیدم یارو موستوفی مشهد بود قجری زاده و کارچاقکن بزرگ، حتا لقبشو اجاره میداد، بسیار با حقوق زنان مشکل داشت و یک لاشخر حزب باد به تمام منا بود، کودتا کیلو چنده تعریف کودتا یچیز کاملا متفاوتیه. یه سری دیگه از اونهایی که با تحقیق متوجه شدم رفقای ضحاک بودن: احمد شاملو، جلال آال احمر، محمود دولت آبادی و تمامی رسانه‌های ایرانی‌ و اونایی که بت می‌کنن یا میارن مصاحبه، اکثر ایرانیان لوس انجلس با اون بنیاد ایمانشون (ج ا) ----:3
  26
  42
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
  ۴۲
  ساسان مهران - کوچه مروی، انگلستان
  عشقست اونایی که تا پای جانشان سر ارزش‌هاشون ایستادن: بزرگانی چون علی‌ کسروی، علی‌ دشتی ( از اون دوران)، تمامی کشتشدگن و دستگیری‌های این پفیوزا. حواسمون باشه که چند بار میخوایم بجای قناری دمپای بهمون بندازن. تو پرانتز با ستاره: اونایی که هم خونمونو تو شیشه کردن هم شیشه تو خونمون و همدستن و کمک‌هاشون نه لایق احترام هستن نه انسانیت نه برابری. آدم با متجاوزین و آدم کشا و رفقاشون که نمیشینه بحث فلسفی‌ کنه اگه بکنی‌ همین وضعیه که الان میبینی‌ انقدر دوام اورده هر نکته زمان و مکانی داره اینا و همدستشون دست لنین ماعو زتونگ هیتلر و چنگیز مقلو از پشت بستن حالا میگین بشینیم ۲ تا چای قند پهلو بزنیم باهاشون انقدر قالتاق نباشیم که هی‌ اونایی که ناموسمونو ترکوندن و میترکونن بپرستیم. ایشونهم هنوز چپی با اون شرهای که در پرستش از خمینی می‌خوند اینا باید بیان بگن چه اشتباهاتی کردن تازه کلی‌ دیر شده بعد از ۴۰ سال نونشونو میزنن تو خون ایران وقتی‌ خوراک تموم شد بد بیان بگن اوو شرمنده طرز تفکرم بد بود همدست ادمخرا شدم نون به نرخ روز خورا کمم نیستن که همون اصل بدبختیمونه. ----:4
  24
  39
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
  ۴۲
  ساسان مهران - کوچه مروی، انگلستان
  حسن ختام: یارو اومده زده خارو مار مارو قتل عام کرده بعد ۱۴۰۰ سال باز تقدسشون میکنی‌؟ جنس خودمون زاقارت دیگ. فک کن هیتلر بشه موسی‌ برا کلیمیا. خوب حقشونه بشن اونوقت فاحشه دنیا یا نه؟ ----:5
  24
  39
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. خیر، وجه مشترکی بین من و اشخاصی که در این کلیپ هادی خرسندی را کمونیست خطاب میکنند وجود ندارد، چنانچه کامنت اول من در بالا گواهی میدهد. ولی چنانچه کمونیست خطاب کردن هانی از جانب من شما را میآزارد، آیا زمانی که که مدتها پیش از کمونیست خطاب شدنش من را دلقک نامید هم آزرده خاطر شدید؟ یا به او هم تذکر دادید؟ ثانیاً زمانی که به اذعان خودش در “ محفل آگاهان کمونیست” مینشیند و از آنها میاموزد و در کامنت ها و رفتارش خود را چپ معرفی میکند، نباید او را چپ، یا کمونیست شناخت؟! آیا کمونیست خطاب کردن کسی که متمایل به چپ افراطی هست خطا محسوب میشود؟ اینکه به دفعات سنگ گلسرخی را به سینه زده نشان از چه دارد؟ خود را فریب میدهیم یا اینکه تمایل داریم مثل ۵۰ سال پیش یکبار دیگر اشتباهاتی که این طیف مرتکب شدند را نا دیده بگیریم و باز ۵۰ سال تاوان بدهیم؟ چند بار تکرار کنم، وقتی در داخل ایران فریاد رضا شاه سر میدهند منِ در نروژ لمیده مرتب از گران بودن جشن های ۲۵۰۰ ساله بنویسم؟
  11
  11
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::] رفیق: قبول کن که حماقت و بیشعوری در جامعه ملازده خودمون به یک ورزش ملی بدل شده. نمونه اش رو توی لندن دیدیم.این نمودار نه اولی خاهد بود نه آخری. در مبحث قبل هم گفتم , بنده این اُردک رو محل آخوند هم نمیزارمش. جالبه این پخمه پُفکی خودش مالامال از افراط گراییه , ولی نقش پسر خوب رو برای شاه الهی های لندن بازی میکنه. این میوه افغانستان(چلغوز) همین تهمتهای خرسندی رو هر روز حواله بنده میکنه. بقول خودش میخاد ترور شخصیتی بکنه. جمع کن هویج!! تو خودت مغزت شوره زده. چیزی به غیر از فحاشی و تهمت زدن بلد نیستی. وجود تو مالامال از بیمزگی و دلقک بازی و حرفای بی در و پیکر پیوند خورده. پس ببند این ...! میگه تو کمونیستی چرا رفتی نروژ پناهنده شدی؟ آخه زالزالک: اولا که پناهندگی عیب نیست.دوما بنده اقامت شغلی دارم. سوماً خانمم هم خارجکییه. چهارماً دوست ندارم جواب آدمای ...رو توی مسایل شخصی بدم. بزار تا آب روغن قاطی بکنن.
  23
  4
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲
  ۴۵
  Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین
  چه صحنه زیبایی بیشتر خودتون نشون بدین که چقدر بی رگ ریشه هستین تو خواب ببینین مملکت دست یک مشت فندق عقل مثل شما سپرده بشه همه شما از اول تا آخر بی رگ ریشه هستین وگرنه از امریکا اسراییل آویزون نمیشدین برای کمک
  15
  20
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۷
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::] سرکار خانم: بنظرم لزومی نیست جواب این ناودونی رو بدید. این خروس قندی میگه تو از گلسرخی دفاع کردی؟ من نوشتم گلسرخی نباید اعدام میشد. چون کاره ای نبود. نوشتم گلسرخی کسی بود که جوگیر شده بود , و به ریسمون پوسیده علی و حسین چنگ زد. نوشتم اعدام همین گلسرخی ها وجه شاه روخراب کرد. یا هی گیر داده جوون ایرونی میگه رضا شاه روحت شاد! خُب معلومه از وضع موجود بیزاره. ولی تو چرا میخاهی با توهین به بقیه کباب این شعار رو بخوری؟ خب به توچه؟ تو از خودت بگو! توی ترکیه هم شعار زنده باد آتاتورک بیشتر شده. چون مردم از رجب دیگه خسته شدن. پس طرفدارای آتاتورک باید بیان از مردم سواری بگیرن؟ این پَخمه ول معطله. برو بابا به همون دلقک بازیها و یه قل دوقلت و چرت نویسی ات ادامه بده. تو رو چکار به بحث و اظهار نظر. راضی باش همینکه این سواد اَکابری رو داری. چفت کن!!
  19
  6
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۳
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::ساسان مهران - کوچه مروی، انگلستان::] گرامی: فرمودید: آقا اینا یکی‌ دوتا از بزرگش بود اگر نه که تا صبح می‌تونم بنویسم. لطفاً تا صبح ننویسید. بهتره در حد و اندازه ما بیسوادا(بنده) قلم بزنید! چون من متوجه نشدم کی برد؟ کی خورد؟ کی داد؟ کی گرفت؟ کی زد؟ باور کنید چند بار رُمانهای کوتاه و جیبی شما رو خوندم , ولی دست از پا درازتر برگشتم خونه. شاید بخاطر اینکه تخت گاز نوشتین . یا در استفاده از علایم دستوری(. ؟ ,) اقتصادی فکر کردین. موفق باشی
  26
  8
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۸
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. از تخم و ترکه چاله میدونی هایی که چهار تا کتاب ورق زدند و عکس هاش رو تماشا کردند و خیال میکنند با دمخور شدن با بزرگان ...شده اند، بیشتر از این هم انتظار نمیرفت. لطفاً بیشتر خودت را معرفی کن.
  7
  17
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  برای شخصی مانند هادی خرسندی که از جمیع جهات مورد انهام مردم ستم کشیده ایران است و مردم ایران ایشان را فردی نمک ناشناس می شناسند . من نمیدانم چرا و به چه دلیل در محل این دادگاه حضور پیدا کرده . فکر میکنم افراد عقده ای که علاقمندند بر سر زبانها باشند هر بار بیک طریقی از موضوعات مطرحه شده شوی استفاده میکنند تا سر زبانهای مردم باشد. اقای محترم اقای طنز نویس واقعا خجالت نکشیدی که شیر زنان ما ترا مانند دستمال کاغذی مچاله کردند . بابا خجالت دارد
  8
  9
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  چقدر بی عقلید شما ، اصلن اومدیم این رضا پهلوی افتاد مرد آقا ، قویترین و باتجربه ترین و باهوشترین نباید شخص اول مملکت شه ، باید حتمن از نطفه مقدس پادشاهی باشه؟؟!!! آلمان ، فرانسه ، آمریکا ، روسیه …. ببینید چه قشنگ پارلمان دارن و احزاب مختلف ، با ذره ای خطا و پارتی بازی و کمکاری کله پا میشن و زرنگ‌ترین و قویترین دوباره با رأی اکثریت میاد بالا ، چشه مگه این سیستم عقلانی و قشنگ ، چرا همش شخص پرستید چرا یه نفر رو خودتون با دستهای خودتون دیکتاتور میکنید الان کشور ما پادشاهی و سلطانی مگه نیست ؟؟ سلطان خامنه ای سرجاش محکم نشسته مگه سلطان نیست ؟ دنبال سیستم درست باشید ، سیستم سلطانی و پادشاهی با وجدانترنها و بهترینها رو هم کم کم بد میکنه
  14
  16
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  مگه نمی خاستی ترور شخصیتی بکنی؟ حالا فرغون بیار جمع کن😜😜
  10
  5
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. شاید اگر چنین شخصیت ضعیفی نداشتی لایق کوبیدن هم میبودی. خوشبختانه اصلیت واقعی خودت را به نمایش گذاشتی تا حتی کسانی که گمان میکردند ذره ای منطق و مفهوم در نوشته هایت است به واقعیت وجود کم ارزشت پی ببرند. کاملاً واضح و مشخص هست که در این هتاکی و پاچه دریدن تو از همه قهرمان تر هستی و من بازنده! امیدوارم باز هم اصالت خانوادگی بیشتری از خودت به نمایش بگذاری تا خوانندگان این سایت ببینند که چپ های ایران از چه قماشی هستند.
  10
  8
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. بالانس رو تو همون مکتب یادش دادند.
  6
  4
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  مگه نمی خاستی ترور شخصیتی بکنی؟ حالا فرغون بیار جمع کن😜😜
  3
  7
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  افرادی مانند همین طنز نویس جوجه کمونیست ها سبب بوجود اوردن این فتنه 57 شدند .این فرد و سایر همپالگی های خودش با گذاشتن روزنامه و ادا اطوار روشنفکران فرانسوی را در اوردن و از عاملین اعتصاب روزنامه نگاران در سال فتنه بود . من نمیدانم این فرد واقعا سراپا خائن چرا شر خودش را از سر مردم کم نمیکند.ایشان هنوز با این سن و سال نمیداند میهمان ناخوانده حرمت ندارد . این طنز نویس که قدرت ادای چند کلمه فارسی را ندارد دائما سعی میکند سر زبانها باشد و بیک طریقی خود را مطرح کند. بابا دیگه دوران تو و امثال تو سپری شده هرررررررری ی ی ی .عنجلو . برو بگذار باد بیاد
  13
  6
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۲
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  طرفدار نبودن، چون از شاه طرفداری نکردن تا سقوط کرد.این همه مدعی سلطنت طلب باضافه نظامی و تیمسار شاهشاهی بودندآیا قبل انقلاب یک سخنرانی و مصاحبه از اینا در طرفداری از شاه در رادیو تلویزیون ملی دیدین؟تقریبا صفر،خمینی از چند ساعت بی بی سی تمام ایران صداش رو رساند،اینا تمام رادیوتلویزیون ملی رو داشتن اما دریغ از یه مصاحبه در حمایت از شاه وافشای فتنه بی بی سی. اینا همه بعد از انقلاب طرفدارسلطنت شدن، نوش دارو بعد مرگ سهراب.
  4
  7
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  خداییش رضا پهلوی اگه شعور داشت باید از هادی خرسندی و با یه اطلاعیه از همه ایرانیها عذرخواهی میکرد ، ولی خب دیگه ایشون از نطفه مقدس بوجود اومدن براشون افت داره مؤدب باشن
  6
  7
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۹
  ۶۹
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  دوستانه عزیز اینها که مکتب مکتب میکردن،در مرحله اول. کمونیست‌ها بسیار عادت دارند بگن مکتب مارکسیست ،مکتب کمونیست این اشتباه در لغت لوداد که پادشاهی نیستند،برای تفرقه آمده بودن.در مرحله دوم ۴۰% جمهوری اسلامی.
  9
  4
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۶
  ۴۲
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  ممنون بابت این ویدیو . یه بار دیگه مشکل اساسی برخی از ما ایرانیان اینجا اشکار شد . تعصب بی منطق. یعنی اگر طرفدار قاجار باشی مرگ بر بقیه. طرفدار پهلوی باشی مرگ بر بقیه. طرفدار جمهوری اسلامی باشی مرگ بر بقیه . برای یه طرفدار متعصب منطق جایی نداره . هرگز باهاش نمی تونی صحبت کنی چون اگر نقد کنی یعنی تو دشمنی . این تعصب کور مساوی میشه با کشتار مخالفان . در پهلوی بود اما طرفدارای پهلوی میگن شاه فرشته بود و حکومت ارمانی . در جمهوری اسلامی بود اما طرفداراش میگن رهبر فرشته هست و حکومت ارمانی . یعنی دقیقا لنگه هم هستند در حالی که مخالف هم نیز هستند . این تعصب کور رو در گروهک ها مثل مجاهدین و تروریست ها مثل داعش هم می بینید . اونجا هم رجوی فرشته هست و بغدادی . الانم بعد این نظر طرفدارای این طیف شروع به منفی و لجن پراکنی می کنن . که اون حرفا درباره دیگران درست بود اما ما فرشته ایم . تازه اینا رو کسایی میگن که تربیت خانوادگی درست دارن . فحش و .. از جانب یه قشر دیگه سرازیر میشه .
  3
  3
  جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.