آزادی بریتنی اسپیرز، ستاره موسیقی پاپ از قیمومیت ۱۳ ساله پدرش

بریتنی اسپیرز (عکس از آرشیو ۲۰۱۹)دویچه وله :بریتنی اسپیرز، ستاره موسیقی پاپ سرانجام موفق شد از قیمومیت ۱۳ ساله پدرش رهایی یابد؛ قیمومیتی که در سال ۲۰۰۸ از سوی دادگاهی به پدر بریتنی اسپیرز محول شده و زندگی این خواننده پاپ را تحت تأثیر قرار داده بود.

قاضی برندا پنی در لس آنجس روز جمعه ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان) اعلام کرد، قیمومیت پدر برینتی اسپیرز در ارتباط با این خواننده و همچنین ثروت او پایان یافته است.

اسپیرز که قیمومیتش در سال ۲۰۰۸ بر حسب رأی دادگاه به پدرش سپرده شده بود، پس از انتظاری طولانی سرانجام توانسته است، آزادی خود را جشن بگیرد.

این خواننده و هنرپیشه ۳۹ ساله با انتشار پستی در اینستاگرام "خدا را شکر گفته" و از "بهترین روز زندگی" سخن گفت.

او که در اینستاگرام بیش از ۳۵ میلیون دنبال‌کننده دارد، همچنین پس از اعلام تصمیم دادگاه نوشت: «گمان می‌کنم در بقیه ساعت روز گریه خواهم کرد.»

این قیمومیت سبب شده بود که در ۱۳ سال گذشته بسیاری از جنبه‌های زندگی بریتنی اسپیرز تحت کنترل پدرش او قرار گیرد.

پدر این خواننده در چارچوب این قیمومیت در مورد مسایل مالی، حرفه‌ای و حتی زندگی شخصی او از جمله امکان ملاقات با پسران نوجوان ا و ازدواج مجددش حق داشت اعمال نفوذ کند.
تجمع هواداران بریتنی اسپیرز در برابر دادگاه در لس‌ آنجلسسام اصغری، نامزد بریتنی اسپریز ضمن انتشار پستی با واژه FREEDOM (آزادی) از روزی تاریخی سخن گفت و نوشت: «بریتنی آزاد شده است!»

صدها نفر از هواداران بریتنی اسپیرز نیز به منظور پشتیبانی از این خواننده در برابر دادگاه لس‌آنجلس گردهم آمده بودند.

اسپیرز که ترانه‌های معروفی چون "یک بار دیگر" و "سمی" از خود به جای گذاشته، پس از آنکه به خاطر فشارها و مشکلات کاری و شخصی دچار تنش روانی شد و بستری شده بود. در پی این رویداد قیمومیت او در پی تصمیم دادگاه در سال ۲۰۰۸ به پدرش سپرده شد.

این گونه قیمومیت در مواردی به کار گرفته می‌شود که فرد مورد نظر به دلیل ناراحتی‌ها و بیماری روان قادر به تصمیم‌گیری درست در زندگی خود نیست.
متیو روزن‌گارت، وکیل بریتنی اسپیرزبا تصمیم که دادگاه لس آنجلس اکنون اعلام کرده، برینتی اسپیرز سکان هدایت زندگی‌اش را خود در دست می‌گیرد. متیو روزن‌گارت، وکیل مدافع بریتنی اسپیرز گفت، "بریتنی اکنون زنی آزاد است که می‌تواند خودش درباره زندگی‌اش تصمیم بگیرد".

او بار دیگر اتهاماتی را علیه پدر بریتنی اسپیرز مطرح و تکرار کرد و گفت که او از طریق قیمومیت مال‌اندوزی کرده است.

ناگفته نماند که میزان دارایی بریتنی اسپیرز حدود ۶۰ میلیون دلار برآورد می‌شود.
+10
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Reza18 - لندن، انگلستان
  خدا رو شکر توی این ۱۳ سال واقعا اذیت شد خیلی خوشحالم براش امیدوارم با قدرت به خوانندگی برگرده
  4
  8
  یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.